Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Zawody z nagrodą za 1-sze miejsce :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Najpierw chciałbym was przeprosić za swoją małą aktywność, parę osób zna tego powód i niech tak zostanie, wiadomo każdy ma jakieś problemy a ja nie zamierzam tego upubliczniać, tak więc liczę na wasze zrozumienie. :d


Wracając do tego tematu, wpadłem dzisiaj na pewien pomysł który rysuje się w ten sposób:

Jeden serwer zostałby na czas bliżej nieokreślony przerobiony na Deathmatch. Przez jeden miesiąc gracze walczyliby o 1 miejsce w statystykach, aby dokładność była większa, oraz żeby uniknąć nieporozumień statystyki z rankingu na serwerze startowały by równo z tymi z psychostats. Oczywiście zawody trzeba było by najpierw odpowiednio rozreklamować aby większa liczba uczestników mogłaby brać udział. Po miesiącu osoba zajmująca 1 miejsce w statystykach (mająca najwięcej zabić) dostałaby nagrodę w postaci powiedzmy serwera prywatnego na okres 1 miesiąca mającego 11 slotów. Jaki w tym cel? To żeby zachęcić ludzi do grania i odwiedzania naszego forum, co do nagrody nie jest to duży wydatek i jedna osoba spokojnie mogłaby taki serwer kupić, jeśli nie jedna to 2, 3 - jak wolicie.

Zawody można było by jakoś nazwać, nie wiem np. Smash them All !!

DM był by każdy na każdego, rozgrywane były by 4 mapy, de_dust2, de_inferno, de_nuke i de_train (jako że na mapach takich jak tuscan czy mirage mogłaby spadać frekwencja)

No i to tyle :)

Póki co to jest tylko mój pomysł, jeśli się komuś spodoba to why not, zawsze to jakieś urozmaicenie :d

Dodano nowy post:
Jeszcze jedno, nagrody nie mógł by otrzymać żaden admin, srv @ czy ktokolwiek pełniący znaczące funkcje na forum, tak żeby dać szansę innym :d
  • 2

Dołączona grafika


#2
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Wielkie brawa za pomysł, coś podobnego niedawno organizowali bodajże anticheatpl. Przydało by się u nas coś takiego, jestem na wielkie tak! :d
  • 0

#3
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Oczywiście za, pomysł jest świetny :d.
  • 0

kro15.gif


#4
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Oczywiście że tak :d
  • 0

Dołączona grafika


#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Z mojej strony macie poparcie, zobaczymy co nup i ABS o tym sądzą. Nie mniej jednak pomysł dobrze się zapowiada, jakby go rozreklamować to powinno nam graczy przybyć.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Ofc że jestem na TAK First przechodzisz dalej ... WIDZIMY SIE W NASTEPNYM ETAPIE :d buehehehheh
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#7
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941


Jeszcze jedno, nagrody nie mógł by otrzymać żaden admin, srv @ czy ktokolwiek pełniący znaczące funkcje na forum, tak żeby dać szansę innym :d

z tym troche lipa :) alee na tak
  • 0
Dołączona grafika

#8
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Na TAK. Skoro nagroda to neokidy będą używać wspomagaczy i trzeba dać wiekszej ilości osób admina zeby na 100% byl jakiś admin online.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Ja też jestem na tak :d A kto będzie organizatorem tych zawodów ?:)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Mogę pomóc z organizacją, jeśli będzie taka potrzeba :d
  • 0

#11
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Rówież moge pomóc.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#12
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No to tak: Za jaki serwer zastąpimy ? DM będzie ONLY HS ? Czy wyznacznią w psychostatsach była by zakładka skill ? A jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa, bo ja do końca nie wiem. Czemu jestem katem ? :d
  • 0

#13
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Jak najbardziej jestem za! Ale admini mogliby tez brac udzial tylko miec inna klasyfikacje, po za tym ja bym dla tego serwera przyznal wszystkim obecnym adminom uprawnienia, na czas konkursu. Bylbym tez za tym by trzeba bylo rezerwowac nick na haslo (jakis prosty formularz dac), aby sie nie podszywali, pozniej bysmy wymagali podania hasla.

do nagrod mozna tez dodac te nieszczesne konta premium (tylko helikopter troche oslabie) i vipa, jesli bedzie juz egzystowal, ew. Koszulki lub smycze jesli ktos je w koncu zrobi...

Dodano nowy post:
Ja bylbym za inna forma niz psycho, np. Zabicia/zgony i gdzies to zapisywac w mysql...
  • 0
.

#14
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
albo poprostu ranking na serwerze.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#15
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
ranking raczej odpada, bo chyba by sie przydal jakis podglad na zewnatrz...
  • 0
.

#16
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Musi być coś żeby statystyki były wiarygodne, coś co da się podczepić pod stronę.. DM zwykły, każdy na każdego z wyłączonymi odgłosami kroków żeby rozgrywkę dodatkowo podnieść o lvl wyżej a wygra osoba mająca najwięcej zabić, nick i hasło hmmm kiepsko, zniechęciłoby dużo osób, wystarczy że będą się statystyki zapisywać na steamID :d No bo sorry, nsowi nie zafundowałbym serwera, a poza tym robiąc only steam unikniemy 50% haxow. Tylko wtedy wieksza reklama musi być
  • 0

Dołączona grafika


#17
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Nie dość że unikniemy 50 % oszustów to jeszcze frekwencja graczy zmniejszy się o 50 % :d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#18
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
również jestem za tym pomysłem. Jednak uważam, że to trochę za wcześnie i proponuje krecić serwy póki co :d
  • 0
Dołączona grafika

#19
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
wiec wymysl inna nagrode, bo u nas gra wiecej nsow niz steamowcow... A olanie polowy graczy to chyba nie jest dobry pomysl... co do statystyk to moge napisac taki plugin bo mialem przecwiczyc mysql w pawnie :d
  • 0
.

#20
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Jestem ZA :d
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych