Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

ave


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Reszta wrócić może, ale nie wiadomo, czy niektórzy wracać tutaj chcą...
  • 0

#22
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Odejdźcie z tamtej sieci najpierw, a później Wam tutaj przypiszemy rangi i adminy z powrotem. I tyle będzie w tym temacie ;d
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#23
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
to jest już ich problem, proponuję się uspokoić bo nic z tego dobrego nie wyjdzie ;d Tak smaku, według mnie powinni składać podania jak chcą dalej mieć admina
  • 0

admin.gif


#24
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

Reszta wrócić może, ale nie wiadomo, czy niektórzy wracać tutaj chcą...


no tak bo nie dość że odeszli od sieci to jeszcze sie okropnie obrazili że nie zostali pochwaleni za to co zrobili i nie wiadomo czy łaskawie wrócą ;d
  • 0
Dołączona grafika

#25
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
@up nup ok @up xanata ok więc piszcie podania ludzie z podziemia
  • 0
Dołączona grafika

#26
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
Jak dla mnie powinniście się cieszyć, że możecie grać na tych serwerach, a zdania nupa i xanata wcale nie popieram ;d sorry nupek ale to trochę kurestwo jest. Ja może dużo nie robiłem, ale to co tu się dzieje to jest śmiech na sali. Zdrowia życzę i powodzenia w dalszym rozwoju ;(
  • 1

#27
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Haha, spoko ;d pewnie dużo osób nie popiera mojego zdania, ale co mnie to interesuje ;( ja piszę co myślę, nie moja wina że nie umiem mieć wyjebane na wszystkich tak jak to mają nie którzy ;(
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#28
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Nie znam tej sporej grupy osob dlatego krytykowac oceniac nikogo nie mam zamiaru ... CHcialbym tylko stwierdzic ze kiedy wywialo mnie na ten rok servery byly praktycznie puste wbilem sobie na forum niedawno i ku mojemu zdziwieniu cos sie rozkrecilo Nie wiem czy to za sprawa tych oto osob czy nie, nie wnikam jednak z mojego pkt widzenia progres jak najbardziej Wiec jezeli chca wrocic hmmmm to juz tylko ich decyzja i administracji czy dadza im kolejna szanse A teraz mam jedno konretne pytanko do osob ktore dalej nie trawia tego ze "TAMCI" chcieliby wrocic Jak dlugo macie zamiar maglowac ten temat i wracac do tego i owego ? Wypominac im to i tamto ? Niedlugo bedziecie o tym mowic CALYMI DNIAMI NOCAMI TYGODNIAMI MIESIACAMI itp. a czasu nikt nie cofnie Mozecie ich nie trawic ale zostawcie to dla siebie albo wyjasnijcie miedzy soba Trzeba wiedziec kiedy przestac dajcie se na luz zostawcie ten temat i obserwujcie jak to sie dalej potoczy
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#29
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
moje zdanie jest takie, że osob które mają zamiar do nas wrócić powinny otrzymać (jako iż pierwszy raz nas zawiodły) dawne rangi. Co do Smaka który już jednak troszeczkę więcej nabroił odkąd jest z nami.. Wnioskuje o nadanie mu nowej rangi BL.. na poprzednią powinien moim zdaniem zapracować ;d
  • 0
Dołączona grafika

#30
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
pomysł ABS'a brzmi sensownie ;d
  • 0

admin.gif


#31
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
jestem za daniem mu rangi Blowiec ;d

#32
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
A ja bym to nazwał zmienił na Oceniator ale zróbcie ze mną co chcecie ;d

Dodano nowy post:
I jeśli bym mógł prosić o admina na jednym z serwerów bym był wdzięczny
  • 0
Dołączona grafika

#33
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
to mzoe napisz podanie?

#34
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Po temacie myślałem, że jednak odchodzisz ;) Oceniator czy BL to tam różnicy nie ma jak dla mnie ;) No nic jak dla mnie osoby się wypowiedziały co o tym myślą, niektórzy mają takie zdanie, reszta myśli swoje, więc większego sensu pisania tutaj o tym nie widzę ;)
  • 0

#35
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Ja mam takie samo zdanie jak dgs, zostawiliście i zdradziliście okej, każdy może, wrócić ze skruchą też możecie, ale żadnej funkcji nie powinniście dostać.
  • 0
Dołączona grafika

#36
Tvity

Tvity
  • Full Member

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 241
  • Reputacja: 21
  • Nick steam: Tvity
  • Steam ID: 0:0:29286548
  • Miejscowośćśląsk
moim zdanie to całe wasze "Podziemie" powinno starać się o powrót relacji które były z graczami którzy starcili do was zaufanie. P.S Ja osobiście uważam że każdy ma swoje zdanie , lecz niektórzy nie potrafia tego zrozumieć.
  • 0
Dołączona grafika


Ja Ludź - Ty Ludź .... My Człowieki

#37
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Taki wyczepisty kolorek pół czerwony pół żółty to by było coś ;) Do tej Smaka rangi http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;).gif

Użytkownik Fabio edytował ten post 07 lipiec 2011 - 22:18

  • 0

kro15.gif


#38
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Za dużo się w tym temacie stało żeby chciałoby mi się go czytać, szczególnie pierwszy post.. ale wnioskuje że znowu wracacie.. naprawdę to nie jest śmieszne, a żenujące.. W tym momencie jeśli chcecie cokolwiek zdziałać, kliknijcie sobie "Start New Game"... bo równie dobrze może to być bardzo podstępny plan, a mianowicie: 1. Odejście z sieci 2. Próba powrotu z myślą: Hmm, odzyskam uprawnienia i rozpierdolę sieć w pizdu (bany na serwerach, kasacja tematów na forum i wiele innych wydziwów). 3. Po udanym sabotażu kasuje konto na n00bs.pl, zmieniam steam, ksywę życiową i zaczynam nowe życie. Nasza administracja wzięła pod uwagę taki fakt? PS. Nie mówię, że tak się może stać, ale zawszę wolę się zabezpieczyć ;)
  • 1
Dołączona grafika

#39
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
palmus szczerze pierdolnij sie w glowe i odejdz od kompa bo chyba spalil ci kurwa mozg ;o dajcie kurwa spokoj wrzuccie na luz bo jestem nad morzem i jak czytam to co sie tu kurwa dzieje to chuj mnie zaraz strzeli ;o kurwa cs to wasze zycie? ja zakladalem 3 swoje serwerownie i po kazdej mialem sobie pociac sobie zyly? co wy w ogole gadacie? kurwa zapomnijcie o tym serwy padly wiara sie wkurwila bo nie wiedziala co sie dzieje po raz kolejny i tyle ;o kurwa to jest gra i smiesza mnie posty w stylu palmusia ;o wlacz sobie rock i napierdalaj pogo i radze zebys zaczal zycie poza csem ;o nara tyle ode mnie bo nawet szkoda mi pisac cokolwiek o tym wszystkim ;o
  • 1
Dołączona grafika

#40
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Aż dałem Ci palma plusa ;) Człowiek wraca po pracy zjebany i wkurwiony i jeszcze z myślą taką że wejdzie na forum i przeczyta znów jakiś dziwny tekst typu "wypierdalać" a tu taka niespodzianka... Ehhh ... No nic wydało się co chcemy zrobić więc możemy się spakować i cya ;) A było tak blisko
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych