Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Zmiany!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

Witam, ostatnio był lekki szok u nas w sieci, mam na myśli to że nie byliśmy przygotowani na taki nagły wzrost graczy na serwerach. Nie wiedziałem że z dnia na dzień dd2 stanie się pełne i to prawie 24/h na dobe ;o Co w dodatku pozwoli rozkręcać nasze pozostałe serwery, cziterów jest mnóstwo, nie którzy admini nie grają, albo grają rzadko. Do czego zmierzam ? do tego iż będę robił małe degradacje :) pewnym osobom trzeba będzie zamrozić uprawnienia, a kilku osobom dodać. Mało tego, w podaniach adminów nie będziemy patrzyć na to czy składający podanie zarejestrował się minute temu, czy 2 lata temu, lub czy ma napisane 200 postów, czy ma ich 2! Jeżeli chcemy mieć aktywnych i ogarniętych adminów, to będziemy skupiać się na tym co osoba składająca podanie robi na serwerze, a nie na forum... Bo zauważyłem że aktywność na serwerze i na forum nie idzie z sobą parze, przynajmniej w kilku przypadkach. Dam tutaj mały przykład, ostatnio widziałem podanie aivena, jest to ogarnięty gracz który jest aktywny na serwerze, a mimo tego jego podanie zostało odrzucone bo miał 2 posty na forum, śmiech na sali, forum jest Panowie i Panie dla serwerów, a nie serwery dla forum! Więc następnym razem proszę się wypowiadać w podaniach nie na temat forum, tylko co gracz robi na serwerze, czyli jak dużo gra, jak się zachowuje itp, a jeżeli ktoś ma ochotę napisać coś w stylu, nie widziałem, nie znam itp, to takie posty osobiście będę usuwał :) Nie znasz? nie widziałeś? to nie wypowiadaj się.
  • 9

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#2
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
I oczywiście zamiast powiedzieć nam, Serv Adminom o tym na forum zamkniętym, wolałeś to napisać wpierw tutaj, byśmy dowiedzieli się o tym, tak samo jak cała reszta. Nie jest to nasza wina, że takie zasady były nam wpajane z dnia na dzień (Masz mało postów= Podanie odrzucone)...
  • 0

#3
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Ale ja nikomu nie narzucam żadnej winy :)
Po prostu rozmawiałem z resztą H@, T@, i OS i wszyscy doszli do takiego wniosku że trzeba coś zmienić.
Dlatego napisałem to tutaj, poza tym Smaku podobny temat napisał już w dziale dla SA.
Do nikogo nie mam żadnych pretensji o to że tamten temat został zamknięty.
Ten temat ma tylko służyć do tego żeby każdy user wiedział jakie będą zmiany :)

Dodano nowy post:
I to nie tylko chodzi o te posty, ale również o komentarze którzy zwykli userzy często piszą w podaniach.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#4
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Nadal jednak uważam, że powinniśmy wiedzieć o tym pierwsi, bo jednak chyba rangę postawioną mamy troszkę wysoką...
  • 0

#5
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
A ja dalej powtarzam że Smaku już pisał taki temat, i wiedzieliście o tym :) I bez względu na wszystko i tak bym te zmiany wprowadził...
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#6
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
dla mnie takie zmiany to popadanie ze skrajności w skrajność. Jak ktoś ma czas żeby napieprzać na serverze to może wejść na forum i napisać parę postów albo chociaz się przedstawić.

Nie znasz? nie widziałeś? to nie wypowiadaj się.


gram sporo i jeżeli kogoś nie znam / nie widziałem to znaczy , że ta osoba po prostu gra mało i będę sie na ten temat wypowiadał.
  • 2
Dołączona grafika

#7
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno

A ja dalej powtarzam że Smaku już pisał taki temat, i wiedzieliście o tym ../public/style_emoticons/default/smile.png

Zielone Światło? Tam nic nie jest wspomniane o kryteriach w podaniach admina (aktywność na forum). Uważam, że nie powinniście mieć nas w d*pie, a dyskutować na takie tematy z nami, a nie za plecami. Dziękuje.
  • 1

#8
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
I nadal będzie prowadzony test z demkami? I na wszystkich serwerach? ;/

Nieee :)

Użytkownik kezcesujtow edytował ten post 12 marzec 2012 - 15:04

  • 0

Dołączona grafika


#9
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jeśli chodzi o testy dla adminów to one będą i jak już napisałem na zamkniętym forum to napiszę i tutaj. Koniec z łatwymi demami.
  • 1
Dołączona grafika

#10
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz

*
Popularny

Śmiech na sali to jest to co piszesz, będzie wysyp adminów, którzy olewają forum, nie wiedzą co sie na nim dzieje, co sie zmienia, nie będą sie interesować skargami, banami. Nie pomogą przy ocenianiu/oglądaniu demek, podejrzanych, nie przydadzą się na nic, oprócz maniaczenia na serwerach.
  • 5

kro15.gif


#11
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
I oczywiście zostałem zjebany :) Fabio, chcesz mieć ogarnięte serwery czy nie ?
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#12
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
wcale nie zostałeś zjebany nup tylko parę osób przedstawiło konstruktywną krytykę a to jest subtelna różnica :)
  • 1
Dołączona grafika

#13
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Hashu też olewa forum w 100% i jakoś skarg na to nie ma :) Mam wymieniać dalej ? Admin ma być od pilnowania porządku na serwerze a nie na forum... Od oglądania dem są SA i OS tak jak i również Skargi itp ... Jeśli Skarga będzie na np. Zdzisia to SA lub OS ma obowiązek przekazać tą informacje Zdziśkowi po 2 widzę że tu parę osób czegoś nie rozumie... Skąd pewność że po dostaniu admina nie będzie wchodził na forum i się nie udzielał ? Do go raczej zmotywuje ... Ale co ja tam wiem ;O
  • 0
Dołączona grafika

#14
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Też mi się tak wydaje, że admin na serwerze i ranga na forum zmotywuje gościa do śledzenia co się tutaj dzieje.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#15
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
@up z tym może być różnie. Ja w podaniu aivena napisałem, że wiem, że jest ogarnięty bo gra często i gęsto. Ale nie zaszkodzi jak ktoś raz na wczas wejdzie na forum i coś napisze. Subtelna różnica. A co do np. hasha, czy innych adminów którzy na forum nie zaglądają to już kiedyś pisałem. Zobaczymy co zrobi nup a jeżeli chodzi np o aivena http://n00bs.pl/buga...249#entry101249
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#16
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Wiadomo że może być różnice, przecież nikt nie przewidzi jak to będzie wyglądało w przyszłości.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#17
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
No i właśnie pokazałeś evi że aiven by się nadawał :)
  • 0
Dołączona grafika

#18
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
no wiem, przecież o tym mówie :)
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#19
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
no aiven moj czlowiek, szkoda zeby taki talent sie marnowal :) :)
  • 0

Dołączona grafika


#20
magik

magik
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 42
  • Reputacja: 17
  • Gadu-Gadu 3690691
  • Nick steam: julkak
  • Steam ID: 0:1:34493741
  • MiejscowośćRawicz
ja uczęszczam na forum w wolnych chwilach, wiem co się dzieje, za równo na serwerach jak i na forum.

gram sporo i jeżeli kogoś nie znam / nie widziałem to znaczy , że ta osoba po prostu gra mało i będę sie na ten temat wypowiadał.


grasz sporo, ale przez 9h mojego grania na Team Play widziałem cię góra 2-3 razy :)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych