Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

oTe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam wszystkich,Nazwa tematu jest taka ciekawa że 90% aktywnych użytkowników kliknie w ten temat i go przeczyta ... Chciałbym się wszystkim przyznać do błędu ... http://n00bs.pl/Chea...oTe-t14302.html doskonale pamiętacie ten temat ... Historia była niesmaczna i nie zbyt miła skończyła się jak się skończyła ... Do czego zmierzam ... Prawda jest taka że jakbym chciał to bym każdego hajta wrzucił na bla : dgs QQ loWa nupa xanata kogo tylko chcecie dajcie mi mies a znajdzie się 1 demko z 2-4 perłami ... Oczywiście walka z dgsem na temat bl to pic on to wie ja to wiem ale 2 prawda jest taka że bym mógł wrzucić i został by zbanowany ... oTe miał rację dasz 1 demko sędzia nie patrzy na całokształt bo nie zna tej osoby i da BANNED... Zapomniałem już o sprawie ale coś się wydarzyło coś co otworzyło mi oczka ... Przejrzałem jeszcze raz demko .... Ta nienawiść do niego zmusiła mnie bym się skupił tylko na nim ... Kiedy już lód się roztopił zobaczyłem że połowa akcji których spisałem była naciągana (aby była)... dużo osób miało rację źle zacząłem z nim znajomość i dlatego tak się skończyło ... Oczywiście nie mówię że bl to gówno straszne ale mówię tu o błędach ... błędach które sędziowie popełniają ... Moja propozycja jest taka... Wycofać plugin który uniemożliwia grania osobą które są na blu niech my sami (admini) oceniajmy po grze podejrzanego a nie że sędziowie zadecydowali to tak musi być i oczywiście perła w tym temacie : Unban dla oTe Ci którzy są przeciw : Popatrzcie czasem jak wy gracie Dla tych którzy są za : dziękuje :p
  • 1
Dołączona grafika

#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Nie wierzę hah :p ja to mówiłem od razu ale kto by mnie słuchał http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

admin.gif


#3
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
No muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony..Cieszę się że doszedłeś do takiego wniosku i mam nadzieje ze sam to zrobiłeś..Wątpię jednak by administarcja wycofała plugin uniemożliwiający grę osobą na BL.Dobrze że w końcu przejrzałeś na oczy szkoda, że tak późno
  • 0
Dołączona grafika

#4
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782

Wątpię jednak by administarcja wycofała plugin uniemożliwiający grę osobą na BL.

to nie wątp
  • 1

admin.gif


#5
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
cieszę się, że się mylę :p
  • 0
Dołączona grafika

#6
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Moim zdaniem tam nie są ludzie z dupy, tylko ogarnięci. Było to 14 do 0, chyba nie wzięło sie znikąd. Równie dobrze można sobie nie wierzyc w wyroki sądowe, jest to porównywalne. "Bo moim zdaniem, to nie było zue". Po to są, są wyszkoleni więc ja im ufam. Ale to decyzja góry, ja nie mam nic do gadania... Mi się to nie podoba.Dodam jeszcze, ze BL jest organizacją która eliminuje oszustów od paru lat. Ja sam gram w CSa ledwo ponad rok. Mimo to: nikt z Nas (wyjątki Hashu, nupek itd. którzy siedzą sobie na kolanach i grają :p) nie siedzi za plecami gracza i nie patrzy czy gra czysto. Widzimi co robi na serverze i to oceniamy. BL tez tak robi. Niczym sie to nie różni. Nie widzisz gracza, wiec go nie znasz. Taka sama sytuacja, jak dla mnie...

Użytkownik TurbO' edytował ten post 09 maj 2011 - 07:43

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#7
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
Wypowiem się na temat BL'a a nie na temat osoby o której jest mowa.BL jest wspierany przez wszystkie ligi cs'a, także przez wszystkie turnieje LAN'owe. Pracują tam ludzie doświadczeni, którzy mają w swoim życiu rozegrane parę lat, więc sądzę, że ich decyzja jest raczej nieomylna. Wiadome, że każdy człowiek się czasami myli ale skoro to 14 osób potwierdziło to ciężko jest z tą decyzją się nie zgodzić. Co zrobi administracja to już jest w jej rękach zostaje, ale na pewno jest to ciężka decyzja. Chociaż z mojej strony sprawa jest jasna :p

Użytkownik aka luzer edytował ten post 09 maj 2011 - 08:20

  • 1

#8
player

player
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 12
  • Reputacja: 0
a ja ci powiem tak 477 ogladnol z dema moze z 10 min w co watpie stwierdzil ze czit jesli mowisz ze 14 osob byblo na tak to ci powiem ze wiekszosc nieogladala dema tylko dla podbicia sobie statystyki byla za zbanowaniem jezeli 477 stwierdzil ze czit to tak jest a co do odwolania ktore juz w ogule niebylo rozpatrzone przez inne osoby niee wspomne a ty luzer pokarz mi te doswiadczone osoby i te turnieje gdzie jest bl bo w zyciu nigdzie niewidzailem a co do bana jak mowisz ci doswiadczeniu ludzie nieogladaja juz tego bo maja w dupie kto by siedzail caly czas przed kompem i ogladal napor dem jakis dzieci co koles ich biije wrzucane co 5 min na ta strone haha w co ty wierzysz dodam rowniez ze ten plugin na konkretnych serwerach nie ma bo banuja wlasnie konkretnych ludzi STER TAWERNA RZEZNIA US i wiele wiecej wiec nieograniczyl go ten ban w ogule dziekuje :p
  • 0
Dołączona grafika

#9
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
To ja też coś powiem o bl'u Jestem tam dłużej niż ktokolwiek z was ... Kiedyś bardzo dawno temu byli Ci sami sędziowie każde zgłoszenie było przez nich dokładnie sprawdzane przemyślane ... Sędzia jak każdy człowiek z wiekiem i czasem przejadł się tym bo powiedzcie szczerze chce wam się tak ciągle codziennie spectować i lookać cziterów ? Oczywiście że nie stąd te nasze przerwy nasze pomyłki... Sędzia nie zrobi sobie przerwy bo na dzień ma koło 10 demek nie będzie go w 2 dni musi nadrobić 30 demek na co zwraca uwagę ? Co zauważyłem ludzie którzy są na eslach i mają jakieś osiągnięcia czy tam w turniejach to są bardziej sprawdzani decyzja sędziego jest przemyślana ... Dałem oTego na bla nie minęło 24 h i dostał bana 0 esla zero lig zero lanu nikt go nie znał a hajcior ...Nie sugerujcie się tymi 14 głosami bo to pic sędzia na to nie patrzy nikt na to nie patrzy ... by mogłoby być 30 głosów a byłby niewinny ... Głosują Ci którzy nie wiedzą co to cs i podbijają sobie statystyki ile razy oglądam profil i widzę 1000 trafionych a zalogował się z 2 mies temu ... Maszyna ? Nie klik zbanuj i tyle więc te 14 0 to nie ważne jest ... nie sugerujcie się tym... Turbo i luzer mają rację ... ALe oni nie sprawdzą wam typa z FFA tak samo jak typa z esla ... Dziwne że zawsze sprawdzanie im typa z FFA trwa z 2 dni max a typa z esla potrafi trwać tydzień a jak napisze odwołanie to mies nawet to się nazywa sprawdzanie ...
  • 0
Dołączona grafika

#10
player

player
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 12
  • Reputacja: 0
dobrze ze im to tlumaczysz bo widze ze sie wypowiadaja osoby ktore nie sa w temacie a tym bardziej niemaja do powiedzenia nic konkrretnego a wszystko wiedza 14:0 to BL strzelilo wam w bramke wierzac w to

Użytkownik player edytował ten post 09 maj 2011 - 13:08

  • 0
Dołączona grafika

#11
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Smaku, mnie tylko dziwi co Cię skłoniło do napisania tego tematu, i zmiany zdania ;)a tak się ze mną kłóciłeś że coś ma :)i co ? wyszło na moje :pA co do BL'a to jeśli masz rację to szkoda mi w ogóle słów żeby o tym pisać ;djakoś nigdy im do końca nie wierzyłem ;d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#12
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Według mnie oTe jest czysty, a w tym demku wystarczy trochę pomyśleć posłuchać i przewidzieć a okazało by się że wcale nie sztuka karać takich botków :p Znam oTe już z rok i jestem pewien że nic nie miał. Poza tym no sorry ale 2500h na steamie mówi samo za siebie ;d Odbanować

Użytkownik shizeR. edytował ten post 09 maj 2011 - 13:56

  • 0

#13
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Shizer ja też mam tyle godzin przegranych :p i jakoś tak nie kosze ;d tu nie chodzi o godziny tu chodzi o mózg i skill ...nup na Twoje pytanie niestety nie odpowiem ... Zostawię to dla siebie :) Czasami tylko czasami o tym myślałem ale dziś rano stwierdziłem że jednak czas przyznać się do błędu ...
  • 0
Dołączona grafika

#14
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Rzeczywiście te 14 0 to może się wziąć od jakiś kolesi, którzy nabijają sobie statystyki.Gość napisał post, że oTe chodzi jakby grał z pół roku, hmmm widać "wielki" znawca poruszania się i tacy właśnie mogą oddać głos nad zbanowaniem.Po prostu dla mnie oTe nie miałby po co odpalać wh, jak bardzo dobrze strzela. To mnie zawsze dziwiło, że potrafił utłuc pod rząd paru gości paroma strzałami, dla niego jest to już po prostu rutyna. Wchodzi zabija, zabija i idzie sobie.Nawet z tą bronią która ma 150 strzałów nie wiem jak ona się nazywa, potrafił bić wszystkich na serwie. Widać tutaj, że wh to nie wszystko i trzeba umieć też dobrze strzelać, a oTe właśnie to bardzo dobrze robi.
  • 0

#15
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
oTe w ogóle wie że taki temat istnieje? (chyba że to "player"?). Pisząc ten temat i tak Smaku będziesz nienawidzony przez oTe bo wprowadzając go na bl'a spierdoliłeś mu steama na zawsze!. Wątpię czy da się to jeszcze naprawić.Sam kiedyś przetestuje w inny sposób csa i zobaczymy czy rzeczywiście da się grać tak dokładnie jak gra oTe.. słuch i te sprawy, bo jeśli ma się dobry sprzęt to słychać każdy centymetr wychylenia przeciwnika z konkretnej strony.. I tak będę miał słuchawki Razera Megalodony i odpicuje sobie jakaś przejebaną kartę dźwiękową.. nawet nie będzie mi zal kasy bo zawsze chciałem mieć taki sprzęt.. To tylko kwestia czasu i kasy.
  • 0
Dołączona grafika

#16
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Steama można kupić nowego ... 2k3 2k6 jaki tylko by chciał więc w tym nie widzę problemu ... oTe wie że jest taki temat bo z nim gadałem :p
  • 0
Dołączona grafika

#17
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Swoje konto a konto kupione od kogoś to nie to samo.. ja bym się nie pogodził z taką sytuacja i miał wyjebane na tą sieć i w ogoóle na cs'a.. widok godzinek na steamie przegranych w csa też robi ładne wrażenie :p
  • 0
Dołączona grafika

#18
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
oTe Is Clear :p oTe Is Back ;d oTe Jest Takim n00bsem Że BL Go Dojechało Hahahah Problem w Tym Że On Clear :) WIN !!!
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
FUCK YEAH ! oTe back do n00bsów :p
  • 0

kro15.gif


#20
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Nie sądzę, żeby wrócił do gry.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych