Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

[Opiekun Serwerów] SmakU v3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam Kiedyś ktoś mi powiedział coś ważnego ... Jak Ci zależy walcz z całych sił nie poddawaj się ... Tak też właśnie robię, może to trochę głupie pisać po raz 3 ale tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :( Myślałem o tym co ABS napisał chce wszystko na łatwiznę, tak to prawda zgodzę się z tym bo moje ostatnie podanie było .... :( Przemyślałem sprawę, wszedłem na server i powiem już szczerze prosto z serca brakuję mi ESP kiedy zginę brakuję mi tego kurwa strasznie... Często piszą do mnie bym pomógł w ocenie podejrzanego , niestety nie mogę co mnie też boli... BYłem wsparciem dla was i spierdoliłem sprawę zawiodłem dużo użytkowników... Brakuję mi tego biegania po serwerach na zawołanie na steamie i na SB zawsze byłem zwarty i gotowy do wejścia... Teraz patrzę na SB "czit na dd2, czit na cod" ... Spuszczam głowę z myślą że mogłem wejść i pozbyć się ścierwa które niszczy nasz serwer :( ... Szkoda mi także czasu którego poświęciłem... Z takim trudem dostałem się na opiekuna serverów i pstryknięcie palca wszystko pękło jak mydlana bańka ... Kurwa żałuje ... Pragnę wręcz wrócić na stanowisko które tak przepaściłem swoją głupotą ... Pragnę banować, spędzać więcej czasu na specie niż w grze, wspierać adminów... Wybaczcie mi moje zachowanie jakiego się dopuściłem... Nie mam już jak się wykazać ... Staram się cokolwiek robić ... Wszystko na nic ... Czuję się naprawdę bezużyteczny ... Może nie którzy myślą że coś robię ... Robiłem o wiele więcej w dawnej randzę i chciałem więcej i więcej a teraz ... prócz oceny demek nie mam nic ... Straciłem duszę n00bsiaka ze stratą rangi Serv admina ... Dość mam tego nieróbstwa ... Muszę zacząć działać bo padam na twarz z tygodnia na tydzień... Dajcie mi szansę powrotu ... Dostałem już za swoje i już mi starczy ... Nie chce zostać w tym samym miejscu co jestem chce piąć się w górę bo mam aspiracje... Już nie wiem jak mam to napisać jak bardzo mi jest z tym źle ... Pozdrawiam SmakU
  • 3
Dołączona grafika

#2
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
W końcówce troszeczkę śmiesznie to zabrzmiało, ale nie ważne. Obyś szybko wrócił do swojego dawnego stanowiska :(.
  • 0

#3
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Wracaj,wracaj smaku!

#4
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
tak :( sie rozpisał :( doceńcie to :(
  • 0

kro15.gif


#5
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No więc moje zdanie jest takie, że powinieneś wrócić. Dobrze wiadomo, że spisywałeś się świetnie jako serw admin, więc Twój powrót na to stanowisko byłby dla n00bs oczywiście plusem. Jak wiadomo straciłeś Go ze znancyh przyczyn, no cóż bywa, ważne jest to, że jednak postanowiłeś wrócić. Widać też, że Ci bardzo na tym zależy, także masz moje popracie :(
  • 0

#6
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
no ja pierdziele że taki jeden incydent się wydarzył to odrazu nie karać smaka za to że tak i tak się zachował widać że chłopakowi zależy na tą rangę i brakuje mu tego więc dajcie mu tą szanse , Ja jestem krótko z wami ale poznałem troche smaka i jest wporządku , moim zdaniem powinniście mu dać szansę a nie nonstop 1 powód dawać . Jestem na wielkie TAK
  • 0
Dołączona grafika

#7
repcaK

repcaK
  • Full Member

  • Grupa: Zablokowany
  • Postów: 229
  • Reputacja: -128
  • Nick steam: ormanek998
  • Steam ID: 0:0:42896078
  • MiejscowośćWrocław
Dajcie mu tego opiekuna, stara sie chlopak! TAK!
Dołączona grafika

Rozpierdalasz system


Dołączona grafika



#8
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Smaku ja Ciebie bardzo lubię, uważam że powinieneś mieć jakąś wyższą funkcję na serwerach n00bs, ale lekko przesadzasz bynajmniej według mnie. Co parę dni spamowanie podaniami, w których widać, że bardzo usiłujesz zostać ktosiem, który jest trochę poniżej czerwonego. Ale zwracając uwagę na to, jakim byłeś server adminem przed twoim wybrykiem, jestem ZA
  • 0
Dołączona grafika

#9
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
Na tak Był bardzo dobrym opiekunem i zrobił wiele i myśle że jak dostanie 2 szanse zrobi wiecej :(
  • 0
Dołączona grafika

#10
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Według mnie Smaku powinien wrócić :( Czerwoni zróbcie co trzeba z tym :( On żałuje :(

Użytkownik Tomasek edytował ten post 31 lipiec 2011 - 08:53

  • 0

#11
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Cóż mogę napisać chyba tyle że czerwoni powinni wkońcu się zgodzić :(
  • 0
Dołączona grafika

#12
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
może to całe podanie ma zbyt patetyczny wydźwięk, ale w sumie to sama prawda. Smaku z dnia na dzień marnieje bez swojej dawnej funkcji :( smuuutno tak na to patrzeć. dajcie mu to stanowisko.
  • 2
Dołączona grafika

#13
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
moje zdanie nie jest tak optymistyczne jak wasze. Niech wróci do pełnienia funkcji opiekunów serwerów, ale tylko TP i DD2 bo się nam chłopak zabije :(
  • 0
Dołączona grafika

#14
Wizu

Wizu
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 85
  • Reputacja: -75
A mnie to wygląda tak jakbyś tego admina chciał wyżebrać. Co kilka dni piszesz nowe podanie, co raz to bardziej żałosne. Odrzucili? Stary, poczekaj, bądź cierpliwy, działaj bezinteresownie, po co się wpychać na siłę? Jedyny przekaz jaki płynie z tego podania to 'dajcie mi admina bo wpadam w depresję, zabiję się :('. Jakbyś serio był taki zajebisty w tych sprawach to sami by Cię wzięli, tyle ode mnie, ema.
  • -2
Póki co nic nie żałuje dużo kurze se chachmęcę
gruby szmal jest do wyjęcia już zacieram ręce.
Poszło z fartem idę skręcę amsterdamska sensimilla
słuchaj, jaraj, kręć bo podkrętka się nasila,

#15
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941

no ja pierdziele że taki jeden incydent się wydarzył


akurat w Smaka przypadku to nie był tylko jeden taki incydent :( ja jestem tego zdania co ABS, żeby dać mu Serv Admina na TP i dd2 .
a co do podania to aż sie uśmiechałem do monitora jak końcówke czytałem :(
  • 0
Dołączona grafika

#16
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Hah, wracaj draniu Ty :( Bo Ty gnijesz ziąąą
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#17
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
również jestem za przywróceniem uprawnień :(
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#18
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda
należy mu się ten opiekun
  • 0

#19
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
nie bede pisal dlugo, bo wiekszosc ludzi zna cala sytuacja. oczywiscie z malymi wyjatkami, ktore gowno wiedza a spamuja zeby napic posty. wiecie co sie stalo, jak to sie stalo i jak sie zakonczylo. smak jest dalej z nami, dalej nam pomaga. co prawda tylko jako sedzia, ale stara sie i pomaga. sami pamietacie ze to on banowal najwieksza ilosc cheaterow, wrzucal ludzi na bl, siedzial godzinami na servie. a teraz odpowiedzcie mi szczerze: czy ktos z was zrobilby to samo? spedzil 3 godziny na specie zamiast grac? po powrocie z pracy usiadl i ogladal 6 demek? odpowiedzcie sobie szczerze na to pytanie i zastanowcie sie nad podaniem.
  • 3
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#20
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Jeszcze nigdzie nie pisałem o tym co było nie dawno i tak zostanie. Powiem tylko, że wkurwiło mnie to ale z drugiej strony MW na to. W moich oczach straciłeś wszystko. Myślałem że poczekasz troszkę dłużej, ale z tego co widzę nie wytrzymasz, więc ok. A spróbuj odpierdolić jeszcze jedną jakąś maniane ! Zgłoś się do mnie po wszystko na PW/GG
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych