Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Zawartość z najwyższą reputacją


#98915 zabawa : wyzwanie - zdjęcia z dzieciństwa

Napisane przez andrzej aka krzak w 24 luty 2012 - 18:16

Wcześniejszego niż przedszkole nie dostaniecie więc spier*** :p No kozaki zobaczymy czy Wy macie jaja :d


Dodano nowy post:
I chcę tutaj widzieć zboczonego godzika z jego zwierzątkami :d
 • 34


#91108 "HLAE - Czyli z czym to się je?" - dla n00bs.pl

Napisane przez shiXe w 11 styczeń 2012 - 20:28

HLAE Tutorial by shiXe

"HLAE - Czyli z czym to się je?" - dla n00bs.pl

______________________________________________

1. Czym jest HLAE i do czego służy?
2. Konfiguracja.
3. Launch - Omówienie dokładne.
4. Podstawowe oraz pomocne komendy.
5. Rozpoczęcie pracy z nagrywaniem.
______________________________________________

1.Czym jest HLAE i do czego służy?

Na chłopski rozum można powiedzieć, że wyżej wymienionym programem posługujemy się do zgrywania akcji. Cóż, co nieco prawdy w tym jest, ale w zasadzie jest to program, dzięki któremu możemy zdobyć dodatkowe korzyści ze zgrywania akcji, jakim są przykładowo nowe efekty (komendy pozwalające uzyskać dany efekt). Również mamy możliwość zgrania akcji z dźwiękiem, co było niemożliwe do uzyskania w podstawowej wersji Counter'a. Program po wyznaczeniu ścieżki do folderu z hl.exe (Counter Strike) oraz po ustawieniu podstawowych opcji jakimi są m.in. rozdzielczość, czy Full Screen uruchamia zmodyfikowaną wersje gry. Program posiada pełen sztab funkcji, typu zgrywanie oddzielnie modeli, hud'a i świata gry, czy nawet śledzenie modeli. Od tego pamiętnego momentu do dyspozycji mamy multum nowych i ciekawych komend. Zgrywanie akcji niestety niesie za sobą czasami bolesne skutki. Przykładowo, jeżeli chcemy zgrać płynny film (początkowo zrzuty ekranu) z demka, potrzebujemy sporo miejsca na dysku.

______________________________________________

2.Konfiguracja

Po uruchomieniu HLAE powinien wyświetlić nam się w zasadzie pusty interfejs programu. W górnej części, tzw. menu mamy do dyspozycji 4 zakładki.
File - Znajdują się w nim 2 opcje, Launch - Służy do uruchomienia zmodyfikowanego Counter Strike'a oraz Exit, dzięki któremu będziemy mogli wyłączyć program HLAE.
Druga zakładka View odpowiada za widok programu, w nim znajduje się opcja Status Bar, która z kolei odpowiada za pasek aktualizacji pojawiającej się w dolnej części programu(HLAE).
Trzecią jest zakładka Tools, w której mamy opcje typowo służące do ustawień.
Pierwszą z nich jest Demo Tools - dzięki niemu będziemy mogli zająć się naszym demkiem. Jeżeli Twoje demko posiada bug dem_forcehltv, czy też chcesz przekonwertować demko ze Steam na NonSteam (również na odwrót), używasz właśnie tej opcji, która czasami może uratować demko.
Drugiej opcji omawiać nie będę, jest to zwykły kalkulator, który pozwala na obliczenie rozmiaru demka.
Trzecia to Sky Manager, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć, prosto mówiąc, niebo do gry/mapy.
Ostatnia zakładka Help, to prosto mówiąc Pomoc. Dzięki niej będziesz mógł dowiedzieć się o kilku innych ciekawych efektach, czy też po prostu będziesz mógł dopracować swoją wiedzę, dzięki rozbudowanej pomocy na oficjalnej stronie HLAE.

____

3. Launch - Omówienie dokładne.
Po "wejściu" w tą opcje mamy do dyspozycji podstawowe ustawienia uruchamiające naszą zmodyfikowaną grę. Są to m.in. Rozdzielczość startowa, Opcja Ekranowa (Full Screen, Window Mode), Color Depth, czyli głębia kolorów - dostępna to 16, 24 lub 32.

Pole Game - w tym miejscu możemy ustawić ścieżkę docelową naszego Counter Strike'a, ustawiamy według lokalizacji HL.exe.Przykładowa lokalizacja (C:Steamsteamappssteam_nickcounter-strikehl.exe)

Custom command line options - w tym miejscu możemy dopisywać komendy startowe CS.

Graphic Resolution - Ustawienia graficzne HL.
- Width i Height odpowiadają kolejno za szerokość i wysokość okna gry, zalecana 1280x720 lub 1920x1080.
- Color Depth, inaczej Głębia kolorów, dostępne 3 opcje:
-32 (zalecana)
-24
-16
- Force Resolution, czyli ustawienia rozdzielczości wymuszane. Jeżeli zaznaczymy tą opcję, będziemy mogli ustawić niestandardową rozdzielczość gry (Width i Height).

Advanced Settings - zaawansowane opcje HLAE:
- Force 8 bit Alpha Channel - wymuszany tryp 8-bitowy aplikacji.

RenderMode - Tryb renderowania:
- Standard - Domyślny tryb (zalecany)
- FrameBuffer Object
- Memory DC
______________________________________________

4. Podstawowe oraz pomocne komendy.

Interfejs zmodyfikowanej gry przez HLAE jest identyczny do interfejsu naszego podstawowego CS'a. Po włączeniu Counter Strike przez HLAE mamy dostępny pełny zakres przeróżnego typu komend, od nagrywania, do efektu Wallhack. Pierwsze, co powinniśmy zrobić przed zgraniem naszej akcji, to wpisanie kilku podstawowych komend, które umilą nam pracę.

Podstawowe komendy:

- mirv_movie_export_sound "1", które pozwala na eksport dźwięku odtwarzanego przez hl.exe.
Wyeksportowany dźwięk znajduje się w folderze z naszymi zrzutkami.
- fps_max "101-120", które jest niezbędne do płynnego odtwarzania demka.
- hideradar "1" - ukrywa radar.
- scr_centerid "0" - wyłączanie znanego tekstu Counter-Terrorist Win, czy Terrorist Win.
- mirv_cstrike_deathmsg max "x" - powiększanie miejsca w deathmsg do x miejsc (można zmieniać do dobrowolnej wartości).
- hud_deathnotice_time "x" - powiększanie czasu pojawiania się deathmsg do x sekund (można zmieniać do dobrowolnej wartości).
- startmovie nazwa_akcji "liczba_klatek_na_sec" - opcja jedna z ważnych w tym programie. Właśnie za sprawą tej komendy, możemy zgrać akcję (nazwa_akcji) z liczbą klatek na sekundę (liczba_klatek_na_sec), do folderu nazwa_akcji. W miejsce liczba_klatek_na_sec wpisujemy dobrowolną liczbę, lecz z umiarem! Do płynnego zgrania akcji z Counter-Strike zalecana jest liczba 100. Jeżeli widzisz lekkie przycinanie CS'a oraz spowolnienie akcji i miganie obrazu, oznacza to, iż właśnie rozpocząłeś nagrywanie. Spokojnie, ścinanie akcji nie ingeruje w płynność późniejszego filmu :)
- endmovie - stopuje rozpoczęte zgrywanie akcji w postaci zrzutek .bmp lub .tga oraz dźwięku .wav.

Efekty, pomocne komendy:

- mirv_cstrike_deathmsg block id_zabijajacego id_ginacego - blokuje wyświetlanie id_zabijajacego i id_ginacego w deathmsg. Do określenia id graczy potrzebna jest komenda mirv_listplayers.
- mirv_listplayers - komenda, która ukazuje id graczy na demku, niezbędna do wykorzystania w deathmsg block oraz śledzenia graczy.
- mirv_depthdump "1" - jeden z ciekawszych efektów dostępnych w HLAE. Za pomocą tej komendy możemy uzyskać tzw. efekt głębi, rozmycia. Inaczej, opcja służy do zmiany głębi obrazu działającego w HL. Obraz jest zgrywany do odrębnego strumienia obrazu.
Dostępne opcje depthdump oraz szczegółowy opis można znaleźć na: Netmovies.pl ( http://www.netmovies...depth-of-field/ ).
- mirv_fx_wh_enable "1" - Efekt Wallhack w odtwarzanym demku.
- mirv_fx_wh_addtive "x" - ustawienie na 0 powoduje zwykły efekt Wallhack.
- inne dostępne komendy można znaleźć na Netmovies.pl .
______________________________________________

5. Rozpoczęcie pracy z nagrywaniem.

Przyszedł czas na nagranie naszej pierwszej akcji. W tym celu najpierw musimy odtworzyć naszą akcje za pomocą komendy viewdemo "nazwa_demka". Po otwarciu szukamy naszego fragmentu. Po znalezieniu stopujemy demko i wpisujemy bardzo pomocne do konsoli komendy:
- mirv_movie_export_sound "1"
- fps_max "101-120"
- hideradar "1"
-* scr_centerid "0"

* - niewymagane.

Po wpisaniu wyżej wymienionych komend czas przystąpić do zgrywania akcji. Teraz możemy zająć się bindami na zapisywanie i stopowanie zrzutek. W tym celu, najlepiej znaleźć na klawiaturze odpowiadający nam klawisz, zalecany od F1 do F11.
W tym celu wpisujemy wybrane przez nas bindy (wybrałem F1 i F2 ze względu na bezkonfilktowość z innymi klawiszami):
- bind "F1" "startmovie action_1 100"
- bind "F2" "endmovie"
Jedne z przydatnych komend to zwalnianie i przyśpieszanie, więc i tym razem użyjemy także ich:
- bind "F5" "dem_speed 0.5" - zwalnianie demka o połowe.
- bind "F6" "dem_speed 1" - zwykła szybkość demka.
Tak więc, zatrzymaliśmy się na stopowaniu akcji, szybkimi ruchami włączamy start demka i wciskamy (Tylko raz) klawisz F1. Po krótkim czasie powinny pojawić się charakterystyczne "ściny".

Kiedy akcja dobiegnie końca i chcemy zastopować zgrywanie zrzutek, wciskamy wcześniej ustawiony klawisz, czyli F2. Demko powinno odzyskać wcześniej utraconą płynność. Minimalizujemy lub ostatecznie wyłączamy HL i zamykamy program HLAE. Przechodzimy do folderu z grą(steamapps), zależnie od języka steam, wchodzimy w folder cstrike_język (język - język steam w języku angielskim). W przypadku standardowego języka, czyli Angielskiego naszym folderem docelowym będzie cstrike. Po wejściu w wyżej wymieniony folder naszym oczom powinien ukazać się folder nazwa_akcji, wchodzimy w niego, następnie do take0000. Powinniśmy zobaczyć plik dźwiękowy .wav oraz folder ze zrzutkami, jeżeli nagrywaliśmy bez użycia innych obrazów strumieniowych, nasz folder powinien nosić nazwę all. W folderu znajduje się pełno ponumerowanych plików (kolejno do 0001 do "x", gdzie x oznacza liczbę końcowej zrzutki).

Kolejny krok do zgranie akcji "do takiego czegoś, by odtwarzało".
Niestety tutaj potrzebujemy płatny program, jakim jest Sony Vegas (polecam Wersję pro 10.0). Program można pobrać ze strony producenta. Wstępnie musimy ustawić program, by zapisywał film w dobrej jakości i liczbie fps. Aby przejść poradnik prawidłowo, bez żadnych problemów, musisz mieć opanowany program Sony Vegas, chociaż, na poziomie podstawowym.

Przechodzimy kolejno z File -> Properties ( Screen nr 1 ).

Dołączona grafika

Następnie ustawiamy tak, jak widać to na Screen'ie ( Screen nr 2 ). Resztę zostawiamy. Zatwierdzamy.

Dołączona grafika

Cas na wgranie naszych zrzutek do Sony Vegas. W tym celu przechodzimy z File -> Import -> Media ( Screen nr 3 ).

Dołączona grafika

Wybieramy pierwszą zrzutkę i zaznaczamy haczykiem opcje dostępną obok "Ok". Następnie zatwierdzamy całą operacje. ( Screen nr 4 ).

Dołączona grafika

Wyświetli nam się okno, w którym Frame Rate ustawiamy takie, z jakimi fps'ami zapisywaliśmy nasze zrzutki. W tym przypadku jest to liczba 100. ( Screen nr 5 ).

Dołączona grafika

W Project Media powinien pojawić się 1 plik, który zimportowaliśmy. Ruchem myszki przenosimy go na polę pracy ( Screen nr 6 ).

Dołączona grafika

Jeżeli zgrywaliśmy dźwięk, importujemy go również poprzez Import -> Media. Po całej operacji przenosimy go na pole pracy.
Gratuluję, właśnie ukończyłeś pracę nad swoim pierwszym filmem, czas na zapis.
W tym celu przechodzimy do File -> Render As... ( Screen nr 7 )

Dołączona grafika

Ustawiamy, tak, jak na Screen'ie ( Screen nr 8 ), po czym klikamy "Custom...".

Dołączona grafika

Przechdzimy do Zakładki Project, w której Video Rendering Quality przestawiamy na Best.
Zatwierdzamy i ustawiamy, tak, jak na Screen'ie ( Screen nr 9 ) i zatwierdzamy.

Dołączona grafika

Zaraz, zaraz, ale po co ja ustawiałem tak ten program? Po co? Po to byś miał dobrą jakość filmu, jakość 720p, która w pełni pokrywa się na YT rozdzielczością.
Klikamy Save, w tym momencie powinieneś wybrać ścieżkę docelową swojego filmu, to na tyle, dzięki.

Poradnik napisał shiXe.
youtube.com/shiXeRecords
n00bs.pl
Zabraniam jakiegokolwiek kopiowania bez źródła!

MovieMaking pack:
REUPLOAD!


http://mir.cr/1TOVGCEJ

lub

http://www.mediafire...85nwh4l92onv9h8


 • 30


#122012 Evi na mixie :D

Napisane przez PSVMXNE w 23 czerwiec 2012 - 12:32

Chodzą legendy, że evi nigdy nie ugrał rundy na mixie :d Otóż mit obalony ! Sami zobaczcie :d shiXe wkońcu mi wyszło płynnie i wogóle ładnie :d
 • 29


#123426 Statystyki forum 30.06.2012

Napisane przez Zryty w 30 czerwiec 2012 - 22:29

Ostatnio zostałem poproszony o zrobienie kilku wykresów dla celów marketingowych. Jako że już się za to zabrałem dodałem kilka innych danych poza rejestracjami i wyszła taka składanka ;)

(może zawierać błędy np. branie pod uwagę usuniętych postów, godziny nie uwzględniają czasu letniego etc.)

Możecie dawać swoje pomysły (statystyki tylko dla forum), za jakiś czas może zrobimy kolejną edycję ;]

Dołączona grafika

Odnośniki do postów ze skrajną reputacją (kolejno):
http://n00bs.pl/inde...dpost&pid=98915
http://n00bs.pl/inde...dpost&pid=91108
http://n00bs.pl/inde...post&pid=122012
http://n00bs.pl/inde...post&pid=113222
http://n00bs.pl/inde...dpost&pid=68925
http://n00bs.pl/inde...dpost&pid=92595
http://n00bs.pl/inde...dpost&pid=92065
http://n00bs.pl/inde...dpost&pid=62438
http://n00bs.pl/inde...post&pid=117790
http://n00bs.pl/inde...post&pid=114463

Kod generujący ten obrazek zajmuje 836 linii, 30917 znaków, napisany został w PHP i wykonywał się 3.2 sekundy. :d

A teraz czas na wakacje! :*

Dodano nowy post:
BTW. czy nie zastanawia was, że wraz ze zniknięciem xanata zanikła aktywność na SB? :d
 • 28


#113222 TRUE LOVE STORY by n00bs !!!

Napisane przez 1am w 30 kwiecień 2012 - 20:12

Obiecałem Slotkiemu że przerobię w jakiś ciekawy sposób jego zdjęcie .. ale póki co zrobiłem z nudów coś innego :d Jak dla mnie nawet zabawnego ^^

Have fun ! :dDołączona grafika
 • 28


#48502 Góra grosza.

Napisane przez Mario w 05 czerwiec 2011 - 20:22

Na wielu forach widziałem takie coś, więc i tutaj mam nadzieję, że się uda. Rzecz polega na klikaniu w sponsorowane linki typu "pajacyk", dzięki czemu pomagamy innym. Więc tak: 1. http://www.pajacyk.pl Klikamy na brzuszek pajacyka - podarowaliśmy już 5 groszy. 2. http://www.polskieserce.pl Klikamy w monetę i jak widać 1 grosik poleciał. 3. http://www.okruszek.org.pl/ Tu klikamy na widoczny "Chleb" (5gr) i już razem mamy 11 groszy. 4. http://www.habitat.pl/klikacz.php Tu nic nie klikamy, wystarczy wejść, a dajemy aż 1zł Razem mamy 1 zł 11 gr. Ja już kliknąłem we wszystkie linki. Teraz następna osoba klika i dodaje poprzednią sumę jaka była. I tak codziennie. Zobaczymy ile uzbieramy, nie bądzmy obojętni, to tylko chwilka :banana:
 • 27


#62546 Pokaż swoją twarz :D

Napisane przez OzA w 29 lipiec 2011 - 18:56

Dołączona grafika

GALERIA KLASOWA !! :(
 • 26


#98955 zabawa : wyzwanie - zdjęcia z dzieciństwa

Napisane przez godzik w 24 luty 2012 - 20:59

Chciałeś to masz krzaczasty - ja z winowajcą moich zboczeń :p
20120224273.jpg

Teraz czekamy na zdjęcie .mTk :) :d
 • 24


#99035 zabawa : wyzwanie - zdjęcia z dzieciństwa

Napisane przez kitty w 25 luty 2012 - 15:50

Tylko takie grupowe znalazłam na kompie, więc żeby nie przeciągać wrzucam. To grube w czerwonym po środku to ja ofkors.

Dołączona grafika

Ja chcę zobaczyć małego Grzesia Smakosza :p
 • 23


#86031 Kącik "poezji" :D

Napisane przez 1am w 29 listopad 2011 - 21:45

"Siedzi Kalwi w nocy, w domu, robi fap fap po kryjomu.. Nikt nie widzi, nikt nie słyszy jak on przy tym głośno dyszy.. Pot na skroni, sine ręce, nie przestaje, On chce więcej!.. Już się fotel cały trzęsie, całe biurko, hałas wszędzie.. On zaparcie brnie w to dalej, robi fap fap, nie przestaje.. Oczy wielkie, wytrzeszczone i w monitor są wpatrzone.. Na ekranie coś widnieje, czyjeś zdjęcie, co się dzieje? Patrząc bliżej można rzecz że to Majkowskiej fotka jest.. Adekwatnie z ruchem ręki cały chodzi, nie jest miękki.. No i w końcu koniec walki, mały opadł, nie jest twardy.. Kalwi wściekły i zdumiony rzuca w ścianę swym condomem, co to będzie myśli sobie kiedy ktoś się o tym dowie.. No i morał z tego jest - JESZCZE W CH** WIECZORÓW JEST! :)"
 • 23


#83529 Coś od Karo0o.

Napisane przez Karo0o w 16 listopad 2011 - 15:55

Dzisiaj z nudów zaczołem bawić się jabłkami a oto efekt: Na końcu chciałem złapać ale wyszło jak zawsze... Pozdrawiam Karo0o. ;)
 • 23


#114252 Pokaż swoją twarz :D

Napisane przez nup w 06 maj 2012 - 14:44

Dołączona grafika

Mam nadzieje że mój skarb się nie obrazi za to zdjęcie :d <3
 • 23


#99003 zabawa : wyzwanie - zdjęcia z dzieciństwa

Napisane przez 777MONEYMAKER w 25 luty 2012 - 12:23

BUahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahaahahahhahahahhahahahahahahaah
Zniszczyles mnie teraz ;< Ale co ze ja WYMIĘKNE ? :) o nie nie nie pozniej cos dodam tylko najpierw znajde i zeskanuje xD buahahahahahhahah

A macie :DD Ale masa byla wtedy ... ;/
Dołączona grafika

Wiec nastepna ofiara to kitty :p
 • 22


#96275 PokeBans

Napisane przez Zryty w 08 luty 2012 - 21:12

Dołączona grafika


Kilku dni temu na serwerach pojawiło się nowe zabezpieczenie, które zastąpiło podstarzały i zbugowany neobans. Banowanie z pozoru niczym nie różni się od banowania w standardowym amxbans. Różnica jest w działaniu :) Otóż udało mi się odczytać z komputera klienta pewną wartość, praktycznie unikalną, szansa na jej powtórzenie jest, ale bardzo łatwo w takim przypadku będę mógł zidentyfikować czy dana osoba ma na prawdę czyjegoś bana czy też nie :) Co to za wartość i jak ją zdobyłem pozostanie moją tajemnicą :d
Pierwotne założenia były nie co inne, jednak przypadek sprawił, że znalazłem o wiele lepsze rozwiązanie.
W tym momencie żadna osoba ze zbanowanych do tej pory nie weszła na serwer, były 2 wyjątki, jednak wynikały one z moich niedociągnięć: gracz $ simon $ grał na CoD modzie, dlatego że wgrałem niepełny plik na serwer, zapomniałem coś dopisać :d z kolei gracz Ankaa . grał na aktywnym dlatego, że dodałem niepotrzebny warunek w skrypcie, a drugi ban był już skuteczniejszy i nie udało się go ominąć :d Więcej wejść na aktywnym nie udaremniłem :p

Dziękuję za pomoc przy testach: mike, karo, abs oraz za wykonanie logo wielkie podziękowania dla mtk ;d Jeśli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam.

Tak więc oddaje wam to narzędzie i życzę miłej zabawy na serwerze wolnym od nadmiaru cziterów!
 • 22


#139210 życzenia świąteczne

Napisane przez evidence w 23 grudzień 2012 - 00:09

W imieniu administracji chcę złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, spokojnych i przede wszystkim rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

<div style="width: 400px;"><div style="height: 400px;"><object height="400" width="400"><param name="movie" value="http://content.oddca...Id=1083"><param name="BASE" value="host-d.oddcast.com"><param name="quality" value="high"><param name="salign" value="t"><param name="scale" value="noborder"><param name="bgcolor" value="#FFFFFF"><embed allowscriptaccess="never" allownetworking="internal" name="hostMov" swliveconnect="true" src="http://content.oddca...fo/doorId=1083" base="host-d.oddcast.com" scale="noborder" salign="t" bgcolor="#FFFFFF" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedi...ShockwaveFlash" height="400" width="400"></object></div></div>

btw. elfy to ja, godzik, kitty, splendid i xanat :)
 • 22


#120848 Pokaż swoją twarz :D

Napisane przez godzik w 17 czerwiec 2012 - 17:35

Obiecał, że kiedyś dam swoje zdjęcie, więc niech jest.
Nie czepiać się mojej słit-foci, przynajmniej bez lustra jest. Po prostu nie miał mi kto zrobić zdjęcia :p jak chcesz to prawie nie ma chętnych... ;x
Wiem, że piękny to nie jestem, ale żaden hosting nie chciał mojego zdjęcia przyjąć<_<

Dołączona grafika
 • 22


#117798 Zabawa nożem v2 :D

Napisane przez Slotki w 29 maj 2012 - 20:30

Z racji tego, że kilka osób parokrotnie się pytało o 2 część zabawy nożem :p postanowiłem się w końcu wziąć do roboty i ją zrobić :p Przez to, że miałem straszny burdel w demach w 2 części znajdują się również niektóre akcje z 1 :dno to miłego oglądania :*
 • 22


#114217 Pokaż swoją twarz :D

Napisane przez nup w 06 maj 2012 - 12:53

Dołączona grafika


Ja z moim skarbem <3 :*
 • 22


#107689 n00bsmania - odzwierciedlenie starej propozycji FM

Napisane przez shiXe w 06 kwiecień 2012 - 17:23

Siemka, w moim nowym filmie mogliście zauważyć coś takiego jak n00bsmania- jest to FM n00bs, nad którym już pracuje. Skończyłem z myślą o wysyłaniu demek, a zamierzam sam złożyć z tych co mam teraz, jakiś ciekawy filmik.
Dzisiaj zaktualizuje listę osób, które będą brały w nim udział...


Tapeta/zapowiedź:
Dołączona grafika


Pewny udział w filmie:

KaroOo
dgs*
shiXe
Teequila
freak


Nadal czekam pół roku za nup'em, który mi to obiecał dać swoje demka :p
 • 22


#99314 zabawa : wyzwanie - zdjęcia z dzieciństwa

Napisane przez dgs* w 27 luty 2012 - 23:28

Dołączona grafika

next fotke chcialbym od eviego :p
 • 21