Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Awansy i Degradacje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

Jak sami zdążyliście zauważyć przez ostatnie kilka dni wiele się działo na forum. Ogólnie wielkie zamieszanie i galimatias. Staramy się wychodzić na prostą. Kilka zmian (personalnych) już zdążyliście zaobserwować. Ale do rzeczy - chcemy zmienić nieco funkcjonowanie forum, dlatego też potrzebna jest "świeża krew" do pomocy. Najzwyczajniej w świecie sami nie jesteśmy w stanie dojść do czegokolwiek. Zacznijmy od tego co przyjemne, czyli awanse: splendid - został tech adminem (o czym większość już zapewne wie) Kazu - również zostaje nowym tech adminem, żeby pomóc nieco splendidowi w ogarnięciu serwerów. Bardzo Was proszę przyjmijcie ją godnie, bo naprawdę ma sporo oleju w głowie i bardzo się nam przyda (witamy na pokładzie :)) Tequila - zostaje moderatorem SmakU - zostaje moderatorem dESIU#7 - zostaje moderatorem Jeżeli chodzi o serv adminów, zmienia się nieco profil ich pracy i zadań jakie mają. mike, slotki i shixe zostają serv adminami wszystkich serwerów a nie każdego z osobna. Jesteście odpowiedzialni zarówno za serwery, jak i za adminów tych serweró. Do Was należy decydujące zdanie w sparwie jakichkolwiek zmian technicznych czy personalnych. Od dzisiaj również, jeżeli chodzi o serwer COD, zostaje wprowadzony w życie nowy pomysł. Podanie mogą składać również osoby nie posiadające konta steam. Tutaj wielka prośba do mike'a. Rekrutuj ogarniętych ludzi i decyduj, którzy się nadają, a którzy nie. Niestety nie obyło się też bez degradacji. Chodzi tutaj tylko o moderatorów. Tak więc freak i Result tracą uprawnienia ze względu na znikomą aktywność na forum. Fabio natomiast traci uprawnienia ze względu na swoje zachowanie (bardzo Cię proszę nie bierz tego do siebie). Na chwilę obecną to tyle nowości i zmian :) o kolejnych będziemy Was informować na bieżąco.
  • 12
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#2
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
No to wszyskim awansowanym gratuluje, a tym którzy stracili posady życze większej aktywności i byc może kiedyś powrotu :d

Dodano nowy post:
No to wszyskim awansowanym gratuluje, a tym którzy stracili posady życze większej aktywności i byc może kiedyś powrotu :d
  • 0
Dołączona grafika

#3
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Gratulacje panowie :)
  • 0

Dołączona grafika


#4
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Gratulacje Wszystkim,Zwłaszcza Kazu.Ciepło Cię Witamy :d
  • 0

#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Kazu, nie bierz tego do siebie, ale ja nie popierałem pomysłu zrobienia Cię adminem technicznym. Spowodowane było to jedynie tym, że gracze naszej sieci lubią się buntować przy takich nagłych awansach osób z zewnątrz, jednak życzę Ci by nie doszło do tego, a osoby będące od dawna w sieci proszę o gorące przyjęcie kogoś, kto bezinteresownie chce nam pomóc w rozwoju serwerów :) Poza tym cóż więcej mowić, życzę by Fabiuszkowi by nauczył się trzymać nerwy na wodzy i szybko wrócił do składu moderatorskiego, bo mimo wszystko nie można było na Ciebie narzekać, jeśli chodzi o wypełnianie obowiązków ^^ Pozostałym gratuluję i liczę na jeszcze większą aktywność :d
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Nie wiem, czy dacie mi kolejną szansę, ale odpoczynek - na razie, to dobry pomysł ;)
  • 0

kro15.gif


#7
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Skoro Fabio stracił moderatora za zbluzganie Kazu to dlaczego splend nie poniósł zadnych konsekwencji po tym jak pojechał po Fooszce ? Sry splend, ale myślę, że prawa powinnybyć równe dla wszystkich. Fabio chociaż przeprosił za swoje zachowanie, a ty tłumaczysz się tym, że poniosły Cię nerwy, ale prawda jest taka, że Fabio mógł też działać pod wpływem nerwów i trochę nieprzemyślanie to napisał. Oczywiście nie chcę żebyś stracił funkcję TechAdmina, bo na pewno pomoże to sieci, ale myślę, że Fabio został potraktowany zbyt ostro. Kazu GL :d
  • 2

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#8
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Umówmy się: Fabio stracił uprawnienia za całokształt ostatnich miesięcy, a nie za jeden wybryk. Jesteśmy mimo wszystko wyrozumiali, ale on sam jest świadom, że czasem przegina i to nie przystoi moderatorowi. Dlatego przestańmy wytykać co kto komu, a wróćmy do rozwoju sieci wspólnie, bez patrzenia krzywo po sobie :) PS. Fabio, każdy ma drugą szansę, jeśli wykazuje chęć poprawy :)
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#9
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Gratuluję awansów ;) Myślę , że sprawdzicie się w nowych rolach ;)
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#10
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Gratulacje Kazia mówie ci ,że będziesz miała przesrane :d

#11
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Gratuluje :p Evi mowiles ze dostane BANNED :(( zartowales? :((
  • 0

#12
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Powinieneśdostać BANNED za wystawienie nas na meczu pokazowym z LukMANem... Niektórzy z naszego składu przez Wasze głupie nieobecności mieli staty 0:15, więc proszę sobie wyobrazić co się działo... . Tak tak, wiem...nie mogliścieeee....ale to po co sie do cholerki zapisywać ?!?!?!? Wrrrr...najbardziej jestem wkurzony na Gorzkiego bo sam mnie prosił żebym go poprał w głosowaniu, a później go nie było !!!! [warn='kitty']Czy na prawdę uważasz, że ta wypowiedź ma związek z tematem? bez spamu! [/warn]
  • 0
Dołączona grafika

#13
Kazu.

Kazu.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 53
  • Gadu-Gadu 37579861
  • Nick steam: kzb14
  • Steam ID: 0:0:38770561
  • MiejscowośćGorlice.
Postaram się pełnić swą funkcję jak najlepiej, wiem, że niektórym pewnie to nie w smak, lecz dajcie się wykazać ;) Pozdrawiam i dzięki ! :d
  • 4
Dołączona grafika
A tak kur_a nie zrobisz nigdy !!! :d

#14
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
mike się postara w miarę możliwości :) już nie długo powinienem aktywniej zacząć uczestniczyć w życiu forum i nie tylko :)
  • 0
Dołączona grafika

#15
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
@ harry nie myl pojęc bo to nie bylo napisane na forum tylko poza nim i to w bardzo nerwowej sytuacji...
  • 0
Dołączona grafika

#16
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Gratulację dla wszystkich awansujących w szczególności Kazu ( przyda się płeć piękna na naszym forum :) Fabio się cieszy, ze stracił Moda i ja też bo przeginał ostatnimi czasy. A godzik jak zwykle swoje ale ... :d Powodzenia na nowych stanowiskach :)
  • 0
Dołączona grafika

#17
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Nie narażaj mi się :p
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#18
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

wiem, że niektórym pewnie to nie w smak


Najwyżej obejdą się smakiem :d
  • 1
.

#19
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Zrytemu zebrało się na suchary :d

Spoiler

  • 1

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#20
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
A teraz jestem zniesmaczony <_<
  • 0
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych