Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Masówka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
To jest mój ostatni post tutaj ... Jestem zmęczony już tym i nie tylko ja ... Z Przykrością informuję że odchodzę z paroma osobami Tworzyć coś nowego innego ... Możecie pisać że jestem gównem, prowokatorem, płaczkiem, możecie dać mnie na biały kolor zbanować usunąć co tylko chcecie ... W pewnym czasie zobaczycie w sumie kto opuścił szeregi n00bsów ... Chciałem dobrze, proponowałem, nie słuchacie... Adminami są ludzie nie nadający się wogóle na tą rangę, tematy nie które leżą po 2 tyg gdyby nie grupka ludzi odwołania by też leżały w podaniach wielki syf i burdel nie ma kto tego ogarniać ...a o serverach to już chyba wszyscy wiedzą ... lag ... cya ave n00bs

Użytkownik oY* edytował ten post 05 lipiec 2011 - 21:36

  • 0
Dołączona grafika

#2
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Zegnam ja także

Użytkownik ptS. edytował ten post 05 lipiec 2011 - 21:34

  • -2

#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
w sumie to ci ktorzy odchodza to powiem krotko : wypierdalac. Prawdziwa ekipa zostanie razem wbrew przeciwnościom losu jak to już nie raz bywało :d

Użytkownik dgs* edytował ten post 05 lipiec 2011 - 21:57

  • 0
Dołączona grafika

#4
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
n00bsy, żegnajcie.
  • -1

kro15.gif


#5
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
hmm. powiem tyle nie spodziewałem sie takiej dwulicowości! bawcie się fajnie najlepiej już nic nie piszcie i oszczędzcie sobie pośmiewiska :d
  • 0
Dołączona grafika

#6
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Dgs , gratz kultury :d Mowicie ze jetesmy dwulicowi , a człowieku sam w chuja lecisz Zobacz sobie co dla sieci zrobił Smaku , a ty go tak traktujesz Dla mnie jesteś zwykłym cieciem i zamknij ryj , do mnie nie musisz odnisić się z szacunkiem . Ale do Smaka jak nabardziej Nara Balasy

Użytkownik ptS. edytował ten post 05 lipiec 2011 - 21:41

  • 0

#7
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
ja takze dodam cos od siebie, mimo iz w sumie nie mam tutaj za wiele do powiedzenia, bo jestem tu krotko. kiedy dolaczalem do ekipy n00bs wszystko bylo pieknie i elegancko. forum zylo, krecilismy serwery. byla to ekipa z ktora chcialo sie zyc i chcialo sie grac. krecenie TP, brechta na forum itp. jednak od jakiegos czasu (ok 2 mies.) jestesmy karmieni falszywymi zapewnieniami poprawy, osoby ktore powinny miec jakikolwiek wplyw na wazne decyzje sa przy tych decyzjach pomijane, na stanowiska administratorow sa przyjmowane wg. mnie nieodpowiednie osoby, ogolnie wszystko zaniza swoj poziom. ostatnimi czasy nawet servy sa wylaczone, co oczywiscie obniza poziom graczy, serwera, i co najbardziej istotne, obnizyla sie liczba graczy. w czerwcu zagralem na tp moze 5 dni, w zwiazku z zaistniala sytuacja. nie przyszedlem tutaj, zeby stac w miejscu, tylko pomoc w rozwijaniu. a niestety nie moge teraz tego robic. chcialbym wam podziekowac za wspolnie spedzony czas i zyczyc powodzenia.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#8
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
dgs jak zwykle pokazujesz klasę, od początku do końca. tak trzymaj. to nie jest dwulicowość, tylko cierpliwość się kończy.
  • 0
Dołączona grafika

#9
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
akurat eviego i splena mi bardzo szkoda bo bardzo ich polubiłem.. mamnadzieje że słodki się nie wykrusza !
  • 0
Dołączona grafika

#10
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
muszę Cie zawieść Abs'ie :d Chyba że nie wszystko jest mi jasne.

Użytkownik Fabio edytował ten post 05 lipiec 2011 - 21:44

  • 0

kro15.gif


#11
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
heh, no to teraz zjebaliście na maksa, trzeba było poczekać parę dni to byście się dowiedzieli parę nowości na temat serwerów i co dalej będziemy robić.
  • 0

admin.gif


#12
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
kurde to xanat zostajesz? ^^ a juz sie cieszylem :d ^^
  • 0
Dołączona grafika

#13
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
ja to założyłem i ja tu będę do końca nawet jak się nie będzie układać. Najlepiej odwrócić się od wszystkich i spierdolić. Można było się tego spodziewać po smaku w końcu jak miał dostać serv admina to obiecywał jak to będzie oddany sieci i już nie odejdzie po tym co robił wcześniej, tylko żebyśmy jeszcze raz mu zaufali. No ale okazało się co znaczy jego słowo.

Dodano nowy post:
A najbardziej mnie wkurwia że low siedzi po nocach, robi co tylko się da żeby serwery naprawić, żeby wszystko działało jak powinno a Wy nie potraficie tego zrozumieć i cierpliwie poczekać parę dni na rozwój sytuacji. Nup nawet kupił procesor żeby wzmocnić nasze serwery ale widzę że niektórzy mają w dupie co robią niektóre osoby.
  • 0

admin.gif


#14
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Ja mimo że mało siedzę na serwerach, ale na forum codziennie, to i tak zostanę do końca życia u Waszych boków :d.. jak widać nie którzy mają tu okres...
  • 0
Dołączona grafika

#15
poz!om

poz!om
  • Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 65
  • Reputacja: 31
  • Nick steam: poziom69
  • MiejscowośćŁomża
Prawda jest taka, że od prawie 2 miechów jest problem z serwerami ... nie widzieliście tego wcześniej? Naprawa ponad 4 dni i mowa o siedzeniu po nocach? Problem tkwi w serwerowni i dostawcy internetu, choćby nie wiem co byście zrobili to i tak będzie ścinać i będą lagi na tym hostingu.
  • 0
Dołączona grafika

#16
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Dlatego jest rozważany również plan ratunkowy w postaci zmiany hostingu przy minimalnej stracie obecnych graczy, prosiliśmy w innym temacie o cierpliwość parę dni to byście się wszystkiego dowiedzieli :d
  • 0

admin.gif


#17
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
hahahah.. nie no, jak czytam te posty osób które odchodzą, to naprawdę śmieszne rzeczy mi do głowy przychodzą http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif..
  • 0
Dołączona grafika

#18
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
To prawda ostatnio na n00bsach dzieje się źle, ale wiadomo, są takie okresy i tyle. Rozumiem, że dla wielu ta cierpliwość się skończyła. Szkoda jest mi Waszej decyzji, bo trochę osób stracimy. Między innymi Smaka, który dużo rzeczy robił dla n00bsów. Ale mimo wszystko życzę powodzenia w tworzeniu czegoś nowego. Ja tam zostaję i mam nadzieję, że niebawem się poprawi sytuacja, a nad n00bsami znowu zaświeci słońce :d Pozdro dla tych co zostają już do końca póki śmierć nas nie rozłączy bądź innych przeciwności losu ^^ Kurwa ! W sumie to rzucam na Was pogardę i chuj !

Użytkownik Mario FarteN.? edytował ten post 06 lipiec 2011 - 02:11

  • 0

#19
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda
A co tam długo pisać ŻEGNAJCIE
  • 0

#20
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
niech sobie robią co chcą ^^ Najgorszy jest smak, już od początku władzy chciał i każdy to widział. boże jak on kochał n00bs ^^ pozdrawiam cię smaku serdecznym spierdalaj :d co do reszty pozostawię to bez komentarza. Bawcie się
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych