Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Niejasności związane z przyznawaniem admina.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
no dokładnie chodzi mi tutaj o punkty. wpadłem na taki pomysł ale nie wiem czy jest on możliwy do zrealizowania.. mianowicie coś na wzór plusików tylko z tym, że można je dawać w określonym "temacie" "dziale" i określoną przez administrację ilość? np podanie jakieś tam powiedzmy [Admin] spryskiwacz ludzie wyrażają swoją opinie w formie postów jednocześnie plusując lub minusując "spryskiwacza". member np może dać (lub odebrać)1 plus, elite 2, czerwoni 3 (oczywiście będąc elite nie jestem zmuszony do dawania 2 plusów, mogę dać równie dobrze 1 ;) plusy i minusy jednakże nie wliczałyby się do reputacji i byłyby przyznawane każdemu forumowiczowi przy powstawaniu tematu w dziale podania. wiem namieszane trochę, ale myślę że rozumiecie sens tego co chciałem przekazać. teraz pytanie.. czy to w ogóle jest możliwe do osiągnięcia?
  • 0
Dołączona grafika

#22
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
nie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;).gif
  • 0

admin.gif


#23
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
panowie pomyslcie czy naprawde jest potrzebne wprowadzanie takiej "biurokracji"? podania o admina skladaja zazwyczaj osoby znane na serverach a jezeli jest inaczej to podanie szybko zostaje odrzucone po uprzednim poinstruowaniu delikwenta co ma ewentualnie zrobic zeby nastepne podanie zostalo przyjete. Uważam, że obecny system glosowania sie sprawdza i raczej nie widze sensu aby go zmieniac. Tym bardziej ze jak taki hitman sobie napisze ze jest na TAK albo diakon ze jest na NIE to raczej nikt nie bierze tego pod uwage a tak te dzieci beda miec 0,5 pkt ktore moze ostatecznie zaważyć o losie admina ;) A poza tym bedzie sie chcialo liczyc ile uzbieral pkt i w ogole pierdolić się z tym? ;)
  • 0
Dołączona grafika

#24
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
dgs ma racje teraz .
  • 0
Dołączona grafika

#25
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Ja pierdole, co tutaj się dzieje ;) znowu macie problemy z przyznawaniem adminów ?;) po co znowu jakieś wymysły nowe wprowadzać ;) ja bym został przy tym co było :) ale to tylko moje zdanie, róbcie co uważacie ;) daje Wam wolną rękę, co nie zmienia faktu że pomysł średnio mi się podoba ;)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#26
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Pomysł jest tak jak wcześniej napisałem fajny ale chyba nie ma sensu go wprowadzać moim skromnym zdaniem ;) tak jak jest teraz jest według mnie dobrze ;)
  • 0

admin.gif


#27
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
zadna punktacja nie zmienie realnej oceny adminow/graczy/czerwonych
  • 0
Dołączona grafika

#28
Bad_BoY

Bad_BoY
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: -10
  • Gadu-Gadu 42866938
  • Nick steam: Blesterek1996
  • Steam ID: 0:1:41528208
  • MiejscowośćOstrzeszów
jestem na TAK
  • 0

#29
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych