Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Podania o admina


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#1
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
What the what the ? -.-

Napisano wczoraj, 21:52



Napisano dziś, 15:58

Podanie zostało zweryfikowane, teraz zostanie przeprowadzony test admina przy ocenianiu demek.

Cos tu jest nie haloooo w pol dnia zalatwiamy all ? I 14osob ktore sie dotychczas wypowiedzialo to cala populacja na tym forum ? -.- KREJZI BULLSHIT

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 15:43

  • 1

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#2
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Ja bym mógł to wcześniej sam zweryfikować, więc się nie czepiaj :p
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#3
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Aha czyli dla was ludzie ktorzy pojawiaja sie w sieci pograja i posiedza na forum tydzien dostaja admina bez zadnych problemow mimo ze w serverowni jest sporo osob ktore tego adma w przeszlosci nie otrzymywaly mimo ze spedzily sporo czasu na n00bsach ^^ Nie chce mi sie juz niczego krytykowac bo zaraz beda glupie spiecia a wole tego uniknac bo moze to sie bardzo milo zakonczyc ... faktfaktem aktualnie nie mam zbyt duzo czasu i nie siedze az tyle na forum czy tez na servach ... ALE DO JASNEJ CHOLERY CO TO MA KUR BYC -.- ? Admin to niby nie przywilej bo tez obowiazek ale rozdawanie na prawo i lewo do niczego dobrego nie prowadzi Trudno bedziecie robic czy tez dzialac jak bedziecie chcieli wkoncu wy tu rzadzicie ... Tyle ode mnie
  • 2

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#4
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Jak coś Ci się nie podoba to napisz osobny temat a nie tu spamujesz :) tam chętnie podyskutujemy :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#5
ActivR.

ActivR.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 343
  • Reputacja: 65
  • Nick steam: star8851
  • MiejscowośćLublin
wiesz, wyjaśnie ci ocb. - nupek jak się zgodzi to przeważnie podania są akceptowane :d
  • 0

#6
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Slotki nie cwaniakuj "chetnie podyskutujemy" hoho spoko spoko Po cholere mam zakladac kolejne tematy ktore beda uznawane za spam skoro ten temat jest na temat tego o czym mam troche do powiedzenia ...

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 15:56

  • 2

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#7
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Aha
czyli dla was ludzie ktorzy pojawiaja sie w sieci pograja i posiedza na forum tydzien dostaja admina bez zadnych problemow mimo ze w serverowni jest sporo osob ktore tego adma w przeszlosci nie otrzymywaly mimo ze spedzily sporo czasu na n00bsach ^^


A dostał admina ? I co ma do tego czas ? widocznie czas to nie wszystko, przykład, Soul siedzi rok i nadal uważam że nie zasłużył, więc mi nie mów o czasie spędzonym ;]
Poza tym GLD, czy jak mu tam był na n00bsach już kiedyś więc go trochę znam dlatego moje zdanie jest takie a nie inne.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#8
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@tpcw to nie zakładaj :) to będę kasował zbędne posty po prostu :) i niepotrzebnie się napocisz :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Slotki spróbuj tylko coś usunąć ;] jak dla mnie to nie spam.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
To trzeba poprostu strzelac glowy wbic na serva i admin murowany ^^ FUNNY SHIT koniec z mojej strony bo slotki juz tu chce ze mna dyskutowac chu wie o czym :] A i btw Slotki dlaczego kiedy dostales ta swoja piekna range kazdy post w jakims temacie jest dla Ciebie spamem ? To juz uzytkownicy forum nie maja prawa sie wypowiedziec czy tez wyrazic swojego niezadowolenia w temacie ktory im sie nie podoba ? Czy coskolwiek innego ? Parodia Rozumiem ze jezeli owy Gracz ZŁOYZL PODANIE Z TWOJEGO POLECENIA to juz nikt zle ani negatywnie nie moze sie wypowiedziec na jego temat czy tez calej sytuacji ... TnT

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 16:04

  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#11
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Głów nie trzeba strzelać ;]
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#12
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Twpc tu wszystkie żale wylej :) nie spamem :) tylko jak czerwony zweryfikował podanie to się nie wypowiada i tyle możesz założyć temat i napisać co Cie boli nikt Cię za to nie będzie karał przecież :) w końcu od tego masz forum :) tak strzelać głowy skończ pierdolić :) siedzi więcej na serwerze niż nie jeden ADMIN więc nie bądź śmieszny po 2 co chwilę zgłasza czity więc w czym problem? nie no kurwa lepiej dać admina komuś kto nabił 200 postów w offtopie w końcu to odpowiedni kandydat będzie :) ale to normalnie że najbardziej płaczą Ci co prawie nie grają na danym serwerze :)
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#13
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
CIagnij sie W tym momencie przegiales i to totalnie ten dl cos tam to Twoj kolega ? Zlego slowa nie mozna nawet napisac ? skrytykowac ? Pozdrafiam Cie serdecznym spier ... Ranga Ci sluzy widze
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#14
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Macie szczęście że moje posty są tutaj, a nie zostały usunięte ;] mat masz coś jeszcze do powiedzenia ?:d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#15
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@nup mi tam nie straszne takie groźby :d @tpwc tylko z serwera znam :) można pisz śmiało :) tak myślałem że szybko skończysz argumentować :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#16
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Jakbys nie zauwazyl konczylem ta dyskusje ale Ty wielki pan Z mega ranga i all wypas musisz przeniesc kilka postow ktore odnosza sie do tematu bo nie!! tak nie mozna WIDZE ZE W PODANIACH NA ADMINA MOZNA TYLKO PISAC TAK / NIE w innym przypadku Twoj post zostanie skasowany Smieszy mnie i to totalnie bo sie robi jeszcze gorzej niz bylo a myslalem ze juz all bedzie git ... Szkoda czasu zeby sie wypowiadac i wyrazac swoje zdanie bo konczy sie to tak jak widac Pozdrofionka czaku norisie dalej tam kasuj i strzez prawa forum
  • -1

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#17
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
@up Z tym się akurat zgodzę, bo te posty były na temat :d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#18
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku

wiesz, wyjaśnie ci ocb. - nupek jak się zgodzi to przeważnie podania są akceptowane :d


Ja przynajmniej pisalem na jakis temat a to co ? Nie spam ? Bys takimi gowienkami i postami sie zaja a nie usuwal posty na temat

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 16:20

  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#19
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
a co ktoś coś skasował z tego podania? nie bądź śmieszny :) po weryfikacji masz wszystko tu przeniesione :) więc płacz dalej :* po to podania są weryfikowane żeby już w nich nie pisac :) ale widzę że ciężko się myśli :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#20
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
TO teraz powiedz mi dalo Ci to jakas satysfakcje ? Dowartosciowales sie ze uzyles swoich mocy ? Nawet przenoszac te pierdolone posty ktore byly na temat do tematu ktory nie ma sensu ? Moze mialem ochote sie wypowiedziec to to zrobilem a ze weryfikacje zrobiliscie kurwa w wersji fast i super lajt to nie moja wina nie siedze od rana na kompie dopiero dzis po powrocie na chate zauwazylem ten temacik ...
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych