Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Smieszny trick

- - - - -

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330

*
Popularny

Jak sterować kotem przy pomocy taśmy klejącej ? . :d


Temat wydaje się absurdalny ? , A w cale tak nie jest, bo kawałek taśmy klejącej i domowy piecuch mogą nam dostarczyć całkiem niezłej zabawy :whistling:Jakikolwiek opis sztuczki wydaje się zbędny, jednak w kilku słowach przedstawię na czym ona polega .
Trik sprawdza się na większości kotów. Nie działa jedynie na kotach martwych , sztucznych i na tyle sprytnych, że same zdejmą z siebie taśmę .
Najlepszą taśmą wydaje się taśma do oklejania kartonów. Jest ona szeroka i nie trzyma tak mocno, że po jej ściągnięciu kot zostanie pozbawiony sierści.
Potrzebujemy kawałka o długości około 15cm. Przyklejamy go do różnych części ciała kota, ale robimy to z głową, bo sierściuch z zaklejonym noskiem i pyszczkiem na pewno długo nie posłuży :d
Ogólnie zasada jest taka, że taśma będzie odpychała kota tzn. przyklejona z prawej strony jego boku spowoduje, że będzie on chodził do przodu lewą stroną ciała. Najlepsze miejsca do testów to brzuch, boki, kark, klatka piersiowa i czubek głowy (pomiędzy uszami).

Nie przesadzajmy z tym eksperymentem! Kot w całości oklejony taśmą to już przegięcie . Kiedy zobaczymy, że ma już dosyć zostawiamy go w spokoju! Zieloni nie śpią :)



  • 7

#2
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
hahahah, specjalnie żeby to sprawdzić zaraz pojadę do siostry :d Tylko taśme kupie :d plusik leci :)
  • 0

kro15.gif


#3
Ciasteczkofy

Ciasteczkofy
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 214
  • Reputacja: 15
  • Gadu-Gadu 31361002
  • Nick steam: C ! a s t k o
kot fabia po drobnych przerobkach XD http://picblow.com/img/thumb/1084.jpg
  • 0
Dołączona grafika

#4
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Zabawa zwierzętami? Nigdy!
  • 1

#5
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
AHhahaahah dobreee!!
  • 0

#6
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
hehehe :d widzę że masz ciekawe zabawy na zabicie nudy :d
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#7
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Wy pojebani jesteście :d Też byśmy mieli ubaw jakbyśmy Cię obkleili jakimś chujostwiem
  • 0

#8
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
Dreczenie zwierząt NIGDY!
  • 0
Dołączona grafika

#9
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Pojebalo ci sie człowieku w dupie? Podaj mi swój adres ja przyjade zajebie ci młotkiem w twarz a później na forum dam solucje na fajna zabawe z ludźmi WEź rozbieg przypierdol głową w sciane później sie oklej taśma najlepiej kawałkiem o dł 15 cm i wyskocz z okna zaklej ze Pyszczek i nos żębyś zbyt długo nie posłużył bo jesteś pojebany Tyle ode mnie
  • 1

#10
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Hahahha :d ptS odreaguj bo przeginasz pałę :) a co do tego tematu to mam mieszane uczucia ^^ jeśli się to robi z głową tak jak to autor opisał w temacie to kotu nie dzieje się żadna krzywda :) a Wy dramatyzujecie jak by ktoś mu podpalał wąsy albo coś w tym stylu :) ja się przyznam bez bicia że jak miałem 5 lat to podpaliłem kotu wąsy :d ale w takim wieku to robiło się dziwne głupie rzeczy :d kawałek taśmy jeszcze nie zaszkodził żadnemu kotu ^^
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#11
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
no i nup ma rację , napisałem po to żeby się pośmiać z tego triku , a nie że od razu o krzywdzeniu zwierząt .. , boże macie pojebane głowy , ogarnijcie trochę :d

Użytkownik MaSz PrObLeM edytował ten post 05 sierpień 2011 - 15:33

  • 0

#12
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Nup no poprostu nie umiem nie powyklinać czegokolwiek/kogokolwiek kto robi cokolwiek zwierzętom . Chcesz to mnie zwarnuj ale dla mnie ten kto stworzył ten temat jset pojebany. Poza tym 5 lat a teraz to inna bajka. @up Nie my mamy pojebane głowy tylko ty idź se taśme na jajka przyklej i niech tobą koledzy pokierują zobaczymy jak się bedziesz czuł
  • -3

#13
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
no jasne , nie jestem pojebany , założyłem temat bo chciałem poprawić humor innym , a nie dlatego że znęcanie się nad zwierzętami , trzeba dokładnie przeczytać temat , a nie kur... od razu prujesz dupę ...
  • 0

#14
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Przeczytałem. Wszystko z 2 razy Co za kurwa cymbał przylepia kotowi na nogi taśme? Powtórze się , przyklej se na jajka a któryś kolega toba "pokieruje"
  • 0

#15
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
a mnie ciekawi co na to wszystko palma :d
  • 1
Dołączona grafika

#16
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
hahaha znajac palem to on bedzie miał na to wyjebane :d
  • 0
Dołączona grafika

#17
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

Wy pojebani jesteście :d Też byśmy mieli ubaw jakbyśmy Cię obkleili jakimś chujostwiem

W robocie okleiliśmy jednego taśmą i był ubaw :d Koty są słodkie, więc ubaw musi być większy xD
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#18
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Dobra przykleję , pomożesz ? ;> .. Człowieku daj spokój , pts to już naprawdę masz czym się kurwa przejmować , że z kotem nie można się bawić to ja nie wiem .. :d
  • 0

#19
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
kawałeczek taśmy oczywiście żadnego kota nie zabije i jeśli pozostanie na nim tylko przez chwilę raczej nie przysporzy mu psychicznych problemów na resztę życia, to nie jest jeszcze dręczenie. chociaż nie popieram takiej zabawy. jeszcze się komuś spodoba i rzeczywiście przegnie. nigdy nie wiadomo ile psychopaty drzemie w każdym z nas.
  • 0
Dołączona grafika

#20
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Tak i właśnie o to chodzi , Kitty masz rację . A nie że od razu o dręczeniu kota ..
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych