Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Zombie mod


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Bry, co Wy na to aby do naszej sieci dorzucić zombie moda. Wiem, że na nim grają dzieci neo i inne takie jednak rozkręcony serwer zombie może być bardzo dochodowy. Jest tam multum rzeczy, które można kupić za kasę. Ammopacki, klasy premium i inne dupsy srupsy. Niestety pojawia się problem. Kto byłby chętny aby zająć się stroną techniczną tego ? nadawaniem rzeczy, modyfikacją moda, ogarnianie mapek, itp. Przypomnę zombie moda z games-center (wiem, że niektórzy nie lubią tej nazwy), tam serwer zombie był serwerem flagowym, naprawdę dobrze rozwiniętym i zarabiającym na sieć. Moim zdaniem warto spróbować. loW pewnie by załatwił u swoich ruskich kolegów dobry serwer w dobrej cenie więc to nie byłby problem... pytanie brzmi, kto chciałby być tech adminem takiego serwera ? :d
  • 0

Pn5h0uT.png


#2
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
pomysł dobry bo pamiętam że na GC mieli się czym poszczycić.. (ZM) choć TP było lepsze :d jest jakiś śmiałem który podjął by się wyzwania gry na ZM?:d
  • 0
Dołączona grafika

#3
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Pomysł ie jest zły :d A tech admem powienines byc TY xD
  • 0
Dołączona grafika

#4
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Ty w sensie abs ? :d
  • 0

Pn5h0uT.png


#5
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Ty w sensie że Ty xD Twój pomysł :d
  • 0
Dołączona grafika

#6
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Jestem Na Tak Ale To Musiało Być Coś Nie Powtarzalnego np. GC Ma Zrobioną Reklamę Zombi Moda Bank AP Na Youtube Dlatego To Musiało By Być Coś Naprawdę Kot Żeby Ludzie Grali Wiecie o Co Mi Chodzi
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7
DANY.

DANY.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 319
  • Reputacja: 64
  • Nick steam: DANY1951
  • Steam ID: 0:1:33243225
  • MiejscowośćLublin!
Ja chetnie podjalbymm sie tego.. Lecz hm.. amatorsko, dlaczego amatorsko? Nigdyy nie mialem do czynienia z modami, tzn przez moje 4 lata, jestem powiazany z tematyka Counter Strika lecz zajmowalem sie serwerami 4fun/tp/ffa. Minelo by troche czasu zanim ogarnolbym wszystko co i jak, klasy,itemy itakie tam te duperelki...
  • 0

#8
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Liczą się dobre chęci i zapał do pracy, pamiętaj ze nie jesteś sam i nie tylko Ty byś musiał ogarniać.
  • 0

Pn5h0uT.png


#9
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
Jest to bardzo trudne zadanie pod wzgledem technicznym i osoba ktora sie tego podejmie naprawde musi ogarniac temat... zeby ludzie grali serwer musi byc na najwyzszym poziomie..
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych