Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Test na admina (demka)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jeśli administracja będzie za przyznaniem Admina danemu graczowi przeprowadzony będzie test przeze mnie w postaci demek. Test będzie polegać na tym że dam 2 demka składającemu podanie i ma je ocenić w ciągu 24 godzin. Zła ocena demek będzie prowadzić do niezaliczenia zadania co równa się z niezaliczonym zadaniem (brak admina) Wzór: 1 demko: LINK 2 demko: LINK Uwaga: na demku może się znajdować hax lub go nie być. Dokładnie się przyjrzyj i Powodzenia Odpowiedź u składającego podanie 1 demko: NICK 2 demko: NICK lub 1 demko: Brak 2 demko: NICK

Użytkownik oY* edytował ten post 08 czerwiec 2011 - 18:20

  • 1
Dołączona grafika

#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Według mnie 48 godzin to za długo ;) powinno to wyglądać że umawiacie się w danej godzinie na test dajesz mu w tej chwili demka idzie oglądać i od razu Ci mówi czy ma haxa czy nie ;) i też nie na takiej zasadzie że dostaje demko z hltv i ma wysztskich patrzeć po kolei na serwerze tylko jak już to dajesz mu nick osoby którą ma sprawdzić ;) i tak ma dwa demka i dwie osoby lub na jednym demku dajesz dwie osoby i myślę że to powinno starczyć ;)
  • 0

admin.gif


#3
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Tylko zauważ xanat że jako admin będzie musiał ogarnąć cały server nie wiedząc na kogo ma patrzeć ... np. wchodzę na server i nagle oho coś jest nie tak i patrze na podejrzaną osobę a nie ... Bo to tak wygląda z Twojego punktu widzenia : chodź na server i looknij abudabi bo coś podejrzanie gra ... Dobry admin ogarnie cały server bez żadnego podpowiadania...
  • 0
Dołączona grafika

#4
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Smaku nie musisz mnie uczyć ;) Ty mnie nie widziałeś w akcji podczas adminowania ;) na serwie 4 adminów a tylko ja bany sypałem i to większość po rundzie lub dwóch czitera ;) to były czasy ;) ale mimo wszystko sądzę że to ma być przede wszystkim test na rozpoznawanie czy ktoś ma haxa czy nie a nie na to czy ogarnie cały serwer.
  • 0

admin.gif


#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
I jeszcze umawianie się na daną godzinę też trochę dziwne bo ja też nie wiem czy będę ani on ...
  • 0
Dołączona grafika

#6
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
To tylko propozycja moja ;) jak nie da rady to trudno ;)
  • 0

admin.gif


#7
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Proszę o podpięcie tego tematu
  • 0
Dołączona grafika

#8
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
dla mnie formuła tego testu jest zjebana. Skoro to test / egzamin to wg mnie mogłoby to wyglądać tak : 1. dajesz te demka + wzór 2. delikwent pisze posta o treści : "rozpoczynam test" 3. ma 3 godziny na analize demek i udzielenie odpowiedzi. 4. pisze posta z odpowiedziami 5. jezeli przekroczy czas albo nie ogarnie to bye bye 6. jeżeli odpowie prawidłowo w ciągu 3h to admin przyznany :d
  • 0
Dołączona grafika

#9
Kazul

Kazul
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 202
  • Reputacja: 52
  • Gadu-Gadu ANTY-ARENA !
  • Nick steam: ANTY-ARENA !
  • MiejscowośćKrakówwwwwww
Może lepiej 6h. A poza tym jak ktoś nie ma dostępu do pc a tu akurat musi ocenic demko ? hę?
  • 0
Dołączona grafika

#10
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
pomysł dobry :d aktualnym adminom też moglibyście zrobić taki test ; >

Użytkownik padasz edytował ten post 28 czerwiec 2011 - 13:41

  • 0
Dołączona grafika

#11
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

Może lepiej 6h. A poza tym jak ktoś nie ma dostępu do pc a tu akurat musi ocenic demko ? hę?


wez pomysl zanim cos napiszesz :d . Jak ktos napisze posta "rozpoczynam test" to chyba znaczy ze ma dostep do kompa hę? od tego momentu jest mierzony czas.
  • 0
Dołączona grafika

#12
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Równie dobrze może wejść bez logowania looknąć w temat i nic nie pisać i później napisać że rozpoczyna test i zrobić to w krótkim czasie, więc opcja 24 h od dodania przeze mnie demek jest chyba najbardziej rozsądna ... Wszystko dgs jest jak napisałeś prócz 3 h na ogarnięcie demek;p @padasz Lepiej nie robić testu obecnym adminom :d
  • 0
Dołączona grafika

#13
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
wiem wiem. Po prostu chcialem zaproponowac jakis tam czas na ogarniecie tego bo w 24 h to mozna duzo rzeczy zrobic :d
  • 0
Dołączona grafika

#14
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
W sumie masz rację ... Muszę pomyśleć nad inną opcją
  • 0
Dołączona grafika

#15
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
tak jak dgs będzie najlepiej.. rozpoczynam test i jest czas np 4 h. Bądź bardziej drastyczna opcja.. a mianowicie kontrolowany cziter tzn.. osoba "egzaminująca" zasysa NS i wbija odpalona na serwer egzaminowany wbija po jakimś czasie na serwer i gdy już jest "egzaminator" odpala :d i niech egzaminowany szuka :d pewnie mój pomysł nie przejdzie no, ale warto napisać :d
  • 0
Dołączona grafika

#16
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
ABS pomysł Twój odpada :d ale liczą się chęci :d
  • 0
Dołączona grafika

#17
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
w sumie wtedy by na żywca leciał i nie byłoby możliwości oszukania :d no ale tak jak się spodziewałem tak mój pomysł skończył :d pomyślę jeszcze nad czymś mniej drastycznym :d
  • 0
Dołączona grafika

#18
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nom koniecznie pomysł ogólnie z demkami jest dobry więc trzeba go jeszcze dopracować :d
  • 0
Dołączona grafika

#19
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
dobra mam wymyslilem cos co wg mnie moze sie sprawdzic! :d 1. Podanie zostaje zweryfikowane 2. Kandydat wysyła pw do smaka aby umówić się na test. 3. umawiają się że będą o godzinie np. 21 30 na forum :d 4. kandydat daje znac smakowi ze jest na forum o godzinie, o ktorej sie umowili np. przez SB albo PW 5. smak odpisuje ( i jazda z koksem! ) 6. kandydat w teamcie pisze posta "jestem gotowy do rozpoczęcia testu" 7. smak pisze posta z demkami. 8. od momentu napisania przes smaka posta z demkami rozpoczyna sie test i kandydat ma 3-4 h na rozwiazanie 9. kandydat pisze posta z wynikiem do momentu upłynięcia czasu testu 10. wynik zostaje zweryfikowany i gotowe :d co o tym myslicie?
  • 1
Dołączona grafika

#20
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Może się udać :d hahahahah :d +
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych