Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem z pingiem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Roxannneee

Roxannneee
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 18
  • Reputacja: 12
Witam serdecznieMam następujący problem, a mianowicie odpalam CS'a, wchodzę na server i ping mi strasznie skacze od 15-400. Jestem po formacie, mam nowy internet 3MB/s(radiówka). Na speedtest.pl wskauje, ze jest 3MB. Mam ustawione ex_interp itp. - niestety to nie pomaga.Co może być przyczyną tak skaczącego pingu? Może trzeba wymienić radio od internetu? Nie mam pojęcia, dlatego zwracam się do kogoś kto ma pojęcie na ten temat.Pozdrawiam reksio
  • 0

#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Według mnie to główna przyczyną jest to że to radiówka :p Masz tu poradnik z naszego forum, powinno coś pomóc:http://n00bs.pl/Jak-zmniejszyc-ping-t12553.html
  • 0

admin.gif


#3
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
zainstaluj program cfoss speed i zooptymalizuj na czas pingu wszystko... jesli masz wiecej niz jeden komputer w sieci na kazdym z nich to zainstaluj i w kazym zrob takie same ustawienia.. napewno pomoze
  • 0
Dołączona grafika

#4
Roxannneee

Roxannneee
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 18
  • Reputacja: 12
Kiedyś też miałem radiówke 1MB/s i ping mialem max. 50. Zainstalowałem ten program oraz zrobiłem dwa punkty z tego poradnika i dalej to samo...Przejde sie do dostawcy neta niech mi zmieni może nadajnik na dachu, mam nadzieje, ze to pomoże.Dzięki serdecznie za rady ;dPozdrawiam reksio
  • 0

#5
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Napisz później czy pingi się poprawiły http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

admin.gif


#6
Papa

Papa
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 10900705
  • Nick steam: Promocja94ino
  • MiejscowośćInowrocław
Witam ;dJa na ping to pierwsze co radził bym zacząć od komend :)rate 25000 cl_cmdrate 100 cl_updaterate 100Jak gdzieś kiedyś czytałem na forum to z tego co wiem nie da sie go zmniejszyc tylko zfejkowac czy cos takiego nie pamiętam :(Pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

#7
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Takie wysokie pingi to na moje jedynie problem w Twojej sieci.Sam tak miałem i się okazało, że coś chyba z odbiornikiem było źle, bo przekierowali na inny i teraz już jest ok ;d
  • 0

#8
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
papa te komendy ktore podales akurat najbardziej obciazaja lacze bo jest najwiekszy przesyl pakietow... jesli nie wiesz do czego one sluza nie pisz :) narazie zmniejsz raty itp pomoze ale bedziesz bardziej klatkowal :)
  • 0
Dołączona grafika

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Dokładnie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif po tych komendach ping jeszcze bardziej wzrasta :) co nie zmienia faktu że poprawia komfort gry :)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Ale na pewno nie na radiówce http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
  • 0

#11
winters

winters
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 190
  • Reputacja: 40
  • MiejscowośćWieruszów
wpisz w yuo tube: Komendy pingmi pomogło:D
  • 0
Dołączona grafika

#12
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych