Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Regulamin Turnieju


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1
lubieplacki

lubieplacki
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 53
  • Reputacja: 7
  • Gadu-Gadu 11255769
1. Zapisy

a.) Pierwszeństwo zapisu maja klany z serverem
b.) Zapisać można tylko 7 graczy
c.) Zamianę zapisanego gracza można dokonać z wyprzedzeniem 12 godzin, czyli pierwszy mecz w lidze będzie mógł zagrać dopiero po upływie 12 godzin od zapisu. Robimy to w odpowiednim Temacie!

2. Rozgrywka

a.) Gramy systemem drabinkowym
b.) W razie remisu w gramy 2 mapę wybraną poprzez odrzucanie z pozostałych map które nie były grane,
c.) W razie remisu na mapie ( 15 : 15 ) gramy dogrywkę MR3, 10.000 na start,
d.) Wszystkie mapy dogrywamy do końca,
e.) Azereus w lidze nie jest obowiązkowy z powodu "autoryzacji" kont, chyba, że oba teamy wyrażają zgode na grze z "azerem" wtedy niema sprzeciwu


3. Mecze

a.) Mecze rozgrywamy systemem 5on5 MR12, dwie mapy klanowe.
b.) Mecz finalowy i mecz o 3 miejsce zostaje rozegrany systemem BO3 MR15 na mapy, dwie mapy clanowe + 1 losowana przez admina

4. Mapy

de_dust2, de_cpl_mill, de_nuke, de_inferno, de_train, de_tuscan, de_hell

5. Server

a.) Serwer ma byc odpowiednio skonfigurowany czyli cfg esl 5on5 mr12. Jesli danej konfiguracji nie bedzie gospodarz przegrywa w/o.


6. Cheaty/skrypty/bugi

a.) Cheaty - kazdy przypadek bedzie rozwiazywany indywidualnie przez adm
b.) skrypty takie jak
>> no recoil
>> 180 turn script
>> awp fast zoom
>> burst fire
>> Bunny Hop
>> Silient Run(dozwolony +duck na rolce)
za wykrycie danego skryptu -5 punktow
c.) Za uzycie buga - 3PKT

7. Zasady obowiazujace w czasie meczu

a.) Nie piszemy na say podczas meczu, jedynie przed rozpaczeciem zyczyc powodzenia.
b.) Za obraźliwe uwagi w kierunku przeciwnika grozi dyskwalifikacja lub odjeciem -3 PKT od 1 obrazy ( w takim przypadku robimy screen i umieszczamy go razem z mediami )
c.) Limit spóźnienia sie od umowionej godziny 20 minut
d.) Po kazdych cwiartach zawodnik wybrany przez druzyne wpisuje aktualny wynik w nicku, ma to na celu ograniczenie pisania na say i pytania sie o wynik -,-

8. Wyniki / HLTV DEMA Media

a.) Na kazdym meczu powinno być HLTV
b.) na serverze krecimy demka komenda record_nazwa_demka i konczymy je nagrywac komenda stop
c.) Podczas meczu lider zobowiazany jest równiez zrobic screena cwiartek
d.) Wynik z meczu ma byc podany w ten sam dzien co bylo rozgrywane spotkanie. Nie zapisanie wyniku przez obie druzyny w ten sam dzien traktuje mecz jako remis
e.) Czas na wpisanie mediow wynosi 24 godziny od wpisania wyniku

9.) Dyskusje na forum

a.) Kazdy kto chce dyskutowac na forum musi byc zarejestrowany "Niezarejestrowani glosy nie maja"
b.) Decyzja admina jest niepodważalna bez dyskusji!!
c.) Celowy spam BAN w lidze

10.) Nagrody

a.)Czekamy Na Decyzje Administracji.
  • 0
Dołączona grafika

#2
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Czyli nie mozna sie pojedynczo zapisywac ? lol
  • 0
Dołączona grafika

#3
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No właśnie, jak to jest ? Na moje to powinniśmy się jakoś dobrać, a kto ma swój klan to niech gra ze swoim klanem.
  • 0

#4
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Powinno być tak jak ostatnio zgłaszają się ludzie, potem jak jest np 50 osob to sie je dzieli na grupy 1- najlepsi 2- sredni 3-slabi i pozniej sie bierze 1 najlepszego, 2 srednich i 2 slabych, a mozesz po prostu z tych 50 po prostu losowac do druzyn, bez dzielenia na grupy, bo przeciez u nas na serwerowni nie ma klanu, wiec mogli by grac ludzie poza n00bs.pl co ma maly sens...

Użytkownik Deagle edytował ten post 07 kwiecień 2011 - 09:58

  • 0
Dołączona grafika

#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dobrze mówi deagle ;]
  • 0
Dołączona grafika

#6
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Ja nie widze nic zlego w pomysle z tymi klanami. Przeciez niektorzy grajacy na naszych serverach należą do klanów i coś tam grają więc dlaczego mieliby się nie zapisać ze swoją ekipą? Tylko pytanie co z pozostalymi? indywidualnie dobierac sie w druzyny czy robic jakies losowanie znowu sposrod zapisanych na turniej. Ehh ciezka rozkmina ;]
  • 0
Dołączona grafika

#7
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Pan z Plackami Trochę Się Przeliczył Bo Myślał Że Tu Chyba Roji Się Od Klanów Wręcz Przeciwnie Tak Jesteśmy Społecznością Gdzie Jeden Za Wszystkich Wszyscy Za Jednego a Jeśli Ktoś Ma Klan To Powodzenia w Turnieju Bo Co Mam Zrobić Kiedy Klanu Nie Mam a Grać Też Chce a w Turnieju Single Gaming Nie Wchodzi w Rachubę . Dlatego Trzeba Się Podzielić Na Składy i Zagrać Tylko Jest Jeden Zasadniczy Problem Kto Ma Czas Na Klany ?
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8
lubieplacki

lubieplacki
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 53
  • Reputacja: 7
  • Gadu-Gadu 11255769
a Kto Powiedział że turniej będzie podzielony Tylko na użytkowników N00bs W Turnieju zagrają wam W ogóle Obce klany ale dla tych bez zrobię specjalny Temat Gdzie będzie można się dogadać i stworzyć Team.
  • 0
Dołączona grafika

#9
Gibon

Gibon
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 188
  • Reputacja: 4
  • MiejscowośćKraków / Nowa Huta
To ja może tak,nie mam żadnego teamu i co teraz ale chce zagrać a Ty chcesz z tego zrobić jakiś wielkie halo.Może po prostu zróbmy turniej z ludźmi z forum myślę że będzie trochu chętnych można teamy porobić wszystko do obgadania.Tylko moje zdanie.

Użytkownik Gibon edytował ten post 07 kwiecień 2011 - 14:56

  • 0
Dołączona grafika

#10
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No ale oczywiście, że Ci bez klanu, będą musieli się jakoś dobrać, bo inaczej tego nie widzę.
  • 0

#11
quak.

quak.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 440
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: mjojeq
  • Steam ID: 0:0:34088455
  • MiejscowośćIwierzyce
według mnie pomysł Deagle-a jest dobry; żeby osoby bez klanu zgłaszały się, a potem jakoś rozlosować drużyny

Użytkownik quak. edytował ten post 07 kwiecień 2011 - 16:11

  • 0
Dołączona grafika

#12
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Nom albo stworzyc po prostu w paru 1 i tylo ;]
  • 0
Dołączona grafika

#13
Gilbert

Gilbert
  • Admin DD2

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 30
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: skawawrtt
  • MiejscowośćSłupsk
Jejku gadanie jakbyście nigdy w podstawówce w-f-u nie mieli. To samo tylko tutaj zamiast klasy mamy ludzi z forum i trzeba sie podobierac a do tego moga grac inne klany co swoją sprawa jest swietna reklama.
  • 0
Dołączona grafika

#14
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
Chłopak wychodzi z inicjatywą zrobienia turnieju, wypisał Wam zasady a Wy chcecie zmian. Jeżeli ma być on rozgrywany na skali większej niż n00bsowe forum to nie widzę potrzeby zapisywania się solowego bo ludzie poza forum nie znają Was i sądzę, że nie będą chcieli zagrać. Jest to także reklama forum, bo to tutaj oni muszą zakładać konta i tutaj muszą się zapisywać. Dogadywać się miedzy sobą, stworzyć temat na forum żeby ludzie się zapisywali i później podzielcie się. Jak zobaczę, że są ekipy to sam sobie zbiorę z n00bsiaków osoby i zaraz klan powstanie. A takich osób chętnych z oporem do grania jest dosyć sporo.
  • 0

#15
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dobra kto chcę ze mną grać ? ;]
  • 0

#16
lubieplacki

lubieplacki
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 53
  • Reputacja: 7
  • Gadu-Gadu 11255769
Do Tego Jest Dział.
  • 0
Dołączona grafika

#17
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
A już widzę, napisałem ten post kiedy jeszcze nie było założonego specjalnego tematu do tego, więc jestem usprawiedliwiony ;]
  • 0

#18
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Nie rozumiem Was... Chcecie grać montujcie ekipę i do dzieła, a nie zamęt siejecie...
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych