Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

n00bs reaktywacja v2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#21
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Myślę Że Mogę Wrócić Na Stałe Do n00bs.pl i Ogarnąć Reklame Po Szkołach Oraz Naklejki Dla n00bs.pl Produkcja Czegoś Takiego To Pryszcz Około 100 zł Wydam Na Reklame a Będzie Sporo Ulotek Oraz Naklejek Nie Wiem Czy Ktoś By się Pisał Że Mną Na Coś Takiego Można Nawet Robić Turniejowe Plakaty Nie Ma Problemu Kwestja Jest Tylko w Projekcie i Ilości i Przeznaczeniu Ku Temu Floty Nie Wiem Jak Wy Ale Rozmawiałem z Kilkoma Osobami i Mówią Że Dobry Pomysł a Reszta Ludzi z KRK Myślę Że Dostawa Ulotek ITP To Można Osobiście Problem Pojawia Się w Przekazaniu Tego Do Innego Miasta Kurjer Trochę Kosztuję Dlatego Myślałem Nad Tym i Doszedłem Do Wniosku Że w Każdym Mieście Jest Drukarnia i Każdy z Nas Ma Ziomków w Drukarniach Ten Kto Nie Ma Będzie Musiał Napisać Że Nie Ma Takiej Opcji i Jakaś Inna Propozycja Dojdziemy Do Tego Szkoły o Tyle Dobrze Że Przymykają Oko Na Reklamy Swoich Uczniów Dlatego Plakat w Szkole To Dobra Opcja Dogadać Się z Dyrekcją Albo Pedagogiem i Tyle Ja Mogę Pomóc Ale Czy Ktoś Mi Pomoże ?
  • 4
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Ogarne temat u Siebie w miescinie :) dam znac Ojciec
  • 0

#23
Carl

Carl
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 258
  • Reputacja: 25
@Offtop Hahahaha Hash, Ty ciagle zyjesz? I dalej piszesz kazdy wyraz z duzej litery :d god damn it . Ulotki i plakaty raczej wiele nie zdzialaja a spotkaja sie raczej ze spolecznym hejtem. Tu potrzeba cudu i / albo mega rozglosni online + upadku konkurencji. W cs'a juz tez nie gra tyle osob co kiedys, potrzebny by byl jakis innowacyjny pomysl i duze zaangazowanie wielu ludzi ( nie tylko adminow ) .
  • 2

#24
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Dokładnie...co te ulotki w ogóle by dały ? Szkoda na to hajsu...lepiej przeznaczyć to na reklamy online albo na nowy hosting. Plakaty i ulotki :d eheheheh :d
  • 0
Dołączona grafika

#25
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Chce Pomóc a Nie Być Ofiarą Pośmiewiska
  • 4
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#26
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
Każdy tylko krytykować potrafi a sam gówno za przeproszeniem zrobi ...
  • 0
Dołączona grafika

#27
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Sęk Tkwi w Tym Że Kiedyś Wcześniej Było Więcej Ludu Poświęcało Uwagi Reklamie i Sam Spam Na Innych Reklamą Wystarczył a Ulotki i Plakaty Miałby By Być Tylko w Szkołach , Przy Logowaniu Gość Mógł By Mieć Wybór Skąd Się Dowiedział o Naszej Sieci i Gdy Zaznacza Że Ulotka Dostać Jakiś Bonus w Postaci Rangi Albo Jakiegoś Bajeru Jakąś Sygnaturkę Albo Coś Jak Ranga Tylko Że Daje Tylko Wygląd a Nie Poziom
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#28
Carl

Carl
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 258
  • Reputacja: 25
Tylko malo kto poleci na range na forum... moze nie wiem, vip na serwerze na 10 dni albo cos ;d ale to juz bardziej skomplikowane akcje. Tylko czy warto? Wiesz jak ludzie reaguja na plakaty/ulotki? A wyobraz sobie teraz, ze w dajmy na to w gimnazjum przy plakacie wycieczki do karpacza, z panem katecheta wisi plakat n00bsow, reklamujacy tak brutalna gre jak Counter strike! Juz widze jak tlumy wagarowiczow uderzaja na chate by sie zalogowac ;d


Każdy tylko krytykować potrafi a sam gówno za przeproszeniem zrobi ...

Coz, narazie planujemy , pozniej bedziemy robic panie KoKo euro spoko.

To nie te czasy, ze po lekcjach bieglo sie do domu/ kafejki zeby pomłócić w cs'a. Teraz nastaly czasy lola, minecrafta i pierdyliarda innych gier, dlatego tez ciezko o ludzi. Sam czesto tez w cs'a nie gram, bo dd2 totalnie mi juz siada, a na tp / innych nikt nie gra...

Użytkownik Carl edytował ten post 09 sierpień 2012 - 17:52

  • 0

#29
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Myślę Że Plakat w Szkołach Poprawił By Statystykę Logów Na Forum Lecz By On Mógł Zawisnąć To Trzeba Mieć Zgodę Dyrekcji Dlatego Trzeba Ich Przekabacić Myślę Że z Tym Większego Problemu Nie Będzie Jak Tylko Będę w Pracy To Ogarnę Co i Jak Puki Co Mam Urlop i Robię Projekty Mam Już Wstępne Projekty Więc Powrzucam Trochę Wam Tu Dam Pomysłów
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
"Przecież lepiej, żeby dzieciaki grały w gry, niż ćpały czy piły po lekcjach." Taki byłby mój argument, jakby się na plakat nie chcieli zgodzić w szkole :d Jak zrobicie jakiś projekt ulotki, czy plakatu, to mogę poroznosić po gimnazjach w kaliszu, bo trochę tu tego jest :p.
  • 2

kro15.gif


#31
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

i To Jest Dobre Podejście !!!

Dodano nowy post:
Może Coś Takiego Na Początek Może Ktoś Zrobi Lepsze ?
http://www18.zippysh...33515/file.html

Dodano nowy post:
Tak Może Wyglądać Naklejka

Dodano nowy post:
a Na Plakat Nie Mam Pomysłu xD Znaczy Mam Pomysł Ale Nie Potrafię Robić Takiej Grafiki Komputerowej Może Ktoś Pomoże ?
  • 5
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#32
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Opisz dokładnie co w którym miejscu na plakacie byś widział (paint ewentualnie i jedziesz z prostym rysunkiem :d), wtedy ktoś machnie to już prawidłowo ;) I jakiej wielkości plakat miałby to być, żeby 3 razy projektu nie robić (chyba, że ktoś wektorowo się bawi, ale wątpię).
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#33
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
i są tam błędy a chyba analfabetą nie jesteś zamist n00bs jest n00ns ale to szczegół troche zbyt prosta grafika mnie by coś takiego nie przyciągnęło pokminił bym sam ale czasu nie mam zbytnio może by ktoś mtk przekabacił :d Pewnie nic lepszego ale łapcie http://speedy.sh/DKZwy/rrrrr.jpg :d .
  • 0
Dołączona grafika

#34
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
Jest zawsze opcja, że jak dyrekcja się nie zgodzi na wywieszenie plakatu na korytarzu, to z reguły w szkołach jest tak, że każda klasa ma własną salę, a w niej jakąś swoją tablicę. Wtedy wystarczy pogadać z wychowawcą, czy nie będzie mu przeszkadzało wywieszenie takiego plakatu w klasie. Niby nic, ale trzeba pamiętać, że nikt nie ma zajęć tylko w jednej sali, więc do takiej z wywieszonym plakatem na pewno zawita +/- połowa uczniów szkoły. Jest jeszcze takie rozwiązanie, żeby plakat umieścić w świetlicy, jeśli wgl szkoła taką ma. Z tego co pamiętam z gimnazjum, to tam bez problemu zawsze można było różne ogłoszenia itp wywieszać. A do takiej świetlicy zawsze ktoś przychodzi.
  • 0

Dołączona grafika


#35
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Euro koko Hashu spoko! Hashu jak ty walniesz jakis pomysł, to najwiekszy geniusz by nie wpadł! Powinieneś być serv adminem, albo coś podobnego.
  • 0
Dołączona grafika

#36
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
@up Jakby wchodził częściej na forum i serwery a nie raz na 2 mies to miałby tego S@ już bardzo dawno temu ;)
  • 0
Dołączona grafika

#37
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Kto Powiedział Że Chce Być Serw Admem Wolę Być Pomysło Dawcą By Inni Mogli To Wcielać , Myślę Też Że w Przyszłym Miesiącu Coś Rzucę Na Serwy i Ogarnę Te Plakaty Tylko Że Potrzeba Mi Grafika :d He Ulotki Może Faktycznie To Przesada Ale Plakat w Szkołach Miałby Branie , Dlatego Sądzę Iż Można Ku Temu Się Posuwać By Plakat Powstał a Umieszczenie Go w Szkołach To Będzie Wyzwanie Dla Każdego z Nas :d
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#38
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Jak już zacznie się tłok na serwerach to będzie potrzeba adminów, żeby syfu znowu nie było.
  • 0
Dołączona grafika

#39
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Wtedy To Nawet Ja Powrócę Do Adminowania Ale Na TP :d
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#40
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
TP ma nie być <_<

Dodano nowy post:
TZN. potem jak to się rozkręci to o nim pomyślą . Tak pisali.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych