Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kolejne mecze ICSC #8


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Dzisiaj zostaną rozegrane trzy kolejne mecze w ramach turnieju Intel Challenge Super Cup #8.

Dwa mecze w swojej grupie zagra Hiszpańskie x6tence, które będzie się starało utrzymać passę 18 zwycięstw z rzędu! Najpierw o godzinie 19:00 zmierzą się z Duńskim TCM-Gaming, które jest faworytem grupy, następnie o godzinie 21:00 zmierzą się z przeciętnym rywalem z Rosji - tao.

W międzyczasie o godzinie 20:00 ESC-Gaming będzie starało się zrehabilitować po wczorajszej wysokiej porażce z SK Gaming. Dzisiejszym rywalem Szwedów będzie munkka z Finlandii.

Mecze będą rozgrywane na losowo wybranej mapie systemem BO1 MR15. Gorąco zachęcam do oglądania tych pojedynków, ponieważ turniej jest wielce prestiżowy i zespoły na pewno dadzą z siebie wszystko!
  • 1
Dołączona grafika

#2
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Jak dzisiaj oglądacie to raczej będę oglądał :d W esporcie nie jestem za bardzo obeznany, ale meczyk sobie zawsze można obejrzeć :)
  • 0

#3
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Spokojnie Farten, ten dział z czasem będzie przeze mnie i dgsa rozbudowywany i dowiesz się z niego kto, jakie drużyny są najlepsze, jakie najgorsze itp . :d
  • 1
Dołączona grafika

#4
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No i to mi się podoba :d Jak narazie jedyny skład, który znam to nasza piątka :)
  • 0

#5
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
freak ja bym zmienil nazwe tematu na "mecze ISC 8 " i po prostu tutaj pisal o tych meczach razem z daniem statów itd. bo starsznie duzo nowych tematów powstanie a potem jak kolejne turnieje bd to sie taki burdel zrobi ze nie ogarniemy :) jeszcze jak bedziemy newsy pisac itp. naprawde nie mozna dopuscic to przerostu formy nad trescia :d

Dodano nowy post:
wlasnie przeczytalem pare newsów i okazuje sie ze niektore druzyny rezygnuja z udzialu w tym turnieju. Mianowicie fnatic nie bedzie juz gral z powodu tego ze chca sie przygotowac na inny turniej a dokladnie "gamegune". Nie będzie też grała ukrainska druzyna DTS poniewaz zostali oni niestosownie potraktowani przez adminow podczas turnieju i nie mają ochoty dluzej w nim uczestniczyc. Ciekaw jestem czy jeszcze jakas druzyna zrezygnuje i co dalej bedzie z ISC 8. Jezeli czegos sie dowiem to napisze w tym temacie :d
  • 1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych