Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Ulubione Anime


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ciasteczkofy

Ciasteczkofy
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 214
  • Reputacja: 15
  • Gadu-Gadu 31361002
  • Nick steam: C ! a s t k o
Moje ulubione anime to Death Note Pl moze ktos ogladal?;] polecam jak najbardziej.ma bardzo ciekawy watek i duzo akcji... :) poprostu wciaga kazdego.
  • 0
Dołączona grafika

#2
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
kiedy byłem małym chłopcem to oglądałem dragon ball <3 niesamowita kreskowka! A jakis rok temu obejrzalem sobie z ciekawosci naruto i tez fajne :) jeszcze ogladalem jakies anime o 2 siostrach ktore kochaja sie w swoim przyrodnim bracie i ciagle sa jakies podteksty i fajne scenki ;] ogolnie anime jest spoko! :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
quak.

quak.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 440
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: mjojeq
  • Steam ID: 0:0:34088455
  • MiejscowośćIwierzyce
noo, Dragon Ball to było coś, a później oglądałem Naruto, też dosyć fajne ;]
  • 0
Dołączona grafika

#4
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Only Dragon Ball ! Jakiś czas temu nawet odświeżyłem sobie te anime ;] Całą pierwszą serie, może tam prócz 30 odc, całą serię Dragon Ball Z i parę odcinków GT :)
  • 0

#5
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
ja tam nigdy nie oglądałem anime, w ogóle mnie to nie kręci i nie wiem co w tym widać.. to prawie jak oglądanie pokemonów ;O.. jedynie w co Grałem z anime to devil may cry 4.. to było wszystko ;]
  • 0
Dołączona grafika

#6
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Ja jako mała dziewczynka oglądałam oczywiście "Czarodziejkę z księżyca" i do dziś uważam, że to jedna z najlepszych kreskówek ever. Później już jako starsza dziewczynka trafiłam na "Spirited Away" i się zachwyciłam, więc sięgnęłam po jeszcze kilka filmów z tej półki. "Grobowiec świetlików" mistrzostwo- jeśli ktoś jeszcze myśli, że anime to tylko głupie minki i równie głupia akcja. "Księżniczka Mononoke", "Szept Serca", "Ruchomy zamek Hauru", "Nausicaä z Doliny Wiatru" i kilka innych, których tytułów już nie pamiętam, na prawdę fajne kino animowane.
  • 0
Dołączona grafika

#7
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Death Note najlepsze !!! Jak ktoś nie oglądał polecam ... Jak ktoś ma mózg to mu się spodoba ;]
  • 0
Dołączona grafika

#8
Ciasteczkofy

Ciasteczkofy
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 214
  • Reputacja: 15
  • Gadu-Gadu 31361002
  • Nick steam: C ! a s t k o
death note nie jest tylko fajne one jest w hu* zaje*iste ;]
  • 0
Dołączona grafika

#9
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
nie znacie sie w ogóle.. najlepsze anime to ghost in the shell ;]
  • 0
Dołączona grafika

#10
Shinigami

Shinigami
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: Cortez_Chavez
Moje ulubione. Muszę napisać że ogólnie bardzo lubię anime, więc chyba nie byłbym w stanie napisać, które anime jest moim ulubionym. Jeżeli chodzi, z którym anime jestem na bieżąco, to odpowiedziałbym, że z Naruto i Bleach. Jeżeli miałbym wymieniać jakie obejrzałem, to lista byłaby długa. Są różne gatunki anime. Jeżeli ktoś lubi wampiry to polecam "Hellsing" albo długometrażowy "Vampire Hunter D", jeżeli coś związane ze szkołą, jednak nie na poważnie, z humorem, to chociażby "Great Teacher Onizuka", coś o samurajach, proszę bardzo "Samurai Champloo", psychologiczne np. "Neon Genesis Evangelion". Mogę wymieniać dalej, te które znam. Psychologiczno-detektywistyczny? Wspomniany Death Note można do tego przyczepić, a polecam oczywiście. A może coś co nie kończy się happy endem ? "School Days". Lubię długometrażowy film anime Final Fantasy VII Advent Children, ze względu właśnie na grę którą przeszedłem, FF7 (niezapomniane chwile). Moje ulubione ? Nie ośmielę się nawet wybierać, bo z każdym przeżyłem jakieś wewnętrzne odczucia, zazwyczaj pozytywne. Oczywiście to nie wszystkie anime, długometrażowe czy też z wieloma odcinkami, które obejrzałem, ale wydaje mi się, że tyle już wystarczy z mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.
  • 1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych