Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Zacznę może od tego, że jak pewnie każdy wie u nas ostatnimi czasy jest dosyć dziwnie. Pingi na serwach skaczą nieziemsko, na serwerach ciągle latają ci sami cziterzy, rezerwacja slota (przynajmniej mi i z tego co wiem to nie tylko mi) nie działa, większość adminów (w tym ja) się opierdala, sprawy, które powinny zostać rozwiązane w 2 dni ciągną się po tydzień albo i dłużej, o codzie na którym bugi można mnożyć nie powinienem nawet wspominać, mógłbym jeszcze pewnie trochę powymieniać, co jest nie tak jak być powinno, ale szkoda mojego i waszego czasu. Nie mam do nikogo pretensji bo rozumiem, że po pewnym czasie nie chce się już nic robić i najchętniej by się olało, szczególnie jak się ma wszystko na swojej głowie, ale jak tak dalej pójdzie to niezły syf się zrobi.Po drugie napisałem ten temat, żeby zrezygnować z funkcji admina serwera ODD2. Rezygnuję w 1/10 ze względu na to co napisałem wyżej, a w 9/10 dlatego, że ogólnie nie chce mi się grać w CSa, a tym bardziej spędzać 50% czasu na specu.

Użytkownik Ketuael edytował ten post 13 maj 2011 - 15:16

  • 0

#2
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531

Pingi na serwach skaczą nieziemsko

Tu na razie nie mogę nic zrobić, przynajmniej do końca maja. 1 Czerwca będą informacje.

na serwerach ciągle latają ci sami cziterzy

Czekam na ostatni update ban neo

rezerwacja slota (przynajmniej mi i z tego co wiem to nie tylko mi) nie działa

Mi działa i z tego co widzę niektórym również bo często serwer jest 19/19

większość adminów (w tym ja) się opierdala

To najwyższa pora ruszyć dupsko http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif

o codzie na którym bugi można mnożyć nie powinienem nawet wspominać

No to pisz śmiało. Bo wiem na razie o jednym poważnym, którego kod jest przepisywany od tygodnia.

a tym bardziej spędzać 50% czasu na specu.

Admin to nie tylko fajny kolorek. Składając podanie zobowiązujesz się do czegoś. Admin wyłączony.
  • 0

#3
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Wiem po co jest admin i co on ma robić, a mi już się nawet na CSa nie chce patrzeć, a weź tu nie raz siedź po 1h i patrz na ludzi zamiast grać.. Co do bugów na codzie to ja znam ogólnie bug związany z kasacją/nagłym przyrostem (a później nie można wbić podobno) lvli. Co do reszty nie będę komentował, bo nie mam po co, wiem, że chcesz dla sieci jak najlepiej, ale nie zawsze wszystko musi wyjść.//Nie nazwał bym tego koloru fajnym ;d .

Użytkownik Ketuael edytował ten post 13 maj 2011 - 16:08

  • 0

#4
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
jakoś postaramy się znieść tą poważną stratę ket. Ale musze przyznac ze masz dużo racji w tym co napisałeś. Ja sie nie opierdalam jako admin ale nie mam ochoty nawet grać na naszych serverach gdzie poziom jest bardzo niski a ping co chwile skacze + tnie. Wielu graczy podziela moje zdanie. Jeżeli to sie nie zmieni to w ogole przestane grać na n00bsach i też zrezygnuje z admina bo szkoda czasu.

Użytkownik dgs* edytował ten post 13 maj 2011 - 17:08

  • 0
Dołączona grafika

#5
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
A co do slotów to nie jest czasami tak ze jak jest 19/19 to nie wejdziesz?
  • 0
Dołączona grafika

#6
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
z nupem wiadomo jak jest więc każdy czeka na decyzję loWa który jest zajęty sprawami tech ... Wspaniale ...Jak tam chcesz ket ;d
  • 0
Dołączona grafika

#7
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
no byłoby miło, gdyby tego slota chociaż miec. jest 18/19 i nie mogę czasem wejśc na serwa kilka minut, a cziterstwo szaleje. mi tam jest przykro Ket ;d
  • 0
Dołączona grafika

#8
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Ket ma rację z tym co napisał i podzielam jego zdanie.
  • 0
Dołączona grafika

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
loW ogarnij te sloty, bo ja mam to samo, 18/19 i wejść nie mogę mimo tego że mam slota ;o
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
te sloty to chyba tylko lowowi działają :)
  • 0

admin.gif


#11
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Sloty mi działają :) Co do KeTa masz rację aczkolwiek powiem tak że jednak móglbys być dalej adminem chociaż w chwilach wolnych lecz to Twoja decyzja :) powodzenia :)
  • 0
Dołączona grafika

#12
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
ktoś patrzył o co chodzi z tymi slotami? się płaci tę składkę, to miło by było móc wejść na serwer zawsze i o każdej porze.
  • 0
Dołączona grafika

#13
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
No to Cię uświadomię, że płacisz tylko i wyłącznie za to aby pracować na serwerze :)
  • 0

Pn5h0uT.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych