Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

JoHHnY


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

Siema, z racji tego iż Johny sobie ostatnio naskrobał i to bardzo zabieram mu uprawnienia na czas nieokreślony, niech to będzie przestroga dla tych którzy nie wierzą do czego jestem zdolny!
Pewnie chcecie wiedzieć co zrobił ? Chodzi o ocenę demek, pewnie wszyscy zauważyli że jeśli chodzi o ocenę dem Johhny nigdy się pierwszy nie wypowiadał w temacie czy gracz jest czysty czy też odpalony, dlaczego ? bo nawet nie ściągał tych dem! To jest dla mnie śmieszne i nie do przyjęcia. Przez ostatnie kilka dni nie ściągnął ani jednego dema, nie licząc dnia dzisiejszego :)
Więc jakim prawem udzielałeś się i wypowiadałeś w temacie z cheaterami, nie mając nawet bladego pojęcia co jest na demku ?!
Wytłumaczysz mi to ? może Ci chodzi o to żeby zdobyć reputację idąc na łatwiznę ? :d
Nie ważne, odpoczniesz sobie od admina.

Dodano nowy post:
Dodam jeszcze że możesz się ubiegać o admina z powrotem, ale test na admina z demkami będzie dla Ciebie specjalnie przygotowany.
  • 9

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#2
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Od siebie dodam, że już od dłuższego czasu ci się przyglądałem i czasem wydawałeś sprzeczne opinie o demach, widać było przekręt. Dziś się wkopałeś na całej linii, więc konsekwencje są. EOT.
  • 0
.

#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
beka z gimba :d
  • 4
Dołączona grafika

#4
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Wy sobie jaja ze mnie robicie? Chyba pomyliliście sobie dni wczoraj nie było 1 kwietnia... :smiech: Dobre macie poczucie humoru ale ja chce pilnować porządku ,a nie się teraz bawić ze mną .

pewnie wszyscy zauważyli że jeśli chodzi o ocenę dem Johhny nigdy się pierwszy nie wypowiadał w temacie

Nie pomyślałeś ,że czasami po prostu nie mam czasu oglądnać i rozpisać demko jako pierwszy? I nie pierdol ,że nigdy bo ci mogę linkować gdzie oglądałem dema jako pierwszy.

nie ściągał tych dem!

Jeżeli sprawdzaliście jakieś logi to polecam nauczyć się sprawdzać je bo demka z dupy w moim folderze się nie znalazły
Dołączona grafika

Wytłumaczysz mi to ? może Ci chodzi o to żeby zdobyć reputację idąc na łatwiznę ?

Studiuj moją reputacje i jak zobaczysz chociaż jeden + pogratuluje ci :) Robiłem to ,ponieważ są to moje obowiązki.

Wierze w to ,że wy jednak robicie sobie jaja ale w takim razie ten temat powinien być w humorze i proszę o szybkie oddanie rangi i uprawnień bo pasuje ogarnąc trochę ten burdel

Użytkownik JoHHny edytował ten post 16 kwiecień 2012 - 13:57


#5
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Też nie wierzę, żeby Johhny oszukiwał. Nie raz gadałem z nim o demkach na steam, mam go za uczciwego.. Jakieś logi na dowód? A w sumie, skoro nie pobierał, to logów nie będzie..
  • -1

kro15.gif


#6
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Jak już wspomniałem najlepsza wtopa była wczoraj, napisał o podejrzanej akcji, a gdy nup zapytał która to była dopiero pobrał demo. Skasował z dysku i nie mógł znaleźć? bitch please!Uwierzcie, że tu nie ma nic bezpodstawnego, mamy dowody i to bardzo mocne, ale nie widzę potrzeby ujawniania ich wszystkich, wystarczą te z wczoraj. Okłamałeś nas i ponosisz tego konsekwencje. Nie będziemy się cackać z takimi procederami - "Kto nie choć trochę z nami ten bardzo przeciwko nam".
  • 0
.

#7
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
johhny bardzo proszę o SS gdzie pokazana jest data utworzenia danego pliku :)
  • 0
Dołączona grafika

#8
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Jednak chcę zobaczyć te wasze mocne dowody :)

#9
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
nie. Najpierw dołączysz SS jako dowód na Twoją niewinność :)
  • 0
Dołączona grafika

#10
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Powiedz z jakiej przeglądarki korzystasz. W kazdej jest data pobrania. :> Wtedy wszystko się okaże (złowieszczy śmiech :d )
  • 0

Dołączona grafika


#11
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Dołączona grafika
Są tylko 3 bo więcej nie chciało mi się robić aż tak mi nie zależy na adminie aby robić 54 ssy :) Mam ważniejsze teraz sprawy niż jakieś durne ssy

Dodano nowy post:
Proszę o logi :)

#12
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
joHHny konkretnie chodzi mi demko ownera z wczoraj :)
  • 0
Dołączona grafika

#13
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Nie widzisz ,że jest na ss?

#14
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dobry fejk JoHHny ;)Właściwości owner nazwa loki 1 ss ;)Zmieniłeś nazwę plików i stąd te fazy, coś Ci nie pykło.
  • 0
Dołączona grafika

#15
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Nie żebym się czepiał, ale demko Ownera jest z wczoraj, a na tym Twoim widnieje 12 kwietnia 2012..
  • 0

kro15.gif


#16
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
No to po zawodach, dobry fail.
  • 0
Dołączona grafika

#17
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Widzę ,że te demka tak są teraz pomieszane ,że masakra tak samo demko lokiego222 3 inne daty a demo wczoraj było ściągnę...Demko loki masz racje był fejk bo tam daty były dobre ale za to nazwa złaJednak prosiłbym dalej o te logi

Użytkownik JoHHny edytował ten post 16 kwiecień 2012 - 17:18


#18
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Człowieku sam się wkopałeś więc logi nawet nam nie są potrzebne ... Wystarczy że fejkujesz po to by nie wpaść to wystarczający dowód ...
  • 0
Dołączona grafika

#19
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
nie pogrążaj się jeszcze bardziej :)
  • 0
Dołączona grafika

#20
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych