Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Rozwój forum sposobem na rozwój sieci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

*
Popularny

Od jakiegoś czas zarówno ja, jak i nasi H@, a zapewne i wiele osób będących częścią tej sieci, zastanawiałem się nad słusznością rozwoju forum. I widzę, że ma to sens, poznajemy się, stali gracze chętniej wskakują na serwery, gdy brak osób do gry. Stąd właśnie prośba, by pisać jak najwięcej. Mogą to być proste tematy jak mój wczorajszy: http://n00bs.pl/recenzje-t42624.html, co się oczywiście wielkim obrońcom tej sieci nie spodobało, bo coś tam, ale mogą to być konkretniejsze tematy. Opisujcie wasze hobby zachęcajcie do zainteresowania się danym tematem, twórzcie. Ostatnie dni sytuacja wygląda coraz lepiej, stajecie się chętni do pisania i to się ceni, chociaż podpuszcza głównie evi do tego :p Druga sprawa facebook. Jak wiadomo n00bs.pl tam istnieje i ma się dobrze. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby każdy kto ma konto na fb lajkował wpisy, komentował, udostępniał, robił cokolwiek, by jak najwięcej osób chciało to czytać. Niestety tak ten świat zbudowany jest teraz, że fb jest jakąś wyrocznią, bez której 80% internetowej społeczności najwyraźniej by zginęła. Nie dajmy się zwariować, ale zadbajmy o obraz tej sieci również tam! :) I jeszcze raz prośba o screeny z serwerów ze statystykami, ale również o tworzenie filmów z akcentem naszej sieci, chociażby pozdrowieniami na końcu. Każda reklama na wagę złota.
  • 5

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Otóż to! Pisać, pisać i jeszcze raz pisać! Klucz do sukcesu :d pamiętam że kiedyś to chyba nie było tematu w którym bym czegoś nie napisał, niekoniecznie mądrego ;)
  • 0

admin.gif


#3
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Napisałem ;d
  • 1

#4
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
xanat nikt Ci nie broni teraz pisać :d to lecimy z drugą edycją konkursu gdzie można wygrać godzika? :d
  • 0

Pn5h0uT.png


#5
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
kSZaku błaaaagam nie !! ;d
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#6
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
moje posty są ciągle kasowane i niezależnie czy są spamem czy czymś konstruktywnym dlatego to jest moj ostatni post i pozdrawiam serdecznym spierdalaj :)
  • 0
Dołączona grafika

#7
Maki Aka Tomaszek :D

Maki Aka Tomaszek :D
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 352
  • Reputacja: -28
  • MiejscowośćTarnowskie Góry

Stąd właśnie prośba, by pisać jak najwięcej. [...] mogą to być konkretniejsze tematy. [...] twórzcie.

Mam pisać jak najwięcej? Żeby kolejne obrazy w moją stronę leciały?
Konkretniejsze tematy? http://n00bs.pl/dzie...bsa-t42549.html <-- Podaj mi jedną osobę która się tym choć trochę zainteresowała.
Twórzcie? Dla mnie żaden problem ponagrywać np. filmiki, ale jak widzę potem te dziecinne teksty w moją stronę typu "Maki Ty jeb*** odpale, wypierda*** " to mi się odechciewa.
  • -1

#8
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
Maki sam sobie zapracowałeś na taką opinie wiec dlaczego się teraz dziwisz? jak chcesz odbudować reputację to czeka Cię bardzo długa droga... tak jest Kocie PISAĆ PISAć :d
  • 0
Dołączona grafika

#9
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

moje posty są ciągle kasowane i niezależnie czy są spamem czy czymś konstruktywnym dlatego to jest moj ostatni post i pozdrawiam :)

Mowa o ostatnim? Jest miejsce na spam, jest miejsce na konkretne dyskusje, więc nie narzekaj, że Twoje posty są kasowane.
Nie puaczemy bo nam plasterków braknie ^^
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych