Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

nowy image Rooneya


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Wayne Rooney umieścił na swoim koncie Twitter zdjęcie po przeszczepie włosów, któremu poddał się w sobotę. Jak oceniacie nową fryzurę gwiazdy Manchesteru United?
Dołączona grafika

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Wayne Rooney w poniedziałek umieścił na swoim Twitterze zdjęcie swojej nowej fryzury. Jej wyjątkowość polega na tym, że... Rooney w sobotę miał przeszczep włosów.

"Zdecydowałem się na ten krok, bo łysiałem w wieku 25 lat. Rozmawiałem o tym z przyjacielem i doradził mi on przeszczep włosów. Pomyślałem: 'czemu nie?' i postanowiłem, że po zakończeniu sezonu poddam się zabiegowi" - napisał Rooney na swoim koncie.



"Jestem zachwycony rezultatem zabiegu. Teraz muszę poczekać parę miesięcy na to aż włosy urosną" - dodał napastnik reprezentacji Anglii.

"Specjaliści wytłumaczyli mi jednak, że to wszystko jest jak najbardziej normalne po przeszczepie. A więc żegnaj łysino! 'Hairwego' (zabawa słowna pochodząca od angielskiego 'Here we go' - 'zaczynajmy'. 'Hair' to po angielsku włosy') - zakończył swój wpis na Twitterze Rooney.

Powyżej możecie obejrzeć efekty przeszczepu. Jak wam się podoba nowa fryzura gwiazdora Manchesteru United?

źródło


  • 0
Dołączona grafika

#2
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
A to nie wiedziałem o tym :p
Zobaczymy jak odrosną jak będzie wyglądał http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:banana:.gif
  • 0

#3
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
może zapuści się jak batistuta swego czasu :banana:
  • 0
Dołączona grafika

#4
Cybork

Cybork
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 54
  • Reputacja: 8
  • MiejscowośćDębica
Ciekawe czy z nowa fryzura odzyska dawną formę.. :banana:
  • 0
Dołączona grafika

#5
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Słyszałem o tym, ale zdjęcia nowych włosów nie widziałem. Teraz to jeszcze niewiele można o tych włosach powiedzieć, ale może jak urosną zapuści sobie fryz na Czeskiego Piłkarza :p coś a'la Nedved :banana:
  • 0
Dołączona grafika

#6
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
ja pierdole zawsze mialem beke z nedveda hahaha :banana: .. jak dla mnie to taki zabieg jest troche damski :p ale ok chlopak widac mial komplexy. Rooney jest zajebistym pilkarzem i mam nadzieje ze to tylko doda mu pewnosci siebie zeby znow zostal krolem strzelcow Premiership ! ;d

Użytkownik dgs* edytował ten post 06 czerwiec 2011 - 18:47

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych