Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

ave


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam Chciałbym w tym poście mniej więcej wytłumaczyć to jaśniej niż to evi napisał bo zauważyłem że nie każdy zrozumiał... Akcja się zaczęła od małej grupki ludzi co miało dość nie których sytuacji panujących na forum i servie... Pisali do mnie bym postarał się coś zmienić przemówić do czerwonych lecz nie miałem odpowiedniej władzy... Grupa się poszerzyła sama bez mojej ingerencji więc postanowiliśmy zrobić zebranie na vt nazwę tą grupę podziemie n00bsów siedzieliśmy razem i gadaliśmy o wszystkim w miarę długo każdy dawał swoje propozycję i postanowiliśmy odejść i stworzyć coś nowego, postanowiłem jednak by pójść grupą do innej sieci i zobaczyć co z tego będzie a jak nie wyjdzie stworzyć coś nowego... Powtarzałem na vt z 50 razy jak nie chcecie to możecie opuścić pokój lub posłuchać łącznie było 12-14 osób w pokoju było poruszanych wiele tematów na ten temat inni byli za inni przeciw... z Tych wszystkich osób powstała grupa może z 8 osób które nie zmieniły zdania nad odejściem co spowodowało takie kroki jakie zauważyliście ... Nie było słowa "chodźcie za mną" ponieważ decyzja była wspólna wchodzimy razem albo wogóle ... Na drugi dzień czytałem wypociny nie których użytkowników typu "wypierdalać" co mnie wcale nie zaszokowało tylko niektórym się przykro zrobiło... siedzieliśmy sobie na nowej serverowni i chyba każdy myślał sobie i zadawał pytanie "czy dobrze ZROBILIŚMY" wchodziliśmy na forum n00bsów z takową tęsknotą i z tym samym pytaniem co wcześniej ... Zebraliśmy się ponownie by omówić co nie co ... Wyszło że zrobiliśmy błąd i wracamy i zobaczymy czy zmiany które weszły przez tamte 24 h pozostaną czy później będzie znowu burdel... Jak sami zauważyliście podziemie wróciło i napewno będą chcieli dalej uczęstniczyć w życie forum adminować pomagać itp nie miałem nic przeciwko bo byłem tak samo wciągnięty w to jak evi słotki Monika Fabio i inni czyli nie byłem Liderem grupy bo takowej postaci u nas nie było nikt nikogo nie zmuszał i każdy każdego zdanie uszanował ... Jeśli chodzi o mnie ludzie wyrobili sobie o mnie zdanie jakie wyrobili wszystko przyjmę na klatę ale chciałbym żeby nie mówiono że ja to wszystko zacząłem ... Nie sądze bym wrócił do swej funkcji jaką pełniłem, zdradziłem was odwróciłem się od was i tyle ... zresztą się nie nadaje ... Mam nadzieje że evi pokaże klase jak być modem i usunie ten syf z forum ... Pozdrawiam SmakU
  • 2
Dołączona grafika

#2
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Wszystko fajnie tylko po co była ta napinka do mnie i do innych ? ;d
  • -5
AESTHETICS

#3
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Bardzo raduje mnie to, że masz świadomość tego co zrobiłeś i, że nie powinieneś mieć tu więcej żadnej poważnej rangi.
  • 0
Dołączona grafika

#4
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Diakon, zamknij się kurwa, bo to co piszesz, jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, nikt z tych, którzy "odchodzili" nie napinał, to głównie ty i dgs dawaliście do pieca ;d.
  • 1

#5
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Diakon weź już lepiej zamilcz ;d
  • 3

admin.gif


#6
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

Diakon Ty lepiej nie komentuj ;) bo i tak nie masz pojęcia o niczym :d Smak, nie spodziewałem się odwrotu jak poszliście sobie, myślałem że i tak już nie wrócicie, a tu takie napiny poszły w Waszą stronę ahahaha :d nie dziwcie się bo każdy by się wkurwił że ludzie którzy tyle zrobili dla sieci, tak nagle sobie robią konferencje i odchodzą gdzie indziej, i to w czasie kiedy sieć ma problemy a bez Was będzie ciężko je naprawić ;) Ja proponuje zapomnieć o tym całym gównianym odejściu i przywrócić Wam wcześniejsze funkcje :) Ale Smaku ! i tak jesteś gównem ! ;) ;d ;( ;( hahaha
  • 5

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
ta brazylijska telenowela przestaje byc smieszna... osoby, które odwróciły się od sieci w trudnym momencie zamiast ją wspierac nie powinny tu pelnic zadnych funkcji wg mnie. I moze uzylem za ostrych slow w moich wczesniejszych wypowiedziach ale i tak na nie zasłużyliscie. Żenada i tyle.
  • 1
Dołączona grafika

#8
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
dobra dsg ;d wyluzuj już ;(
  • 0

admin.gif


#9
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
jestem wyluzowany xtn ;d
  • 0
Dołączona grafika

#10
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
dgs ale spójrz prawdzie w oczy ... Jak nup napisał bez ludzi którzy odeszli będzie wam ciężko, ogarnięcie całą serverownie gdzie na dd2 są 2 adminy a na TP 4 może a na CoDZIe 1 prawdziwy admin jest ... Przywróćcie im admina i tyle zapomnijcie o tamtym dniu a co do wypowiedzi freaka ... masz rację mógłbym napisać że to czerwoni powinni zadecydować ale nie napiszę tylko zastanawiam się kto mnie zastąpi nie mówię że jestem jakiś super ale jednak co nie co robiłem ...
  • 0
Dołączona grafika

#11
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Nikt Cię qrwa nie zastąpi, bo za dużo tu już zrobiłeś ;d I osobiście wole żeby było tak jak dawniej ;(
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#12
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Smaku znasz moje zdanie ;d Ja tylko prosze o przywrócenie smakowi dawnej rangi bo dla mnie nie liczy sie co było tam 2 dni temu czy tam ileś tylko to co zrobil dla serwerowni ;( oczywiscie niech dalej wrzuca osoby na bl,daje demka na test adminow itd ;( oczywiscie jak bedzie tylko chcial

#13
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
W głowach wam się pojebało, 3 razy fochy nakurwiał i wracał po 2 dniach a Wy dalej mu ufacie, żenujące.
  • 1
Dołączona grafika

#14
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Diakon ty to możesz akurat zamknąć mordę bo sam napinałeś na sb jak szalony, podejrzewam że najbardziej ze wszystkich ;d
  • 1

#15
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146
Każdy popełnia błędy i każdemu należy się szansa ;d
  • 0

#16
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Mam male pytanie ... Czy "podziemie" ma znów pisać podania ? Głównie tu chodzi o resztę
  • 0
Dołączona grafika

#17
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Pytanie, czy reszta chce wrócić ;d.
  • 0

#18
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nie no bo umre ze smiechu zaraz ;d
  • 0
Dołączona grafika

#19
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
myślę że reszta nie powinna pisać podań powinno im się zwrócić dawne rangi i uprawnienia ;d
  • 0
Dołączona grafika

#20
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
KeT całą reszta wraca ;d evidence ma już moderatora więc przeszkód nie widać ;( nup powiedział co miał powiedzieć tego się trzymajmy ;) nie powiem że każdy ma tu coś racji ale może warto sobie troszkę odpuścić ;(
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych