Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Test na admina (demka) i inne sprawy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Po akcji z Legatusem stwierdziłem że na COD też będę przeprowadzał testy demek ... Dziwi mnie fakt iż nie możecie poczekać tych kilkunastu h od dania szablonu, także mam swoje życie, prace itp i dlatego też nie pojawiłem się wczoraj na forum -straszne ... Cieszy mnie fakt że podania o admina idą bardzo szybko np Prezesa xanat stwierdził że "pierdoli czekanie" a może tak "pierdole czekanie daje unbana" ? hmmm czyli proszący o unbana mogą czekać tydzień a proszący o admina np na TP gdzie jest ich 11 i jest nadzór administracji nie może poczekać 2 dni ? Ciekawi mnie ten fakt NIECIERPLIWOŚCI u czerwonych :)

Znając niektórych będzie tak : Walnąłeś focha więc na co mieliśmy czekać ? Chciałem odpocząć na chwile ale jakby ktoś nie zauważył zacząłem już analizować demka, udzielać się na forum itp. Więc to chyba logiczne że dałbym demka do analizy ...
Nie robię teraz żadnej jazdy bo Prezesowi się należał admin tylko już piszę na zaś ... A jak nie chcecie bym dawał demka to napiszcie i usuńcie szablon ale moim zdaniem to dobra sprawa i bardzo oryginalna ...

Miałem wrócić 1 lipca ale będąc na forum ciężko mi było nic nie napisać czy czysty czy ban słuszny lub jestem za daniem mu admina... Jeszcze parę osób pisało bym wrócił jak najszybciej więc jestem wiem że niektórych ta informacja wogóle nie cieszy ale mam to gdzieś... Wracam do swych obowiązków i do Serv admina ... Dostałem info że jeśli będę chciał żeby mi zwrócono kolor mam napisać do xanata ... Hah :) Wisi mi ten kolorek mogę być biały fioletowy niebieski rybka mi to ... Kolor jest po to by user wiedział kto kim jest do kogo ma się odezwać w danej sprawię ... Więc proszę o kolorek Serv admina, jeśli go nie dostanę trudno i tak będę pełnił funkcję Serv admina należycie... Tyle na ten temat :)

Pozdrawiam
SmakU
  • 5
Dołączona grafika

#2
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Mądra wypowiedz ;)Dotycząca demek na COD , Legatos do tej pory nie ogarnia cheatów wh/aim/sh. bo można go prosić po 10 min i nie zauważa. Moim zdaniem jest dobrym sposobem na COD dawać demka :)
  • 0
Dołączona grafika

#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
no... dobrze dobrze. Właśnie przy rekrutacji na CODa to szczególnie powinien byc ten test. Dobrze ze od teraz bedzie jezeli go wczesniej nie bylo :)
  • 1
Dołączona grafika

#4
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
oj, myślałem ze masz urlop, jak mi przykro.
  • 0

admin.gif


#5
Łyżwa

Łyżwa
  • Full Member

  • Grupa: Zablokowany
  • Postów: 114
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 10125087
  • Nick steam: lyzwa271
  • Steam ID: 0:1:41574876
  • MiejscowośćTrzebnica
Bardzo dobry pomysł. Bo np. 1337 nie ma aima i wh a ama takie staty, a jak ktoś będzie miał aima lub wh a będzie miał takie staty jak 1337, to potrzebny jest ten test po to, żeby ocenić :)
Dlaczego "Łyżwa"?
Ponieważ byłem ubrany cały w Nike, i z tąd to przezwisko


Dlaczego"bakuŚ"?
Od tak się wzięło, kiedy grałęm z kolegami w piłkę na boisku, zaczęli tak do mnie mówić... Sam nie wiem dlaczego bakuŚ

#6
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Łyżwa co ty pieprzysz? I się dziwisz że admina nie dostałeś?
  • 0

admin.gif


#7
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych