Wczorajsza premiera Internet Explorera 10 podczas konferencji Mix11 w Las Vegas mogła być dla Microsoftu okazją dla popisania się naprawdę interesującymi technologiami, w szczególności zwróceniem uwagi na przeniesienie oprogramowania na architekturę ARM. Zamiast tego gigant z Redmond znalazł nowy sposób na ośmieszenie się przed branżą producentów przeglądarek, a jednocześnie dowiódł, że jego decyzje o kompatybilności przeglądarki z systemem operacyjnym nie mają nic wspólnego z dobrem użytkowników – chodzi jedynie o zwiększenie sprzedaży Windows 7.
Wyświetl pełny artykuł
Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
[webhosting.pl] Internet Explorer 10 nie dla Visty, Microsoft śmieszy, tumani, przestrasza „natywnym HTML5”
Rozpoczęty przez
News Man
, 14 kwi 2011 08:00
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Logowanie »
Rejestracja
Strona główna
Użytkownicy
Do góry

