Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

AllPlay i n00bs


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
Witam Serdecznie Wpadłem na pewien pomysł, który pomoże dobrym graczom cs'a iść dalej oraz pomoże w rozkręceniu sieci. Wiem że na n00bsach mamy wielu utalentowanych, dobrych graczy, którzy mogą osiągnąć wiele. Wpadłem na pomysł by założyć drużynę reprezentującą n00bs, która w miarę czasu i osiągania sukcesów zareklamuje naszą sieć. Oczywiście to nie będzie hop siup i mamy setki graczy. To wymaga czasu ("Nie od razu Rzym zbudowano"). Dla wielu z was może to być nie wypał lecz puki tego nie zrobimy to nie będziemy wiedzieli czy to wypali czy nie. Wielu z was będzie miało pytania, na które bardzo chętnie odpowiem. Proszę was o szczere opinie, zwłaszcza od ludzi będących "bardziej" z n00bsami.
  • 0
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#2
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Chodzi Ci o klan n00bs.pl, czy o grę Naszej drużyny tylko i wyłącznie na AllPlayu?
  • 0
Dołączona grafika

#3
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Były takie pomysły, i nie wypalały tak samo jak turnieje, także nie sądzę, że i tym razem wypali, bo dużo ludzi ma obowiązki "sieciowe"-admin głównie, i nie wiem, czy da radę jeszcze z teamem :* Ale jestem Za :p

Użytkownik maQ. edytował ten post 09 styczeń 2012 - 22:26

  • 0
Dołączona grafika

#4
Tvity

Tvity
  • Full Member

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 241
  • Reputacja: 21
  • Nick steam: Tvity
  • Steam ID: 0:0:29286548
  • Miejscowośćśląsk
Ja Także jestem za ,dobry pomysł który pozwoli nie którym graczą naszej sieci iść w górę ale taże naszej sieci. Według mnie zrobić ankiete którzy gracze mogli by się znajdować w drużynie!.
  • 0
Dołączona grafika


Ja Ludź - Ty Ludź .... My Człowieki

#5
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Zdecydowanie Za :p
  • 0

Dołączona grafika


#6
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
READ THIS, BITCH!!!!!!!!!!!

Hm. To może ja tak przykurcze dłuższym postem. Nie wiem, czy wiecie, ale klan to nie taka łatwa sprawa, że 'o, zakładamy klan' i już gotowe, tego nie robi się z dnia na dzień, bo ma się chęć. Przede wszystkim musi być osoba, która zajmie się stroną techniczną tj serwer, strona klanowa, zajmowanie się newsami i wpisami meczowymi na stronie. Musi być ktoś kto ma doświadczenie w prowadzeniu klanu, ktoś kto umie przypier*olić! Nie ma, że boli, jak coś nie pasuje to wyjazd z klanu. Przede wszystkim musi być zgoda naszych wielkich, kochanych, potężnych Czerwonych pajaców. :*


Jak już brać się za ten klan to na początek nie wyznaczać drużyny, czyli najlepiej podstawowej piątki, która jeśli jest gra zawsze + jeden, dwóch rezerwowych którzy grają w przypadku niedyspozycji któregoś z pięciu podstawowych. Na początku trzeba ogarnąć stałą, pewną stronę techniczną, później wytypować lidera drużyny, który będzie miał decydujący głos co do składu. W takim składzie powinien znajdować się jeden taktyk/prowadzący + jakiś nakurczacz z AWP. No i sprawa Allplaya - to nie takie łatwe. W tej lidze jest na prawdę wysoki poziom, a gra nie jest taka łatwa dla wszystkich, gra się tam o ile pamiętam na Azerus'ie, który wielu osobom laguje niemiłosiernie. :p Więc lepiej na początek zapomnieć o Allplay/ESL/Cybersports i zacząć forumowymi ligami, a po jakimś czasie zacząć grać wyżej wymienione ligi. I przede wszystkim zobaczyć, czy ten pomysł wypali..

dgs pewnie napisze, że się mądrkuje :)
  • 3
Dołączona grafika

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Diffrent Ameryki to raczej nie odkryles. Haszu myslal juz dawno o tym , ja takze i na pewno pare innych osob tez... Dobrze mówisz freak ale to z drugiej strony nie jest az takie skomplikowane :p Ja jestem chetny do gry oczywiscie! :d jakby co to od lutego bo teraz mam troche na glowie... Aha no i oczywiscie wypadaloby zeby kazdy kto chce grac mial mikrofon bo to jest strasznie uciążliwe jak nawet 1 osoba nie ma co już niektórzy znają z doświadczenia. ( prawda freak? :) ) Aha no i i jezeli mamy grac pod szyldem n00bs.pl to oczywiscie wypadaloby zeby czerwoni ogarneli server do mixow i cw tylko zacny a nie tak chujowo skonfigurowany jak te pabliki :*
  • 2
Dołączona grafika

#8
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Tak, MICHAŁ 'dgs' dobrze mówi! Mikro obowiązkowe, chyba, że ktoś jest PLAZMOHAJTOZORDKAT no to można wybaczyć. :p
  • 0
Dołączona grafika

#9
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Też jestem ZA. freak troche masz racji ale założenie klanu aż takie skomplikowane nie jest.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#10
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dobrze bardzo się cieszymy, że tyle osób jest za. A przepraszam ze sie spytam - znow bedzie takie granie jak na wszystkich turniejach? Oczywisice ze pomysl jest dobry, tylko co z tego skoro tak naprawde wiekszosci ludzi tutaj brak jakichkolwiek checi czy zapalu? A w lidze nie ma ze boli. Nie ma Was 10 min i walkower. Wiec zastanowcie sie dobrze, czy to wypali, a co najwazniejsze czy bedziecie mieli czas.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#11
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ogólnie pomysł jak najbardziej trafiony :p Tylko mówię że nie wypali ... Wszystko robicie by rozkręcić, wk*** się to rozkręce te dd2 i bez allplay, esl, reklam i innych badziew bo już czytać tych tematów nie mogę ...

Użytkownik SmakU edytował ten post 10 styczeń 2012 - 07:04

  • 1
Dołączona grafika

#12
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
SmakU buntujemy sie :p? Ja tam sram na te olpleje cybersporcsy esle i inne szity... Pomysł pewnie nie wypali jak każdy inny, niestety taka prawda. Narazie jest ciekawy projekt na rozkręcenie serwerów, ale to akurat Hasha inicjatywa, jak sie zrobi to będzie :*
  • 0
AESTHETICS

#13
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Smaku, źle, że staramy się zapełnić serwery? Źle, że cokolwiek proponujemy? W takim razie wkurw się i zacznij no lif'ić, pomożesz tym sieci. Bo jeśli rzygasz na pomysły, to sam się weź do roboty a nie głupoty za przeproszeniem pierdolisz. [warn='evi']ostatnie ostrzeżenie - kultura obowiązuje[/warn]

Użytkownik evidence edytował ten post 10 styczeń 2012 - 18:25

  • 0
Dołączona grafika

#14
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Chyba źle to zrozumiałeś :p Chodzi mi o to, że są lepsze pomysły, które odrzucacie albo zaczynacie i zostawiacie... A pomysl moze i ok, tylko doprowadzcie go do konca. Zobaczymy czy zrobicie wiecej niz inni :* @ SmakU z tym kreceniem dd2 to Ci pomoge :)
  • 0
AESTHETICS

#15
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dobrze że proponujecie ... Ale jeden temat wystarczy a nie milion ... Poza tym to są tylko tematy ... Połowa nie wypali bo znam tą sieć jak własną kieszeń a druga połowa to tylko tekst napisany na klawce moim zdaniem... Po raz kolejny napiszę że tematów "Rozkręcamy serwer jest 15 a 0 wyników... Moim zdaniem nie potrzebne jest ubolewanie a walka ... Po prostu wejdzcie i zacznijcie kręcić nic na siłe spokojnie ... miesiąc i serwer rozkręcony ( dd2, COD ) TP i Aim jest ciężko bo to już serwery na poziomie jeśli rozumiecie o co mi chodzi ...
  • 0
Dołączona grafika

#16
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Nie, jeden temat nie wystarczy. Trzeba ciągle coś proponować, bo niestety, ludzie w tej sieci nie mają dużo chęci, co było widać w temacie z reklamami, co pisali mi ''Nie można nikogo zmuszać''. Więc może 1 z tych pomysłów na 100 wypali, Smaku. Ale jednak coś tam się zmieni.
  • 0
Dołączona grafika

#17
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
W sumie tu jest fakt 1 na 100 zawsze może wypalić :p No dobra w takim razie trzymam kciuki :) + dobra rada od wujcia Smaka Podleczanie + BD :*
  • 0
Dołączona grafika

#18
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
A ja jestem za jak najbradziej :p Skoro naparzacie mixy ciągle to dlaczego byście nie mieli tego robić pod szyldem n00bs? Może dałoby się zrobić osobną zakładkę klanu gdzie byłyby wszystkie rzeczy z nim związane i oczywiście jedna osoba trzymająca to wszystko w kupie :* Jakiego zdania jest reszta czerwonych ? I pytanie różowych czy jest to wykonalne?
  • 0
Dołączona grafika

#19
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
trzymam kciuki żeby to wypaliło :p
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#20
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Za :p Smaku napisałeś tak chyba dla odczepnego, żeby się nie użerać xD Ale allplay to liga dla wszystkich także trzeba solidnie napierać żeby się wyróżnić z pośród nie małego tłumu. Mecze muszą być rozgrywane jak najczęściej, musi być ich dużo. Jaki jest sens zapisania się i grania "jak mi się zechce" i zajmowania pozycji przy końcówce ? Systematyczność.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych