Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

PlayZeek Cup #1 5on5 Do wygrania słuchawki, gry, serwery.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
PlayZeek.pl

PlayZeek.pl
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 8
  • Reputacja: 0

Dołączona grafika


W ostatnim czasie, coraz głośniej o nowej odsłonie Counter Strike: Global Offensive. Przez co większość inicjatyw związana jest z nowym produktem Valve. My jednak niezapominany o fanach najpopularniejszej strzelanki na świecie. Chcielibyśmy poinformować Was, a zarazem zaprosić. Na pierwszy długoterminowy turniej Counter Strike 1.6 5on5 dla 32 zespołów od PlayZeek Polska.
Będzie on dość rozbudowany, a na pierwszy rzut oka skomplikowany. Jednak mamy nadzieję, że pozwoli to Wam zapoznać się jeszcze bardziej z naszym systemem. Turniej będzie podzielony na dwa etapy: faza grupowa oraz puchar.

Etap pierwszy – faza grupowa
Zespoły zostaną podzielone na 8 grup, gdzie rozegrają ze sobą po jednym spotkaniu systemem BO1 mr15. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy zagrają w pucharze. Administracja przygotuje sztywny terminarz, aby ułatwić rywalizacje. Waszym zadaniem będzie tylko wyzwać swojego rywala tuż przed spotkaniem i dobrze się bawić.

Etap drugi – puchar
To nic innego jak dobrze Wam znany wieczorny jednodniowy turniej, który w przeciągu kilku godzin wyłoni wielkiego zwycięzce. Zostanie przygotowany specjalny puchar do którego będą mogły zgłosić się jedynie drużyny, które wyszły z grupy PlayZeek Cup #1. Każda inna drużyna zostanie usunięta.
Pojawi się jeszcze jedna możliwość dołączenia do pucharu, lecz o tym poinformujemy za jakiś czas.

PAMIĘTAJ: przed dołączeniem do turnieju sprawdź czy bez żadnych problemów działa Twój klient VOIPlay. Przetestować działanie programu możesz na serwerach publicznych PlayZeek, bez obawy o punkty karne.


Jak się zapisać?

Wystarczy kliknąć zakładkę DRABINKI, odszukać PlayZeek Cup #1 i dołącz do drabinki. Wcześniej jednak musicie stworzyć drużynę. We wtorek, 24.07.2012 od godziny 16 wystartują zapisy. Zakończą się one 29.07.2012, bądź w momencie dołączenia 32 drużyn do drabinki. Turniej dostępny jest dla wszystkich użytkowników. Jeżeli jednak chcielibyście mieć pewność występu w tym wydarzeniu, każdy z zawodników będący w drużynie musi posiadać konto premium minimum na 30 dni. Dzięki temu będziecie mogli zająć miejsce ostatniego zapisanego zespołu bez kont premium.
Niezabranie również wartościowych nagród. Tym razem sponsorowanych przez Media-Tech Polska, Cenega Poland oraz Gamepad.plNagrody:

Dołączona grafika
5x słuchawki Media-Tech Regulus MT3551 od Media-Tech Polska
5x gra Spec Ops: The Line od Cenega Poland
serwer 11 slotowy na 90 dni od Gamepad.pl
5x konta premium na 30 dni PlayZeek PolskaDołączona grafika
5x koszulka Spec Ops od Cenega Poland
serwer 11 slotowy na 30 dni od Gamepad.pl
5x konta premium na 30 dni PlayZeek Polska3 oraz 4 miejsce – 5x konta premium na 10 dni

Regulamin/Terminarz/Kontakt
  • 0
Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych