Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Nóż w lewej ręce, reszta broni w prawej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
I sposób:
Pobieramy model http://www.sendspace...4eb7f8f3c2b3305 i wklejamy go do katalagu.

C:\Program Files\Steam\steamapps\naszekonto\counter-strike\cstrike\models

bądź jeśli mamy po polsku

C:\Program Files\Steam\steamapps\naszekonto\counter-strike\cstrike_polish\models

I tyle, ten sposób właściwie nie ma wad.

II sposób:

bind "1" "slot1; cl_righthand 1"
bind "2" "slot2; cl_righthand 1"
bind "3" "slot3; cl_righthand 0"
bind "4" "slot4; cl_righthand 1"
bind "5" "slot5; cl_righthand 1"
bind "6" "slot6; cl_righthand 1"
bind "7" "slot7; cl_righthand 1"
bind "8" "slot8; cl_righthand 1"
bind "9" "slot9; cl_righthand 1"

Wklejamy to do naszego cfg
Niestety ma ten sposób małe wady, działa jedynie wtedy kiedy broń zmieniamy za pomocą klawiszy 1, 2, 3 w przypadku kiedy zmieniamy brońie scrollem może to nie zadziałać i zostaniemy z bronią w lewej ręce.

III sposób:
Za pomocą komendy

cl_lw 0

Wprawdzie najłatwieszy sposób, ale ma wady: zmienia nam się recoil, wydłuża się znacznie czas od momentu wciśnięcia klawisza do momentu kiedy zaczniemy strzelać, możliwe jest także zawieszanie się animacji strzelania z lufy.
Można próbować tego jedynie na LAN-ach, w innych przypadkach jest zbędne próbowanie tego sposobu.
UWAGA ten sposób zabroniony jest w ligach ESl

Jeśli był już taki poradnik na forum to mnie zabijcie, ja szukałem po tematach w poradnikach i dodatkach i nic takiego nie zauważyłem :)
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych