Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Papa :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lesny Henryk.?

Lesny Henryk.?
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 344
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 5454357
  • Nick steam: DelKromo
  • MiejscowośćKraków
Więc nadszedł i czas na mnie :d Odchodzę z powodów jasnych, co poniektórym osobom nie pasuje moje towarzystwo, na każdym kroku heniu to heniu tamto.. pretensje, a czyje albo doggystyle albo ABS albo palmus. Proszę o odebranie admina, może czasami zaglądnę na serwer, dzięki wszystkim za grę i pozdro! ;)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
szczerze mowiac to Ci sie nie dziwie ale szkoda :d(( kazdy popelnia bledy wiec w sumie nie powinienes sie tym przejmowac mi tez duzo osob wytyka to co robie nie tak ale jakos to przyjmuje do siebie, jak znajduje czas to gram pomimo tego ze mam rozne relacje z n00bsiakami niektore nie za ciekawe . wpadaj jak najczesciej ;) i oczywiscie zastanow sie jeszcze ;)
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
puacz? :d
  • 0
Dołączona grafika

#4
Lesny Henryk.?

Lesny Henryk.?
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 344
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 5454357
  • Nick steam: DelKromo
  • MiejscowośćKraków
powiem Ci tak doggy, na każdy mój post masz negatywny wpływ, nastawiasz ludzi przeciwko mnie, i nie jest to "puacz" tylko wkurwienie totalne, bo powiedziałem sobie, jeszcze jeden wyrzut w moją stronę to odchodzę :d wiem, że się cieszysz Ty, abs i palmus, życzę wam powodzenia w dalszej grze, nie mam nic do was, do żadnego z was, ale jak widać wy macie zawsze coś do mnie i nie pasuje wam moja osoba na serwerowni ;) a co do Twojej wypowiedzi Moniczko, to nie biorę tego do siebie, tylko mam po prostu dość bluzg w moją stronę, i czasami będę zaglądał na serwer ;) nie mam nad czym się zastanawiać, raczej. Więc do zo ;)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
sluchaj no Heniu :d 1. Po pierwsze to nie mam negatywnego wpływu na Twoje wszystkie posty ;) 2. Nie wiem czy pamiętasz jak zbanowałeś luzera to bronilem Cie mowilem ze nie znasz go i sie po prostu pomyliles. 3. Nie robie Ci żadnych wyrzutów (ABS i palma też nie) 4. Nie bluzgałem Cie ^^ 5. Ciesze sie że ogarnąłeś nuty na server ale organizujemy takie rzeczy troche inaczej ;) 6. Nie nastawiam ludzi przeciwko Tobie ;) 7. Ogolnie strasznie mnie smieszy ten Twoj post ;) 8. Nie ogarniam tego Twojego odejścia ;) 9. Nie dołuj sie tak chuopak ;)
  • 0
Dołączona grafika

#6
Lesny Henryk.?

Lesny Henryk.?
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 344
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 5454357
  • Nick steam: DelKromo
  • MiejscowośćKraków
Szybka zmiana, temat do usunięcia :d przemówiła mi pewna rozsądna osoba do rozumu, więc powiem jedno, nie interesuje mnie zdanie doggyego, abs dużo mowi a gra raz na miesiąc ( nie interesuje mnie to że pracujesz), a co do Ciebie palmus, czepiasz się do moich muzyczek, a sam słuchasz jakiś emo soundów ;), a ja wzorowałem się na piosenkach i rodzajach muzyki z innych serwerów, więc ZOSTAJĘ. ;)! Temat do usunięcia/zamknięcia ;)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
ahaha jaki pajac! :d
  • 0
Dołączona grafika

#8
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Tak trzymać, tylko nie kłócić mi się tu :d
  • 0

#9
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#10
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
HAHAHA :d tyle mam do powiedzenia w tym temacie ;) Heniu jesteś dla mnie skończonym idiotą. to ze nie gram często nie ma nic do znaczenia. panoszysz się tutaj jakbyś był nie wiadomo kim. a teraz to już w ogóle straciłeś w moich oczach całkowicie. Ani razu nie bluzgałem na ciebie, nie moja wina że twoje pomysły są do bani i jestem na NIE! jak piszesz taki temat to przemyśl swoją decyzje a potem pisz.
  • 0
Dołączona grafika

#11
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
ABS nie otwieraj tematow, ktore zamykam, chcecie sie napinac to proponuje PW badz Steam, forum to nie miejsce do takich spraw. Nie obrazac sie bo poleca warny. Napisal, ze zostaje to zostaje i koniec tematu.
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#12
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
QQ nie mam zamiaru czytać jak ktoś mnie obraża nie mając ku temu jakichkolwiek podstaw, mam prawo do jakiejkolwiek wypowiedzi skoro temat dotyczy między innymi mnie? mam, więc nie rozumiem dlaczego temat został zamknięty zanim zdążyłem napisać, a jak już pisałem wcześniej temat dotyczy między innymi mnie. Jako iż wyraziłem już swoją opinie teraz powinniśmy poczekać na to co palma ma do powiedzenia bo też powinien coś mieć na swoją obronę, jak się po kimś pociska to ta osoba powinna mieć prawo do obrony. Zamykam

Użytkownik ABS edytował ten post 23 luty 2011 - 20:03

  • 1
Dołączona grafika

#13
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
irytujecie mnie, mam nadzieje, ze xanat ogarnie ten temat.
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#14
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych