Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

dalsze życie forum i serwerów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dobra. Troszeczkę sobie odpuściliśmy ostatnio i wszystko wygląda tak jak wygląda czyli niezbyt ciekawie. Jeżeli chodzi o ważną zmianę, zapewne zauważyliście że SmakU nie jest już czerwony. Spowodowane jest to jego nikłą aktywnością i znikomym zaangażowaniem w życie forum. Słów kilka do adminów i kandydatów na adminów. Jak wiecie admin jest w tym momencie darmowy. Dlatego zachęcamy Was do składania podań i do pomocy w utrzymaniu porządku na serwerach. Przede wszystkim proszę Was również o zapoznaniem się z zasadami panującymi na serwerze. Są odpowiednie tematy na forum. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytajcie się innych adminów na serwerze bądź łapcie mnie na steam/PW. Zajmijmy się serwerami. Jeżeli chodzi o dd2 tutaj raczej nie będziemy zbytnio kombinować, bo jest to nasz wiodący serwer. Jedyne zmiany to oczywiście roundsound i zapewne niedługo pojawi się sceneria zimowa, czyli powtórka z ubiegłego roku. Jeżeli chodzi o serwer COD tutaj coś zaczyna się dziać i czasem widać że ktoś na nim gra. Brawa dla słodziaka i hitmana za kręcenie i ściąganie ludzi. Wydaje mi się że znaczące zmiany również okażą się zbędne. No i teraz nasza największa bolączka czyli 3 serwer. W tym momencie gg jest bezproduktywne. Zastanawiam się nad kolejną zmianą moda, tym razem na klasyczne FFA. Nie wiem czy jest to dobry pomysł, może mnie zlinczujecie, ale coś trzeba zrobić i jakoś ruszyć do przodu. Teraz sprawa samego forum, które trochę zamiera. Rozumiem że każdy ma swój prywatny czas i nie zawsze może go poświęcić. Ale gdyby udało nam się zebrać trochę w kupę, napisać kilka nowych tematów dziennie, chociażby o dupie marynie, pospamować trochę na SB, a później wejść na serwer i postrzelać to może wreszcie coś zacznie się dziać. Przykład z wczoraj: ja i hitek weszliśmy na d2, po kilku minutach 14 grających osób. Więc jak widać można tylko musimy spiąć poślady. Teraz kilka zmian personalnych, a właściwie dwie. Slotki wraca na stanowisko serv admina. Odpowiedzialny jest za trzymanie w ryzach obecnych adminów, ma głos równy z czerwonymi w podaniach, odpowiada też za bany i odwołania. Co do drugiego "awansu", jeszcze nie ujawnię Wam kto, co i za co, gdyż muszę pogadać z samym zaintersowanym. Tak więc Panie i Panowie to chyba tyle (przynajmniej na chwilę obecną tyle przychodzi mi do głowy). Wierzę, że nadejdą dla nas lepsze czasy, że ruszymy do przodu i będziemy mogli znów iść z podniesioną głową. Liczymy na Was i na Wasze pomysły. Jeżeli macie jakieś uwagi bardzo proszę o wpisanie ich pod tym postem. Ave n00bs!
  • 4
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#2
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Co do zmiany GG to tak jak rozmawialiśmy można spróbować :) bo nie jest problemem zapisać GG i ewentualnie do niego wrócić :) ale co do tego to powinni się wypowiedzieć Ci co usilnie próbowali zmienić odd2 na coś nowego :)
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Co do 3 serwera to proponuje tak jak Evi napisał, czyli FFA tylko żeby było tam dużo mapek, np. De_Lidl, Cs_Assault, De_Dust 2002, De_Dust4Ever. Ogólnie dużo mapek nie standardowych, bo fajnie poznać na różnorodnych mapach, a nie tylko Dust 2, Inferno, Nuke itp.
  • 0

#4
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
biedny slotki... :d co do zmiany servera GG to mi najbardziej odpowiada deadmatch. Klasyczny , only hs , teamdm , jakies odznaki + bf2, itemy , cokolwiek :d
  • 0
Dołączona grafika

#5
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
o jasny gwint. :d czy mi się zadaje czy evi mnie mnie wymienił 2krotnie ?:d a co do samego tematu. chęci są, rezultaty widać. proponowałbym zmienić GG na BF2+FFA . Ewentualnie na TeamPlay, jednak tlyko Only Steam . Powód ? Gracze, którzy są dobrzy i lubią pograć na poziomie wolą wbić na TP only steam, aniżeli na zwykłe. Myślę, że warto by spróbować z takim rozwiązaniem. :)
  • 0
Dołączona grafika

#6
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry
Dm jest fajny jak gra na nim +10 osób. A na FFA można pograć te 2vs2 czy 3vs3 ;) Ale jeśli już dm to nie only hs, ale pomysł na dm + bf2 całkiem niezły ;) I jeżeli już to camping meter obowiązkowo ;d

Użytkownik Maki Aka Tomaszek :D edytował ten post 01 grudzień 2012 - 22:42

  • 0

#7
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@ up only steam odpada :) bo to z góry wiadomo, że nie wypali :p przypomnij sobie jak było z odd2 na only steam :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#8
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
No właśnie dd2 nie było nigdy only steam. Miałem zrobić temat, żeby przeszło na only steam gdyż jakieś 2tyg temu ciągle robiłem ss'y. Steamów było mnóstwo, tylko jakoś mi wypadło to z głowy. ; P
  • 0
Dołączona grafika

#9
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Jak nie było jak było :d i serwer świecił pustkami :d http://n00bs.pl/only...ml/page__st__60
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#10
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
only steam na d2 odpada kategorycznie
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#11
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
FFA+BF2 Z odznakami Super sie na takich gra :))
  • 0
Dołączona grafika

#12
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
FFA z różnorodnymi mapkami powinno być fajne, do tego stare sprawdzone mapki. Zabawa zawsze była dobra na storm i prodigy chociażby, a tej drugiej to już nie widziałem ho ho, albo i dłużej :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#13
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
ja najbardziej był bym za serwerem TP tak jak hitman pisze ale jeżeli nie chcecie TP to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie ffa
  • 0
Dołączona grafika

#14
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Niestety młodzi użytkownicy na TP nie grają, a w takich musimy celować...
  • 1
.

#15
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
czemu w młodych, a nie w doświadczonych i ogranych użytkowników ? :)
  • 0
Dołączona grafika

#16
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Bo tacy mają już swoje sieci w których się zadomowili i trudno będzie ich ściągnąć na puste serwery, stąd w pierwszej kolejności trzeba uderzyć w młodych, które nam je zapełnią :)
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#17
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Nawet nie dlatego, starzy gracze już zakładają rodziny, pracują i zwyczajnie czasu nie mają...
  • 0
.

#18
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Tak więc ostatnią zmianą na stanowiskach będzie powrót godzika na Tech admina. Tak więc od dzisiaj możecie truć mu dupę o każda pierdołę :) powodzenia godzik :)
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#19
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
No raczej nie od dzisiaj bo dalej jestem Donatorem :d Haseł też nie mam żadnych :p Wyprosić wyprosił, ale żeby coś pozmieniać to już nie ^^ EDIT: kurde, jednak jestem w różu.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#20
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Godzik nie będę odświeżał tematów bo wiesz dobrze że moderacja sb nie działa! :d powodzenia :)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych