Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem z grafiką


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Anamden

Anamden
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 3132441
  • Nick steam: Anamden
  • MiejscowośćJawor
Witam mam taki problem że gdy gram widze inne postacie tak jakby "kratkowaly" tzn nie biegaja tak płynnie jakby miały lagi. Jest to dla mnie duzy problem bo enie mozna tak grac :/ mam rate 25000 probowałem reinstall etc. Jakieś pomysły?
  • 0
Dołączona grafika

#2
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Zmien rate na inne niz 25000
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3
Anamden

Anamden
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 3132441
  • Nick steam: Anamden
  • MiejscowośćJawor
Próbawałem z każdą wielkością zaczynając od 1 kończąc na 9999999999999999999999999999999999 nie pomogło. Dodam ze kiedyś ( z dwa lata temu ) normalnie mi chodziło a dziś gdy powróciłem do CS jest tak ;/
  • 0
Dołączona grafika

#4
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój

do ratow 101 101 25k zawsze 0.01 do nizszych 0 co pozwoli na automatyczne dopasowanie sie interpa do rateow

problem skaczacych modeli moze wynikac z kilku rzeczy
- zle ustawiony server chodzi tu o sys_ticrate rate sv_maxrate i sv_maxupdaterate...
- slaby server ktory ma malo fps
- przeciwnik ma zle ustawiony update rate cmdn + interpa

przy dobrym servie z good ustawieniami nic nie skacze

a polskie realia wiekszosc osob gra z 0.1 co widac na serverach ffa gdzie padaja hsy takie jakich nie strzelaja najlepsi jesli ktos gra for fun to spoko ale jesli osoba ma zamiar wystepowac na turniejach to radze grac z poprawnym aka 0.01.


#19 okresla czas interpolacji polozenia 'wlasciwych' modeli (tych 'hitboxowych' strzelajac w ktore serwer zalicza nam trafienia). jesli interp jest prawidlowy tj. 1/cl_updaterate to pozycje graczy beda zgadzaly sie z rzeczywistymi, lecz modele moga troche skakac, zalezy to od jakosci serwera, w gruncie rzeczy chodzi o to by serwer dostarczal na bierzaco bez jakichkolwiek opoznien pozycje graczy do 'klientow' oraz aby ten klient bez straty i/lub opoznienia te pakiety odbieral i wysylal swoje, co przy rate'ach 101 101 25000 @ inet jest niemal niemozliwe, tym bardziej w kontekscie polskich lacz. przy interpie 0.1 oraz niewlasciwych dla posiadanych rate'ow model hitboxyowy jest przesuniety gdyz polozenie jest usredniane (interpolowane), co przynosi niesamowite rezultaty w postaci 'fartow', 'dupali' itp f:

#20 ex_interp=1/cl_updaterate, wiec zmien wartosc cl_updaterate.


Może Ci troche wyjaśni.

Użytkownik D3370X edytował ten post 07 maj 2011 - 00:58

"it's now all on zonic."

#5
Anamden

Anamden
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 3132441
  • Nick steam: Anamden
  • MiejscowośćJawor
Dzięki wielkie pomogło ^^ Jesteś wielki
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych