Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Kupno broni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ozz

Ozz
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 7
  • Reputacja: 5
Chcialbym wam przedstawic bind na szybie kupno broni ale zacznijmy od poczatku: ak47 - CV-47 cv47 - CV-47 scout - Schmidt Scout sg552 - Krieg 552 krieg552 - Krieg 552 awp - Magnum Sniper Rifle magnum - Magnum Sniper Rifle g3sg1 - D3/AU1 d3au1 - D3/AU1 famas - Clarion clarion - Clarion m4a1 - Maverick M4A1 Carbine aug - Bullpup bullpup - Bullpup sg550 - Krieg 550 Commando krieg550 - Krieg 550 Commando glock - 9x19mm Sidearm 9x19mm - 9x19mm Sidearm usp - KM .45 Tactical km45 - KM .45 Tactical p228 - 228 Compact 228compact - 228 Compact deagle - Night Hawk .50C nighthawk - Night Hawk .50C elites - .40 Dual Elites fn57 - ES Five-Seven fiveseven - ES Five-Seven m3 - Leone 12 Gauge Super 12gauge - Leone 12 Gauge Super xm1014 - Leone YG1265 Auto Shotgun autoshotgun - Leone YG1265 Auto Shotgun mac10 - Ingram MAC-10 tmp - Schmidt Machine Pistol mp - Schmidt Machine Pistol mp5 - KM Sub-Machine Gun smg - KM Sub-Machine Gun ump45 - KM UMP45 p90 - ES C90 c90 - ES C90 m249 - M249 primammo - Primary Ammo secammo - Secondary Ammo vest - Kevlar vesthelm - Kevlar+Helmet flash - Flashbang hegren - HE Grenade sgren - Smoke Grenade nvgs - Nightvision defuser - Defusal Kit shield - Tactical Shield Poprawnie zrobiony bind składa się z trzech częsci tj. komenda, klawisz i czynność. np. bind "klawisz" "czynność" czyli jeśli chcemy kupić popularce ak to bind powinien wyglądać następująco: bind "F5" "ak47" jest jednak jedno ale. . tak zrobiony bind kupuje nam same ak, bez naboi. A my chcemy kupić ak z nabojami, kevlarem i granatami. A więc do roboty! Bind na w/w rzeczy wygląda następująco: bind "F5" "ak47;primammo;hegren;flash;flash;sgren;vesthelm" Oczywiście w miejsce "F5" możemy wstawić odpowiednio inny klawisz. Musimy również pamiętać, że primammo jest to ammo do karabinów natomiast secammo to amunicja do pistoletów. po każdej kupionej żeczy musimy zrobić średnik czyli ; Możemy również informować nasz team co kupiliśmy a mianowicie: bind "F5" "ak47;primammo; say_team -Kupiłem AK-" Z racji tego, że na klawiaturze mamy (niestety) ograniczoną liczbę przycisków, osobiście polecam zbindowanie sobie np Ak i M4 pod jednym klawiszem- dzięki temu ograniczymy "zurzycie klawiszy" na naszej klawiaturze. A wygląda to następująco. bind "F5" "ak47;m4a1;primammo" To by było chyba na tyle, mam nadzieję, że mój poradnik pomoże Wam w bindowaniu klawiszy.

Użytkownik Ozz edytował ten post 18 czerwiec 2011 - 08:39

  • 4
Dołączona grafika

#2
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
przyda sie, dzieki ;)
  • 1
Dołączona grafika

#3
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Dawno tego szukałem a teraz zanim se przypomne że pod F5 mam kalacha i granaty to juz cisne: b 4 2 b 6 b 8 2 b 8 4 b 8 4 b 8 3 b 8 3 b 8 5 I to idzie taki COMBOS w 1-2 sek.
  • -3
AESTHETICS

#4
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Dokładnie tak samo jak Diakon http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;).gif
  • 0

kro15.gif


#5
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
Dziwne bo 2he kupujecie ;)
  • 0

#6
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
to tak idzie po szybkości, z rozpędu jak już nie wiedza co kliknąć ;)
  • 0
Dołączona grafika

#7
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
bind "F1" "autobuy" bind "F2" "rebuy" bind "F5" "mp5;primammo;defuser;weapon_knife" bind "F6" "m4a1;ak47;primammo;defuser;weapon_knife" bind "F7" "awp;primammo;defuser;weapon_knife" bind "F8" "galil;famas;primammo;defuser;weapon_knife" bind "F9" "deagle;secammo;defuser;weapon_knife" bind "F10" "usp;secammo;defuser;weapon_knife" bind "F11" "vest;vesthelm:Weapon_knife" bind "F12" "hegren;flash;weapon_knife" Podziele się z Wami. Brakuje samego hełmu ale to się kupuje już ręcznie ;)
  • 0

#8
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
ja mam od dawna bindy na kupno ak/m4 i awp, skrót do naboi plus jeden przycisk na wyposażenie całościowe jak mamy full kaski (kevlar,he itepe) i powiem wam, że to zaoszczędza tą 1-2 sekundy. pomocna sprawa. tylko nie bindujcie nigdy proszę powiadomień o tym jaką broń kupiliście. na prawdę nikt nie musi o tym wiedzieć ;)
  • 0
Dołączona grafika

#9
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec

b 8 4
b 8 4



fajnie, że kupujesz 2 he
  • 0
Dołączona grafika

#10
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Dżizas. Ja zawsze wciskam to he 2 razy bo jak mi sie pośliźgnie palec to moge jeszcze raz wcisnac i sie kupi nie?
  • 0
AESTHETICS

#11
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
spoko, to pewnie się nie myjesz skoro palce na klawiaturze Ci się ślizgają, bo już jakimś śluzem obszedłeś?
  • 1
Dołączona grafika

#12
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
JOke jak z familiady wiesz ? Mnie stać na jedzenie ale nie mam czasu odejść od kompa bo jestem nolifem ;) Dlatego sie zdarza jesc i grac :d

Użytkownik Diakon edytował ten post 18 czerwiec 2011 - 08:39

  • 0
AESTHETICS

#13
Łyżwa

Łyżwa
  • Full Member

  • Grupa: Zablokowany
  • Postów: 114
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 10125087
  • Nick steam: lyzwa271
  • Steam ID: 0:1:41574876
  • MiejscowośćTrzebnica
Dzięki, przydało się, zanim coś kupywałem, minęło 15s. :)
Dlaczego "Łyżwa"?
Ponieważ byłem ubrany cały w Nike, i z tąd to przezwisko


Dlaczego"bakuŚ"?
Od tak się wzięło, kiedy grałęm z kolegami w piłkę na boisku, zaczęli tak do mnie mówić... Sam nie wiem dlaczego bakuŚ




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych