Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

n00bs reaktywacja v2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Witam

Nadszedł czas na reaktywacje która nastąpi już nie długo. Pewnie chcielibyście poznać nasze plany przed ich wprowadzeniem, więc na wstępie zaczynamy od Serwerów.

Pkt 1
Serwery


Zmieniamy dedyk na http://eco.atman.pl/ na nim max 3 serwery po 1000 fpsów każdy. Pytanie jest jakie ?

Zaczniemy od naszej perełki (TP), którą zamieniamy na serwer FFA + bF2 po rozkręceniu serwera zamieniamy go na zwykłe FFA, jeśli aktywność użytkowników się nie zmieni to zostawiamy.
Następnie serwer odd2 zostaje bez zmian.
Reszte serwerów narazie znika prócz COD lub GG ( to już zależeć będzie od Zrytego i Slotkiego ) Co następnie ? Jeśli sieć n00bs się rozwinie dodajemy TP oraz AIM/AWP z opcją only hs w ankięcie co każdej zmianie mapy... Ogólnie jak już zauważyliście nic się nie zmieni co prawda, ale naszym zdaniem powinno się zaczynać rozkręcać sieć w małych ilościach serwerach.

Pkt 2
Finanse


Oczywiście nic się nie zmienia. Admin jest płatny ale z tego względu że dedyk będzie nieco tańszy ze względu na ilość slotów postanowiliśmy pchać do Skarbonki n00bsowskiej... Jeśli uzbieramy dobrą sumkę przeznaczamy ją na reklamę na wiaderku.

Pkt 3
Przemeblowanie rang


Jak już niektórzy zauważyli powstał mały bajzel w rangach więc zaczynamy od...

Administracja:

evidence
SmakU
ABS

Tech: Będzie rekrutacja

... ( Będzie on się zajmował forum tylko)
splendid ( Będzie on się zajmował serwerami)
... ( to samo )

Moderatorzy:
Fabio ( Jeśli się zgodzi )
Mario
Slotki
mike
Ketuael ( Jeśli się zgodzi )

Serv Admin
Będzie rekrutacja

Admini
Nad nimi jeszcze się dłużej zastanowimy... Ogólnie będziemy brać ludzi którzy nawet są świezi na forum ale mają długą przeszłość na serwerach... Co do obecnych adminów nie można jak na razie przeprowadzić żadnych degradacji z przyczyn jasnych- jest ich i tak za mało.

Pkt 4
Współpraca


Mamy w planach nawiązać współprace z banid.pl i blacklisted.pl ... Bez importowania ich banów...

Pkt 5
Serwer do mixów


Zamiast serwerów publicznych typu DM / only inferno itd zostanie otawrty dla was serwer do mixów do którego rcona będą miały osoby z mixomaniaków

Pkt 6
Redaktor: Będzie rekrutacja

No i to nowa wersja News Mana tylko że osoba ta będzie się zajmować miesięcznym osiągiem graczy, czyli kto był najlepszy (top15) ile fragów itp. kto najwięcej godzin ugrał w danym mies itd itd

Pkt 7
Warny


No i to mały prezent dla was... Zaczynacie od 0 co do warnów, każda osoba która będzie chciała zacząć od 0 napiszę w odpowiednim temacie który stworzę na dniach

Pkt 8

To be continued...




Pozdrawia Administracja n00bs.pl

  • 6
Dołączona grafika

#2
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Może to głupie pytanie, ale czy zmiana dedyka oznacza zmianę ip? I kiedy konkretnie ta zmiana nastąpi?
  • 0
Dołączona grafika

#3
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Tak, to oznacza zmianę IP, ale jeśli się uda szybko to zrobić to po weekendzie będzie przekierowanie ze starego dedyka... Pewnie będzie to robił splen, chyba że dostanę kompa na weekend to mogę coś pomóc.
  • 1
.

#4
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Co do przekierowania nie robiłbym go tylko serwer zamknął hasłem i dał info o nowym ip i zmianie. Dlaczego tak? Dlatego że klikam w stare ip i przenosi mnie na nowe i szczerze w poważaniu ma to ktoś, ważne że gra. Nie sprawdza ip nie zapisuje go i to jest duży błąd przekierowań.
  • 1
Dołączona grafika

#5
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Ketu na moda , haha będzie śmiesznie :d Czekam na nowych serv adminów ;)
  • -6

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#6
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
A będzie rekrutacja na moda :d?
  • 0
AESTHETICS

#7
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
A ja bym wsadził na każdy serwer po 18 botów i żeby zawsze przekierowywało na nową maszynę. Do tego tak jak napisał mike nowe ip w nazwie.
  • 3

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#8
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341

Ketuael ( Jeśli się zgodzi )


Oczywiście, że się zgodzę, najwyższy czas zacząć coś robić. Co prawda moja aktywność do końca wakacji nie będzie oszołamiająca, ale później na pewno będę miał więcej czasu na siedzenie zarówno na serwerach, jak i na forum :).

Ketu na moda , haha będzie śmiesznie :d


Be, śmieszne co najwyżej będzie to, że jako zielony będę musiał się trochę bardziej ogarnąć i nie będę mógł sobie pozwolić na odwalanie i ziewanie co pół godziny :(.


Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem coś dobrego wyniknie z tych zmian, szczególnie liczę na to, że nowy moderator wywiąże się z zadania... Co do zmiany IP - chyba pomysł mike jest dobry. Przy ostatniej zmianie IP jaką pamiętam, serwer był praktycznie cały czas pełny, ale jak stary serwer "wygasł", zrobiła się jedna wielka lipa i trzeba było zaczynać praktycznie od 0. Dlaczego tak się stało? Bo większość osób nie zapisała nowego IP, tylko sobie grała, aż któregoś dnia "pechowo" serwer zniknął z listy i znaleźli sobie nowy.

Użytkownik Ketuael edytował ten post 03 sierpień 2012 - 11:22

  • 3

#9
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ket to chyba póki co najlepsza osoba na to stanowisko :) Praktycznie cały czas jest na forum, niekonfliktowy, panuje nad emocjami i w dodatku zna zasady interpunkcji i ortografii, czego chcieć więcej :)? Co do mojej decyzji, napisałem Smakowi na PW :). A tak jeszcze odnoście tematu, w dalszym ciągu czekam na zmiany w niższych rangach, np. "n00bs!", z reszty jestem natomiast zadowolony :).
  • 1

kro15.gif


#10
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
kilka rang zniknie i będzie przemeblowanie. Dajcie mi tylko czas na ogarnięcie prywatnych spraw
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#11
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Jakby ktoś był chętny do prowadzenia strony n00bs na facebooku niech się zgłasza ;)

Dodano nowy post:
chyba że kitty da sobie radę i będzie chciała to robić sama ;)
  • 0

admin.gif


#12
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Ja się zgłaszam do prowadzenia strony na fejsbuku :d A może dałoby radę jakoś, że jak wejdziemy na serwer to automatycznie dodaje go do ulubionych?
  • 0

Dołączona grafika


#13
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Im więcej rąk do pomocy tym lepiej :) byleby to były sprawne rączki :)
  • 0
Dołączona grafika

#14
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Myślę, że byłbym w stanie pomóc kitty w prowadzeniu strony na facebook'u. :) Problemów z interpunkcją i ortografią nie mam, więc byków bym nie popełniał. ;P
  • 0
Dołączona grafika

#15
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Oj kolejna zmiania IP, za każdym razem ta sama nadzieja, żeby teraz już wszystko się rozkręciło :p Co do pomocy na facebooku także mogę pomóc, ale to już jak przyjadę 12/13 sierpnia znad jeziora :) Na dodatek koniec mojego problemu z płatnością za neta i będę cały czas dostępny bez żadnych przerw :) Mam pytanie czym zajmował by się Tech Admin od forum dokładnie? Chodzi mi o stronę techniczną, a nie o zakres obowiązków :p Bo jeśli nie było by to nic trudnego do ogarnięcia to byłbym chętny tylko, że nie wiem kiedy będzie rekrutacja, a teraz przez ten tydzień nie będę obecny, więc nie będę mógł się zgłosić, dlatego piszę teraz o tym :p
  • 0

#16
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Zajmowanie się forum to prosta sprawa jest, jakiejś super wiedzy programowaniu nie trzeba (takiej jaką ma Zryty).
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#17
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Mario dostałeś uprawnienia na fb ;)
  • 0

admin.gif


#18
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dnia 14 sierpnia mija termin płatności za obecnego dedyka. Na nowego dedyka mamy 2.41 zł. Pozdrawiam serdecznie
  • 3
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#19
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Kiedy Ma Nastąpić Zmiana Jestem Troche Nie w Temacie Dlatego Pytam
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#20
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Zapewne po zmianie hostingu. Czyli po czternastym sierpnia.
  • 0

kro15.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych