Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Stosunek do mojej osoby


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Na początku chce zaznaczyć, że chciałbym aby ten temat został potraktowany poważnie bez zbędnych głupich komentarzy czy wyzwisk.A więc :O co chodzi niektórym osobom w stosunku do mnie?Np. xanat, czego zawsze próbujesz mi dojebać? Zawsze jesteś przeciwko mnie? Nie wiem, może coś ci zrobiłem? Może nie odpowiadało ci moje zachowanie które bardzo przypominało współczesne zachowanie Diakona, które na 100% mi się nie podoba. W każdym bądź razie ludzie się zmieniają i uważam ze ty to powinieneś akurat wiedzieć...Teraz smaku, o co ci chodzi do cholery? Napisałem czy możesz dać info na forum ze jestem adminem w razie jak ktoś by potrzebował mojej pomocy, a ty ze nie , bo przed twoim wielkim przyjęciem było złożone moje podanie i nie możesz mi dać rangi na forum? Wtf? nie ma potrzebuje rangi, chce karać boty i pomagać ludziom grać.Ktoś mówił ze jestem kiepskim adminem, hmm ostatnie 2 dni zbanowałem 3 czity których 3 innych adminów nawet nie zauważyło, wiec proszę nie kłamać co do mojej osoby.Od 2-3 lat jestem w sieci licząc cs-servery i gamescenter, zawsze zapraszałem ludzi na forum i do gry, a wy nadal robicie dużo by uprzykrzyć mi życie, to nie jest miłe, może nie jestem jakimś zajebistym kolesiem, ale nikt nie jest doskonały.Kr, ty tez coś do mnie czasami masz, ale wybaczam ci ponieważ ty czasami pół serio coś robisz.Wiec jesli ktos ma jakies zastrzezenia do mnie, to prosze napisać , postaram się to zmienić.

Użytkownik Deagle edytował ten post 19 maj 2011 - 21:53

  • 0
Dołączona grafika

#2
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Bo im się w głowach przewraca :d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#3
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

Teraz smaku, o co ci chodzi do cholery? Napisałem czy możesz dać info na forum ze jestem adminem w razie jak ktoś by potrzebował mojej pomocy, a ty ze nie , bo przed twoim wielkim przyjęciem było złożone moje podanie i nie możesz mi dać rangi na forum? Wtf? nie ma potrzebuje rangi, chce karać boty i pomagać ludziom grać.

Powiem tak nie ma podania nie ma admina podanie złożyłeś kiedy jeszcze mnie nie było czyli moim zdaniem to podanie się nie liczy ... Znikłeś ... i teraz uważam iż ... Server stał w miejscu nie rozwijał się więc poszedłeś sobie... Serwer ożył a Ty nagle wpadłeś i chcesz admina a bo napisałeś podanie byli na tak i wszystko ok tylko że to było jakieś 8 mies temu :d Po co pomagać i rozwijać server jak można przyjść na gotowe ... <--- to są tylko przypuszczenia Poza tym jesteś zbyt pyskaty :d tak jak nup napisał w jednym temacie możesz nawet 10000 czitów złapać bez żadnej pomyłki ale to tylko 50% admina reszta to zachowanie pomoc itp ... Takie jest moje zdanie ... Napisz podanie i wtedy się pomyśli o współpracy a nie wszytko po tajemnie robić ... :d " Bo im się w głowach przewraca " wcale że nie nup bo wszystko było by inaczej jakbyś powiedział Deaglowi pierw podanie a nie robić takie coś za plecami innych tak samo było z taką jedną dziewczyną też potajemnie dałeś admina i sam widziałeś że tak nie powinno się robić i znów popełniłeś ten błąd błąd samowolki... Wiadomo że to Twój server ale pod sobą masz SWOICH LUDZI którzy ostatnimi czasy grają więcej od Ciebie na n00bsach :) Wiadomo brak czasu też tak mam bo sam nie grałem ost wogóle prawie i zdanie właśnie TWOICH ludzi powinno się dla Ciebie liczyć ... Więc dlatego chce widzieć Deagla podanie chce zobaczyć reakcję pomarańczowych a także userów czy są na tak czy na nie ... A nie że ktoś się stara pisze na forum daje info że czit współpracuje i am dopiero wtedy admina a ktoś przychodzi i ma go już na dzień dobry ... a żeby było sprawiedliwiej żaden czerwony ani różowy ani także serv admin się w tym podaniu deagla nie wypowiedzą z prostych przyczyn czerwony napiszę tak reszta tak lub napisze nie reszta nie i takie będzie najlepsze rozwiązanie ... Tyle z mojej strony
  • 0
Dołączona grafika

#4
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
ja sie nie kieruje zdaniem ani nikogo więc w sumie mam to gdzieś czy napiszesz coś przedemną ty low xanat czy nup.Mam swoje zdanie i jego się trzymać będę :dteż miałem admina na n00bsach ale niestety mój wyjazd spowodował że musiałem zawiesić swoją działalność przez względy oczywiste. Rozmawiałem jednak wcześniej z paroma osobami i dogadałem się ze jak będę chciał to admin będzie mi przywrócony bez podania, i co też byłyby problemy z tego tytułu?Wg mnie trochę przesadzacie, a ty Smkau napinasz się bo zostałeś w czymś pominięty już któryś raz z kolei.. może wyciągnij wnioski :d
  • 0
Dołączona grafika

#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

Wg mnie trochę przesadzacie, a ty Smkau napinasz się bo zostałeś w czymś pominięty już któryś raz z kolei.. może wyciągnij wnioski :d

Dziwisz się ? Zostałem jakby mianowany żeby zatroszczyć się o TP więc to robię a jak ktoś coś robi za plecami to jest nie wporządku i to nie jest 1 raz tak jak ABS powiedziałeś ... Więc jeśli mimo tego że się zajmuję tak jakby TP to i tak wszystko prawie wszystko jest robione bez porozumienia się ze mną mimo tego że jestem codziennie to po co mi dalej ta funkcja ... Zrozum ABS że mnie to boli trochę :d PO 2 ABS Ty z nami jesteś ciągle w sumie na forum siedzisz i wogóle a Deagl znikł po prostu ... Dobra zrobicie jak chcecie ja już się nie wpieprzam ...
  • 0
Dołączona grafika

#6
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556

PO 2 ABS Ty z nami jesteś ciągle w sumie na forum siedzisz i wogóle a Deagl znikł po prostu ... Dobra zrobicie jak chcecie ja już się nie wpieprzam ...

Buahahahahaha :d)
Dobre koleszko, jak nie wiesz to nie mow, na forum zawsze bylem i nie oppuscilem praktycznie ani 1 dnia, wiec nie chrzan okej? Moze jak mialem jakies wyjazdy czy cos... Codziennie albo co 2 dni byly moje wpisy na shoutboxie i czesto moje posty, w przeciwieństwie do ciebie nie opuszczam serwerowni po nic...
A co do gry, to po 1 nie moglem grac z powodu internetu, po 2 komputer wymienialem i loW do mnie pisał czy chce admina przedluzyc czy jak wróce, powiedzialem ze za 1.5 miesiace wroce jak bede mial nowy internet i wtedy mi przywroci, wiec o czym to do cholery mowisz? Gdzie zniknalem jak caly czas bylem? Prosze cie po 1 nie kłam okej? ... Na serwerze zawsze sluze pomoca i zawsze patrze czy ktos ma czity a nie olewam jak coniektorzy ...

#edit

Znikłem, dobre hahahahahahaha :d

Dodano nowy post:

A nie że ktoś się stara pisze na forum daje info że czit współpracuje i am dopiero wtedy admina a ktoś przychodzi i ma go już na dzień dobry ...

Czy tak nie było czasem z toba?
Jednak jesli na dziendobry mialem admina to chyba dwa i pół roku ostatnie sie nie licza i jak ty przyszedles to nowa era tak? Od dzisiaj nup został h@, xanat dostał forum a my mamy się litościwie ubiegać o twoje błogosławieństwo na admina?

Użytkownik Deagle edytował ten post 20 maj 2011 - 07:54

  • 0
Dołączona grafika

#7
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
dobra Panowie. nie robmy dymu bez powodu. wszysycy popelnili bledy, kazdy ma troche racji. mamy wspolpracowac, a nie dzialac za plecami. dodatkowo mysle ze smaku jest na TP na tyle waznym czlonkiem ze nie mozna podejmowac jakichkolwiek decyzji bez poinformowania go o tym. z drugiej strony (przynajmniej wg. mnie) deagle dobrze wywiazuje sie ze swojej funkcji (chociaz czasem sie napina). reasumujac, stalo sie jak sie stalo, troche za plecami, ale skoro juz tak jest, to niech tak zostanie. jezeli deagle cos zawali macie preteks do odebrania admina. takie jest moje zdanie
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#8
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

a my mamy się litościwie ubiegać o twoje błogosławieństwo na admina?

Nie o moje kolego tylko o innych :d Moim zdaniem nie wygrasz bez podania i tyle :d tak ciężko Ci napisać ? po 2. Takie bajki to nie mi :d "Codziennie jestem na forum albo co 2 dni" ale wejście i wyjście się nie liczy hahahahah :) Poza tym dopiero teraz zauważyłem Twoją aktywność :) Czekam na Podanie

Użytkownik oY* edytował ten post 20 maj 2011 - 08:20

  • 0
Dołączona grafika

#9
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Buhahahha :d
Smieszysz mnie, od 3 lat jestem na forum serwera zawsze... Wiec weź sie ogarnij, nie podoba ci sie ze niektorzy ludzie maja wieksze zaufanie do mnie niz do ciebie to wypad...

Dodano nowy post:
Nie evi, oni zabrali mi admina mimo iż wpłaciłem pieniądze ...

Użytkownik Deagle edytował ten post 20 maj 2011 - 08:56

  • 0
Dołączona grafika

#10
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Hahahaha i dlatego nie jesteś dla mnie dobrym adminem ... Pyskujesz za bardzo :d Wypad to sobie możesz mówić do kogoś innego :d I kończę ten offtop :d nie ten smaku więc nie prowokuj :)

Czekam na Podanie i bay :)

Dodano nowy post:
Oddam Ci te pieniądze jak loW Ci nie odda z przyjemnością :)
  • 0
Dołączona grafika

#11
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Pieniądze juz dawno zostały wysłane do mnie :d Pyskuje? ok może i pyskuje ale tylko jak ktoś na mnie perfidnie i hamsko kłamie.
  • 0
Dołączona grafika

#12
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Wg mnie zarówno jeden jak i drugi ma rację, Deagle weź po prostu złóż podanie a jestem prawie pewny, że odzyskasz uprawnienia :d
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#13
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Slotki 4 razy skladalem i 4 razy mialem admina, nie wiem o co plucie sie ... xanat i smaku oczywiscie na nie? Smaku uwaza ze jestem zlym adminem chociaz nie gral ze mna nawet 1 h ... Pozdro...
  • 0
Dołączona grafika

#14
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Pyskujesz Deagle, i tutaj przyznam rację Smakowi :d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#15
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Dobra wiem ze pyskuje ale wyzej polowe to klamstwa były i to tez przyznasz...
  • 0
Dołączona grafika

#16
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nie czytam powyzszej napinki bo mi sie nie chce ale łatwo zauważyć po raz kolejny że dealge jestes napinaczem. Oczywiscie Smaku tez nim jest i nie wiem w sumie ktory z was jest wiekszym ale temat jest o stosunku do Ciebie. Tak wiec wiele razy juz widzialem Twoje napinki deagle z roznymi osobami a takze do mnie tez cos tam sapałeś i radze Ci zebys sie z tym ogaranal bo to jest po prostu dziecinne. Jakieś te Twoje wypowiedzi na forum w stylu : "moje IQ rozpierdala Twoje w drobny mak" itd. masz juz 17 lat i naucz sie ze nie zawsze trzeba oddac nie zawsze trzeba odpowiedziec komus jak się pręży. Czasami najlepsze riposta to bycie milym dla kogos albo cos inteligentnego a nie tylko pojazdy na innych. A tym bardziej jezeli masz byc adminem na serverze! Kiedy sie nie napinasz to jestes naprawde sympatycznym czlowiekiem :d

Użytkownik dgs* edytował ten post 20 maj 2011 - 10:12

  • -1
Dołączona grafika

#17
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
o to to. doggy cos moadrego rzekl :d skonczcie sie klocic i tyle. zreszta widze ze podanie juz napisane
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#18
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Jak ktoś ma coś więcej do napisania to niech wyrazi swoją opinię w podaniu albo zamilknie na wieki.
  • 0

Pn5h0uT.png


#19
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

Pn5h0uT.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych