Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Wyjaśnienie mojego odejścia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

*
Popularny

Nie chce mi się tłumaczyć z osobna każdemu na steam, czy gg, więc wyjaśnię to prosto tutaj. Ostatnimi czasy sieć bardzo się zmieniła, co każdy widzi, niestety na gorsze. Część osób na które można było liczyć poodchodziła, każdy ma swoje wizje na rozwój sieci. Trochę mnie zaczynało to męczyć, ale najpierw ABS ze Zrytym chcieli pomocy, później evidence, ostatnio nawet dgs* pokazał mi, że jest dla kogo coś tutaj robić. Dzisiaj jednak trochę się wszystko przelało za sprawą odblokowania desia :) Powód jego zablokowania był ogólnie znany wszystkim, a jednak ktoś sobie ot tak go odblokował. Skoro można w ten sposób wszystko w sieci załatwić to ja mówię część. Jeszcze JoHHny'ego odbanujcie, należy mu się ^^ Sieć w dalszym ciągu może funkcjonować normalnie, jednak potrzebne są spore zmiany w jej funkcjonowaniu. Pieniądze, jak to się większości wydaje, nie są największą bolączką. Jednak wierzę, że administracja da radę to podźwignąć.
  • 8

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#2
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

wchodzę na n00bsy po tygodniu nie obecności i pierwsze co widzę to kolejne płacze, odejścia etc. bitches please -.-'
  • 5
Dołączona grafika

#3
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
godzik, nie pierdol za przeproszeniem, dopiero wrocilem i juz odchodzisz ? :(
  • 0
Dołączona grafika

#4
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Desiu już dawno powinien perma dostać, za to co robił na forum i nie tylko... O JoHHnym godzik nawet nie mów :smiech: Pamiętaj ! Wszyscy wiedzą gdzie są Tychy :d
  • 0
AESTHETICS

#5
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
:facepalm: :wallbash: jeszcze ktoś " zmieniać kolorki " ma zamiar ?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#6
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
I godzikowi na odcisk nadepneliście ;d powodzenia :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#7
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Ja pisałem , prosiłem , ty go zbanowałeś godzik , a tutaj ktoś go odbanowuje ? NIE DZIWIE SIE . Sam bym na twoim miejscu zrobił tak jak teraz zrobiłeś , chce zobaczyć jak teraz userzy zaczną odchodzić bo taki desiu do każdego pisze " KUTA** " , "CWE** " ," KURW* " ITD ITP . Mi sie tu nawet już wchodzić i pogadać na sb nie chce bo wbije ten desiu i zacznie obrażać na prawo i na lewo . Myślę , że już tu nigdy nie wrócisz ( oczywiście po to abyś już się nie wkurzał itp ) na pozycje administratora . Cze
  • -1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#8
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Mogłeś znów go zbanować... Ogólnie bardzo szkoda bo byłeś prawą ręką eviego i byłeś jednym z tych normalnych ... Teraz napewno odczujemy to, tak jak to było w przypadku Roberta i Krzyśka ...
  • 0
Dołączona grafika

#9
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
W tej sytuacji mogę tylko ci powiedzieć, powodzenia ! :*
  • 0

Dołączona grafika


#10
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Oj tam oj tam SmakU, ja tylko byłem do pomocy :p @palmuś, ale to nie płacz czy coś, po prostu wiem, że wieczorem po powrocie do domu musiałbym to tłumaczyć z osobna paru osobom, po co to robić? I ostatecznie jako H@ wypadało mi coś napisać, tyle. I żeby była jasność: nie mam focha na sieć, dalej będę tu grał bo evidence na pewno nie pozwoli by serwery stąd zniknęły ;)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#11
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
To jeszcze ja muszę zmienić kolor i będzie wszystko ;d
  • 0

admin.gif


#12
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
Eh godzik szkoda :<
  • 0
Dołączona grafika

#13
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków

ale to nie płacz czy coś, po prostu wiem, że wieczorem po powrocie do domu musiałbym to tłumaczyć z osobna paru osobom, po co to robić?

Trzeba było się nie pucować że nie chce Ci się być już czerwonym. Tylko mieć go poprostu ;)
  • 0
Dołączona grafika

#14
seeeetttt

seeeetttt
  • aj em Dinosaur ;x


  • Grupa: Sędzia
  • Postów: 158
  • Reputacja: 72
  • Gadu-Gadu 5525624
  • Nick steam: seeeetttt
  • Steam ID: 0:1:5858457
  • MiejscowośćOleśnica / Wrocław
Popieram godzika :)
  • 0

76561197971982643.pngAddFriend.png


There's a party goin' down at the casa de Brits, bring all your friends as long as they are Chicks...!


#15
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
jak dla mnie .... straszne rzeczy się dzieją wystarczy że mnie nie było 3 dni i cyrk na kółkach dla mnie jest to osobisty dramat
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#16
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
Godzik nie mial zamiaru robić żadnego cyrku... Chciał sobie tylko ułatwić wytlumaczenie paru osobom dlaczego odchodzi wiec juz nie warczcie tak :) Godziku nie będę po Tobie jeździć ponieważ Cię rozumiem ;)
  • -1
Dołączona grafika

#17
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
no wlasnie chyba nie rozumiesz mojego posta
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#18
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
noooo teraz to moze byc tylko lepiej! :d :*
  • 3
Dołączona grafika

#19
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Nie rozumiem Was. Dlaczego godzik ma cierpieć i odejść ? To Desiu odpierdala maniane i on powinien polecieć a splendi razem z nim za samowolkę. Dziękuje ;) Jeszcze trochę i zobaczycie jak ja się żegnam (albo nie nie będę spoamował :d )
  • 3
Dołączona grafika

#20
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Miałem napisać znowu coś konkretnego z tym że to i tak się mija za każdym razem z celem bo od razu każdy odbiera to jak konkretny atak i jest wielka nagonka tak więc to sobie odpuszczę. Zwyczajnie trzeba lizać dupę na n00bs a swoje zdanie lepiej trzymać dla siebie. No cóż ja jestem bezpośredni i wale prosto z mostu konkretnie do danej osoby a nie owijam w bawełnę. Bana dostałem słusznego bo poleciało sporo mocnych słów ale niestety nie da się być obojętny stytyacji w jakiej się znalazłem...nagonki na mnie...co bezczelnie wykorzystują: soul, hitman, land, smaku, diakon i tam jeszcze paru innych, bo akurat do nich miałem jakieś ale i to się teraz odbija na mnie (śmieszne, ale to niestety internetowa moc). Prosiłem o odbanowanie dwie osoby i one co prawda dały mi ub pod warunkiem że nie będę się udzielać. Prosiłem o ub bo chciałem zobaczyć jak dalej rozwinie się ta cała nagonka na mnie - oczywiście zaraz będziecie pisać że ta cała nagonka jest tylko z mojej winy. Tak nie jest. W każdym razie ja schodzę na bok, proszę o wydanie mi tego bana czy tam usunięcie konta, jeżeli to ma pomóc. Schodzę Wam z drogi bo i tak nie wygram z tyloma "ludźmi" - tak to określę. Nie chcę robić z siebie ofiary i nie o to mi chodzi. Zwyczajnie nie dam sobie w kaszę dmuchać. Jak widać dla niektórych n00bs to nie tylko serwerownia - to jest sens ich życia. Dodatkowo SmakU dzięki n00bsom czuje się jak pan i władca i pewnie dlatego tak walczył na TS pamiętnego dnia o stanowisko i prowadził długie dyskusje ze Zrytym na temat wiadomo jaki... . Na koniec chce jeszcze powiedzieć ogólne PRZEPRASZAM za problemy, natomiast nie żałuję tego co pisałem do konkretnych osób i podtrzymuje swoje zdanie (chyba nie muszę wymieniać co ? ). Dzięki, cześć. d7
  • -1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych