Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

kręgosłup


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
co się z n00bsami? gdzie podział się kręgosłup n00bs? Nie wiem czy mam tak tylko ja czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia.. nasza sieć powoli zatraca swoją ideologię, osoby odpowiedzialne za stworzenie, pielęgnowanie, wkładające całe serce w n00bs odsuwają się na bok, starzy użytkownicy Ci którzy byli z nami od początku odchodzą choć wciąż w ich życiu jest cs. Szczerze nie podoba mi się w jaką stronę idziemy, bo i ja mam coraz mniejsze chęci gdy tutaj wchodzę.. Co się dzieje z xanatem, lowem? dlaczego odsunęli się na bok? czy jest coś o czym nie wiemy? nup niestety bądź też stety pracuje ciężko więc jego obecność jest w 100% zrozumiała.
  • 1
Dołączona grafika

#2
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Też mam to samo. Mimo, że graczy pojawia się więcej to jednak tych ważnych osobistości jest co raz mniej. Nie ma xanata i krzaka którzy zawsze coś robili na forum. loW też już jest tylko czasami.
  • 0
Dołączona grafika

#3
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
też to zauważyłam. jest inaczej niż wtedy gdy dołączyłam. wtedy było tak rodzinnie ;P
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#4
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
xanat i low to pipki ;P sa ale ich "nie ma" Bardziej szkoda godzika, nikosia oni naprawde rzadko sa ;/ nup coraz rzadziej gra...
  • 0
Dołączona grafika

#5
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
No Cóż CS To Dla Nie Których Część Życia Lecz Nie Ideologia Robi Się To Dla Przyjemności Lub By Rozładować Swe Emocje . Ja Osobiście Też To Obczaiłem Hmmm... Dlaczego Już Mówię Gdy Zaczyna Się Grać To Jest Zabawa , Gdy Grasz Na Jakimś Forum Jesteś Jego Reprezentantem , Gdy Grasz z Przyjaciółmi Na Serwie To Jest Fajnie , Gdy Forum Zaczyna Być Częścią Twojego Życia i CS Też Tam Jest To Zaczyna Stawać Się To Rutyną Lecz Są Ludzie Którzy Podnoszą Na Duchu i Pomagają i Tylko Od Nas Samych Zależy Kto Zostanie a Kto Odpadnie Bo To Ty Sam Chcesz i Ty Sam Grasz i To Ty Sam Decydujesz Kiedy i Ile Grasz Lecz Gdy Dorośniesz i Zaczniesz Pracować Będziesz Grał Ale Mniej Niż Wcześniej a Gdy w Twym Życiu Znajdzie Się Miłość To Odetniesz Się Od Innych Lub Pogodzisz To Wszystko Ze Sobą i Będziesz Dalej Grać Co Prawda Mało Ale Dalej Będziesz Grał i Wraca Znowu To Uczucie Które Gdzieś Się Ulotniło Ta Przyjemność z Gry i Nie Mówię Tylko o CSie Lecz o Wszystkich Grach . Z Czasem Gdy Dorastamy Niektóre Rzeczy Odchodzą Na Bok i Ludzie Odchodzą Ale Przychodzą Nowi Którzy Dopiero Zaczynają Grę i Się Uczą . Więc Panowie Nie Ma Co Się Bać Dla Tych Których CS Jest Lub Był Częścią Życia Wrócą Albo Będą Tylko Na Forum Bo Nie Ma Czasu Na Grę Lub Najnormalniej w Świecie Praca i Rodzina Stała Się Ważniejsza Od Zabawy PS. Stara Miłość Nie Rdzewieje CS4LIVE
  • 2
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Być może gdyby Lamkowaty nie pokazał mi LoL'a, to pewnie dalej napierdzielałbym w CSa tak jak było kiedyś.. robiło się po średnio 50h w 2 tygodnie ;P.. ale cóż nałogi robią swoje ;/
  • 0
Dołączona grafika

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
heh no tak to już bywa że wszystko się zmienia z biegiem czasu. Niektórzy odchodzą a inni przychodzą. Nikogo do gry nie zmusisz ani do udzielania sie na forum. jak zaczynałem swoją zabawę tutaj to pamiętam na TP grę w składach mniej wiecej takich : TT CT nup palmozaurus haszu nikos RoOkie proper pawian ABS aka luzer oTe mTk Bonus Voo Result ShizeR godfather -Deagle- Lamkowaty niektorzy nie graja inni malo ale sa tez inni ktorzy pustke po nich wypelniaja. Dalej czuje sie tu fajnie i bd grac na serverach n00bs.pl dla mnie wystarczy ze na servie jest Haszu , nup czy Smaku i gra mi sie fajnie ;) a to ze xanat i low. zmienili sobie range to tak z grubsza nic nie zmienia. Forum istnieje i ma sie dobrze. Servery stoją a jak padają to QQ ogarnia. Czasem brakuje mi spamu krzaka to fakt ale to jest dziwny typ i nie wiem co mu sie stalo ze przestal tu wchodzic ;) kto wie moze niektorzy szykuja nam jakis niespodziewany comeback? ;P

Użytkownik doggystyle edytował ten post 19 marzec 2011 - 13:11

  • 2
Dołączona grafika

#8
daG

daG
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 30
  • Reputacja: -8
  • Gadu-Gadu 24954733
  • Nick steam: kudraj7
  • MiejscowośćKetrzyn
Badzmy wyrozumiali... Moze maja teraz wazniejsze sprawy na glowie. Nie czepjajcie sie ich
  • 0
Dołączona grafika

#9
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Dgs, tez pamietam te czasy <wspomina> ehh ;P
  • 0
Dołączona grafika

#10
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Nowa władza, nowe porządki :p
  • 0

admin.gif


#11
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Ta, dokładnie
  • 0

#12
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Jestem nowy wiec nie wiem czy moge sie tu wypowiadac :p ale wydaje mi sie ze nie mozna caly czas opierac sieci na kilku osobach. jezeli chcemy sie rozwijac trzeba tez zaufac nowym. i walczyc zeby bylo jeszcze lepiej.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#13
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
@evidence dobre słowa :p jestem od początku sieci, uczęszczam na forum, ale mało gram w csa, ponieważ mam nową miłość xD
  • 0
Dołączona grafika

#14
Laki

Laki
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 278
  • Reputacja: 35
  • Gadu-Gadu 4517069
  • MiejscowośćSopot
Palma tą nową miłością jest LoL ? :p Wiem , że ja tu mam nie wiele do powiedzenia , gdyż jestem jedną z tych osób co jest od początku , lecz nie była z siecią w tych najważniejszych dla niej chwilach . Poznałem tu dużo fajnych , sympatycznych i miłych ludzi . Mam nadzieję , że ten stan jaki jest teraz zostanie albo zmieni się na lepsze ! By wejścia tu były przyjemnością , by każdego dnia miało się chęc powrotu i zajrzenia na forum :p. Ehhh I tak mało osób mnie pamięta :sweat:
  • 0

#15
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Ja stwierdzam, że brak tu rządów, typu administracja ma główne zdanie we wszystkim :p wiem, macie mało czasu by wypowiadać się w każdym wątku, czy robić coś przy serwie na zawołanie :p ale czasem możecie odpisać na to gg lub steam jak ktoś do Was pisze, nie zejdzie Wam długo, a zawsze to zostaniecie obdarzeni większym szacunkiem :sweat:

I już jakiś czas temu myślałem, że może zaprowadzić jakaś hierarchię i do poszczególnych serwerów zrobić rangi adminów? Mam na myśli im większa ranga tym admin ma więcej do powiedzenia jak jest ich 3 na serwerze bo na COD to panuje nam lekki harmider.... :sweat:
  • 0
Dołączona grafika

#16
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Tak To Już Jest i Nikt Tego Nie Zmieni Bo To Od Nas Samych Zależy Co i Gdzie Robimy
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych