Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

[webhosting.pl] Internet Explorer 10 nie dla Visty, Microsoft śmieszy, tumani, przestrasza „natywnym HTML5”


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
News Man

News Man
  • Newbie

  • Grupa: Redaktor
  • Postów: 1
  • Reputacja: 6
Wczorajsza premiera Internet Explorera 10 podczas konferencji Mix11 w Las Vegas mogła być dla Microsoftu okazją dla popisania się naprawdę interesującymi technologiami, w szczególności zwróceniem uwagi na przeniesienie oprogramowania na architekturę ARM. Zamiast tego gigant z Redmond znalazł nowy sposób na ośmieszenie się przed branżą producentów przeglądarek, a jednocześnie dowiódł, że jego decyzje o kompatybilności przeglądarki z systemem operacyjnym nie mają nic wspólnego z dobrem użytkowników – chodzi jedynie o zwiększenie sprzedaży Windows 7.



Wyświetl pełny artykuł
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych