Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

kolejny zawód


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Szanowni Państwo....
Wielu z nas zna admina o nicku Szlachetna Półkrew/Lama/aqq.

Niestety zawiódł nas bardzo odpalając sobie na naszych serwerach. Używał albo leisa albo zwykłego ab

http://www.anticheat...enie/pokaz/4950

ban na ac juz jest, macie demo http://201509.hltv2....-1354650960.zip.

Wielkie brawa dla JoHHnego (tak właśnie), który złapał podejrzanego. Admin zostaje odebrany, konto na forum pozostawiam dla przykładu
  • 3
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#2
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto
Gz...
  • 0

#3
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22
Całkowita rozpiska jak by Lama chciał się bronić ;) 21:43 21:48 23:09- wie ,że tam jest 23:42- skanuj dalej 23:58:46- przeskok na głowę po śmierci 24:27:50- j/w http://www.speedysha.../QYE35/lama.dem Krótki pov gdzie widać lepiej 2 akcje.
  • -5

#4
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
No w końcu...
  • -3
Dołączona grafika

#5
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
nie mam juz sil do tych odpalencow ;o
  • 1
Dołączona grafika

#6
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
ahahahahha :d najs!! Gz Johhny!
  • 0

#7
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP

Całkowita rozpiska jak by Lama chciał się bronić ;)

21:43
21:48
23:09- wie ,że tam jest
23:42- skanuj dalej
23:58:46- przeskok na głowę po śmierci
24:27:50- j/w

http://www.speedysha.../QYE35/lama.dem Krótki pov gdzie widać lepiej 2 akcje.

I po tych akcjach stwierdziłeś ze odpalony? czy jest ich więcej niestety się pytam ponieważ NIe jestem wstanie odpalic cs na tym laptopie...
  • 0
Dołączona grafika

#8
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22
Evo to jest cała rozpiska moja która trafiła do eviego potem do slotkiego. Na ac zostały tylko podane 3 akcje ,więc pozwoliłem sobie dodać jeszcze te co nie zostały umieszczone.
  • -4

#9
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
A może Johhny napiszesz na prawdę jak to szło? O czym gadaliście itp?
  • 1
Dołączona grafika

#10
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22
Chyba nie jest tajemnicą to ,że rozmawialiśmy o czitach ;) Chciał się dowiedzieć jak mam ustawionego leisa ,że nic nie widać ,lecz niestety nie dostał takiej informacji. Chciał sam dojść do tego ,więc grał sobie na różnych ustawieniach parę dni. Na końcu rozmowy powiedziałem mu żeby tylko nie czitował na n00bsach ,bo wpadnie. Nie posłuchał to pozbierałem sobie parę demek i wybrałem najlepsze. Nie namawiałem go do grania na czitach ,tym bardziej na n00bsach :] Jeśli chciałeś coś zakomunikować powyższym postem to wątpię ,że ci się udało.
  • -6

#11
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@ Evo wystarczył sam pov i było widać doskonale
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#12
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn

*
Popularny

Johhny ale jak by nie bylo zachowales sie jak zwykly chu* :) sorry ale najpierw powiedzial bym mu ze jak wgl cos z tego sproboje to zglosisz to, czyli ostrzezenie :) a ty specjalnie czekales az bedzie odpalal, zebrales demka i go wyjebales :) niczym Konfiturka :)
  • 5

#13
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22
Ostrzegałem go dwa razy ,a sprawę zgłosiłem tylko do eviego nie moja wina ,że się pośpieszył z decyzją. Miałem pozwolić mu na dalsze czitowanie? Proponuje zakończyć tą nagonkę na mnie ,bo to nie ja odpaliłem ;) Jest to mój ostatni post w tym temacie na resztę pytań z chęcią odpowiem na PW. Pozdrawiam Zły JoHHny
  • -4

#14
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP

*
Popularny

Johhny podpadłeś :) Z tego co wiem sam używasz tego i dlatego nie widac ze masz Aima ,:) bo opracowałeś go do perfecto a szlachetny tylko testował to a ty go sprzedałeś jak zwykły frajer ziomka na psach powodzena żeby przylizać dupe Eviemu bo pozwolil ci wrocic :)
  • 5
Dołączona grafika

#15
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
Wiem że nikt w to nie uwierzy prawdę znamy tylko ja i johhny prawda była taka że od dłuższego czasu bawiłem się leisem na aima chciałem dojść do takiego cfg że nic widać na początku nie wiedziałem czy jest to możliwe lecz próbowałem to osiągnąc nagle pojawił się johhny z którym zamieniłem kilka zdań i jakoś wyszło że on ma tak ustawionego leisa że nić na nim nie widać praktycznie wali same głowy ale jako takiego aima nie ma , z czasem johhny pokazał mi jak to wygląda pochwalił się z współpracował z ac więc poprosiłem go aby wszedł na serwer ja odale i zobaczy na spect jak to wszystko wygląda czy udało mi się coś osiągnać czy stoje nadal w miejscu dowiedziałem się ze trzęsie celownikiem więc zaczołem pracować dalej ale coż zostałem złapany w sumie to nie złapany bo powiedzcie mi co to za złapanie haxa który ci pisze że odpali i ma takie i takie ustawienia ale cóż ja nie toleruje haxów i jak by ktoś inny był na moim miejscu w takiej sytuacji też bym nie odpuscił HAX TO HAX nie ważne czy testuje czy gra no coż w takiej sytuacji nie pozostaje mi nić innego niż odjeśc z tej sieci bo wiem że wielu nie uwierzy w ta historie i będzie myślało że również na tym grałem ale to wasze zdanie i nie mam o to pretensji jedyny żal ma do ciebie johhny wiedziałeś doskonale że chce coś z tym osiągnąć a tak jak evo i kuki napisał perfidnie mnie sprzedałeś nie wiem czy aby się podlizać wszystkim tutaj czy tak poprostu nie oceniam bo co innego jak bym w czasie gry został złapany na tym ale ty doskonale wiedziałeś a i jeszcze jedna sprawa johhny szkoda że nie mam tej wiadomości od ciebie na steam co w tedy jak chciałem żebyś zobaczył przez te kilka rund co i jak napisałeś mi że powiesz mi co mam zwiększyśc a co zmniejszyć i co jest nie tak zaufałem ci ale jak widać nie można ci ufać A i jeszcze jedna sprawa uważajcie na johhnego ma tak ustawionego leisa na aima że ani na demko ani na spect nie widąc a hax jest . Tyle odemnie ja nie maki nie bd wałczył o waszą reputacje z powrotem zostałem złapany nie ważne w jakich okolicznościach więc odjede z pokorą .
  • 4
Dołączona grafika

#16
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Hahaha, dokładnie, szkoda mi takich ludzi. Zachowanie poniżej wszelkich kurwa zasad moralności. Bezczelny gówniarz :) A Lama w sumie tez bez winy nie jest, jednak ja bym go tam potraktował z przymrużeniem oka(zmiana zdania, tego pana zapraszamy do wyjścia, po przeczytaniu posta #20) ;). W ogóle, te całe Wasze AC, srace, czy bl'e, wszyscy odpaleni latają, co to w ogóle za burdel jest? Jeszcze mi powiedzcie, że niegdyś sławne FX też na aimach biegało, pierdole już to granie w cs'a, bo to jakaś parodia, co drugi odpalony :d
  • 2

kro15.gif


#17
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Nie wiem jak Wy ale ja w to wierzę.... Cheat to cheat aczkolwiek JoHHnemu bym podziękował....
  • 2
Dołączona grafika

#18
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Hmm. Też swego czasu ktoś mi napisał, żebym wbił z nim na server ( nie n00bs ), bo chciał przetestować cheat'a, którego pisał dla kumpla. I nie zachowałem się jak gówno i Go nie wydałem, tlyko powiedziałem mu co ma poprawić. Wracając do Ciebie JoHHny zachowałeś się po prostu jak zdrajca. Nie mam do Ciebie zaufania od czasu Twego szczeniackiego odejścia z tąd i nie będę miał po tym co dziś zrobiłeś. Dojście po trupach do władzy to nie jest żaden wyczyn.
  • 2
Dołączona grafika

#19
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Jak dla mnie to Lama już dawno był spalony, a teraz już dorzucił do pieca całkowicie :) Co do johhnego to zdanie o nim wyrobione mam już dawno i jakoś mnie to nie zaskoczyło :) Ogólnie dla mnie testowanie czitów czy widać jest ewidentną próbą przygotowania się do wykorzystania tego w czasie późniejszym.
  • 2
Dołączona grafika

#20
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
jeszcze chce dodać tylko że mimo mojego bana na ac po zakupie nowego steam nadal bd prowadzone testy na tego leisa bo chce coś z tym osiągnąć ale może już nie na n00bs
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych