Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Najlepsze horrory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
_Malutka_

_Malutka_
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 19
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 6356931
  • Nick steam: _Malutka_
  • Steam ID: 0:0:45246616
  • MiejscowośćLodz
Siemson http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
Tak wiec chcialam zaczac temat na temat horrorow http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
Lubicie? Ogladacie? Wymiencie jakies wasze 3 ulubione, ktore byscie polecieli i dlaczego :)



Lubie ogladac horrory , a moimi ulubionymi to :

1.Lsnienie -Mimo , ze stary film to oplaca sie ogladac http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
2.Pokoj 1408-suuper polecam strasznie ! Ogladajac , wszystko mnie bolalo..Bardzo trzyma w napieciu
3.The blair witch project - Film oparty na faktach ... Jak i pierwsza czesc i druga mi sie podobaly : )
  • 0
Dołączona grafika

#2
No Exp Go Sex

No Exp Go Sex
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 129
  • Reputacja: 19
  • Gadu-Gadu 11530189
  • Nick steam: drowel4
blade - za efekty i klimat koszmar z ulicy wiazow - za to ze przez caly czas sie balem :) 13 duchow - za obsade i duchy :)

Użytkownik Drowel edytował ten post 19 czerwiec 2011 - 23:19

  • 0
Dołączona grafika

#3
Bad_BoY

Bad_BoY
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: -10
  • Gadu-Gadu 42866938
  • Nick steam: Blesterek1996
  • Steam ID: 0:1:41528208
  • MiejscowośćOstrzeszów
Wrong Thurn 1,2,3 najleprze :)
  • 0

#4
winters

winters
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 190
  • Reputacja: 40
  • MiejscowośćWieruszów
Mgła
Koszmar z Ulicy Wiązów-nowa cześć :)
I można powiedziec klasyka The Blair Witch Project
Dracula Coppoli
:) http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
  • 0
Dołączona grafika

#5
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
1. Hostel- syte torturowanie 2. Piła 3. Freddy vs jason :d
  • 0

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika


#6
Shinigami

Shinigami
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: Cortez_Chavez

3.The blair witch project - Film oparty na faktach ... Jak i pierwsza czesc i druga mi sie podobaly : )


Tak, to prawda. Inny film oparty na faktach, który polecam, to "Paranormal Activity". Polecam jednak oglądać w nocy, przy zgaszonym świetle. Nie mogę napisać, że jest to mój ulubiony z filmów, z gatunku horroru, ale naprawdę uważam, że warto to obejrzeć.

Moimi ulubionymi, chyba dzięki klimatowi, to:

Silent Hill - uważam że film mógłby być lepszy, a także chciałbym by wyszła druga część, nawiązująca do pierwszej. Film spodobał mi się chyba przede wszystkim ze względu na serię gier oraz dzięki klimatowi. Co prawda w filmie można zobaczyć zlepek nawiązań do różnych części gier, chociażby Piramid Head z SH 2, częściowa fabuła z SH 1, główna bohaterka (kobieta) z SH 3, no ale nie będę się rozpisywał na temat gier, bo to nie od tego temat.

Resident Evil - Prawie to samo co wyżej. Najbardziej podobała mi się pierwsza i druga część filmu. Lubię również motyw zombie (dlatego chociażby gram oprócz CS'a, także w Left 4 Dead 1 i 2).

Wspomniane już The Blair Witch Project - klasyk. Super klimat, trzymający w napięciu. W końcu film na faktach. Może sami spróbujemy się spotkać, wyjechać i udać się do tego lasu ?



Freddy Krueger - po prostu gdy byłem mały, nie wiem ile lat miałem, to po obejrzeniu tego filmu (choć nie wiem której części), bałem się gdy było wyłączone światło. Stare dobre czasy, kiedy horrory, dobre horrory, miały ten oryginalny, wyjątkowy klimat.
  • 0
Dołączona grafika

#7
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
niee...wy na prawdę wierzycie, że Blair.. powstało na faktach? czyli, że akcja marketingowa wymyślona przez producentów mająca wbić ludziom do głowy, że to się działo na prawdę poskutkowała. Tylko że, już wiele lat temu wydało się że to jeden wielki pic na wodę fotomontaż :) to samo jeśli chodzi o PA. ponoć Godzilla też ma swoje źródła w prawdziwej historii, wierzycie? ;) horror to ogólnie bardzo ciężki gatunek. ja ciągle wychodzę z założenia, że taki film ma straszyć, a nie obrzydzać dlatego te wszystkie krwiste produkcje typu piła (chociaż "jedynce" trzeba oddać honor, że była bardzo ciekawa), wrong turn, wzgórza mają oczy, hostel itp. są słabe. oby wywlec na wierzch jak najwięcej ludzkich organów, o fabułę nikt się nie troszczy bo po co-powstały całe tryliony amerykańskich horroró opartych na schemacie grupka nastolatków/rodzina jedzie przez odludzie i psuje im się samochód, a pech chciał że w pobliżu mieszkają (często zdeformowani) psychopaci. mam już odruchy wymiotne przy takich produkcjach. Sentymentem jeszcze z dzieciństwa darzę film "Mucha", to chyba pierwszy horror jaki widziałam i strasznie wbił mi się w głowę. Zresztą po latach nadal uważam, że jest bardzo dobry. Na samym szczycie listy horrorów jest u mnie "Coś" z 1982 r. Klasyka. Bardzo przypadły mi do gustu "Egzorcyzmy Emily Rose", bałam się na seansie, bałam się po nim, bałam się zasnąć, a najbardziej się bałam spojrzeć na zegarek kiedy obudziłam się w nocy ;) i to chodzi przy horrorach. Ciekawym filmem z gatunku jest na pewno "Opowieść o dwóch siostrach", mało znany, bo to produkcja z Korei Południowej (co prawda amerykanie już nakręcili ten film po swojemu, jednak pierwowzór jest lepszy). Oglądając trzeba się wykazać maksymalnym skupieniem, cały film ma tyle interpretacji, że każdy może go zrozumieć na swój sposób. albo nie zrozumieć wcale i uznać, że jest słaby :wink:
  • 1
Dołączona grafika

#8
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
Paranormal Activity - Zajebisty Klimat
  • 0
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#9
Shinigami

Shinigami
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: Cortez_Chavez

niee...wy na prawdę wierzycie, że Blair.. powstało na faktach? czyli, że akcja marketingowa wymyślona przez producentów mająca wbić ludziom do głowy, że to się działo na prawdę poskutkowała. Tylko że, już wiele lat temu wydało się że to jeden wielki pic na wodę fotomontaż :) to samo jeśli chodzi o PA. ponoć Godzilla też ma swoje źródła w prawdziwej historii, wierzycie? ;)

 Dobra, nie będę pisał odpowiadając pytaniem na pytanie, choć na początku chciałem. Odpowiem na to bez żadnego obwijania w bawełnę i bez wygłupów. Nie, nie wierzę i nawet gdy po raz pierwszy obejrzałem ten film, nie myślałem, że jest on oparty na faktach. To tak, jakbym wierzył, że REC dzieje się w rzeczywistości i po prostu nie ma już kamerzysty który by nagrywał, co się dzieje w tamtym budynku. kitty, ja ze swojej strony pisałem tamto, odnośnie tych filmów "opartych na faktach", wygłupiając się, choć to miało też inny cel, a mianowicie, by ci którzy jeszcze tego nie obejrzeli, chociażby Paranormal Activity, po obejrzeniu mieli ten skrawek wewnętrznej niepewności, zastanawiając się, czy to naprawdę się wydarzyło, by strach powodował, że idąc po własnym mieszkaniu, czuli zgrozę w pomieszczeniu, w którym muszą zapalić światło w nocy. ;)
  • 0
Dołączona grafika

#10
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
W tym temacie napiszę o jednym filmie który mnie rozśmieszył i także też trochę się wystraszyłem
a o film chodzi Krzyk 4
Opis filmu krótki :
Sidney Prescott przyjeżdża do Woodsboro, które jest ostatnim punktem na trasie promocyjnej jej książki.
Tu spotyka szeryfa Deweya Rileya oraz Gale które są teraz małżeństwem.
Niestety, pojawienie się Sidney sprowadza także zabójcę.
Sidney, i jej przyjaciele oraz całe miasteczko znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Film oparty niby na prawdziwych faktach z "Koszmaru Woodsboro"

Czy warto obejrzenia:
tak, warto jest dużo scen, w których naprawdę można dostać zawału , a nie których czasem się pośmiać.

  • 0

#11
Czaki

Czaki
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 102
  • Reputacja: 13
  • Gadu-Gadu 7948113
  • MiejscowośćWrocław
1.Silent Hill 2.Cisza 3.Ludzka stonoga
  • 0
Dołączona grafika

#12
`yOh.

`yOh.
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 9
  • Reputacja: 0
1. Paranormal Etnity 2. The Ring 3. Klątwa @UP A myślałem, że tylko ja mam tak najebane i obejrzałem "Ludzką stonogę" do końca...

Użytkownik `yOh. edytował ten post 06 sierpień 2011 - 23:04

  • 0
Dołączona grafika

#13
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Czaki- Ludzka stonoga? co Ty bierzesz? :] nie polecam nikomu, chyba że kogoś bawi temat babrania się w gównie, lub też jego spożywania. ten film to chore nie wiadomo co.
  • 0
Dołączona grafika

#14
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
klątwa super horror :]
  • 0
Dołączona grafika

#15
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Klątwa ? oglądałem ale nie jest taki straszny . hotel- wszystkie części jest odjazdowy :]
  • 0

#16
Zitoski

Zitoski
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 29
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćBydgoszcz
Rec - część 1 i 2 - Super horror , polecam :d
  • 0
Ide po zioło bo jest mi wesoło - Nie wierzysz ? pierdnę i leżysz :)

#17
mR.krasus

mR.krasus
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 20
  • Reputacja: 0

A ja uwielbiam 'Mama' , 'Obecność' oraz 'Annabelle' :d

Filmy na których dziewczyna może się wtulić w Ciebie 'chłopaku' :d


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych