Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

n00bs Menu v1.0 | By WEq


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
WEq

WEq
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 26
  • Reputacja: 10
  • MiejscowośćPoznań

*
Popularny

n00bs Menu v1.0


Witam. Mam do zaoferowania "n00bs Menu v1.0"! Jest to wersja z numerkiem 1.0, ponieważ będą kolejne update menu. Co tu będę dużo gadał screeny i download ;)
Kliknij w miniaturki by powiększyć ;)
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Instrukcja: Folder cstrike wrzucić do folderu z cs'em, tak by pliki się nadpisały. ( nie piszę, że C:/PF itp.. to jest oczywiste ;))

Do folderu mp3 możecie wrzucić swoje nutki od 1-9. W folderze mp3 jest przykład.

Na ostatnim screenie widać, że gdy kliknie ma kontakt z administracją wybierzemy serwer, pojawi się nam w konsoli aktualna lista administracji danego serwera wraz z kontaktem ( GG, Steam ). Jest to na wypadek gdy na serwerze byłby cheat, a nie byłoby admina. Może także posłużyć jak znalezienie kontaktu administracji.

To wszystko z mojej strony. Sugestie, opinie w temacie ;)
n00bs Menu | MegaUpload.Com
n00bs Menu | ZippyShare.Com
n00bs Menu | n00bs.pl FTP
  • 7

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szczerze powiem ci, też mnie to ostro wkurwia,
Że wszędzie węszą psy, robią wjazd na podwórka.


#2
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Spoko, dodałem jeszcze link z n00bsow. Pewnie bym korzystał gdybym nie miał z fnatica http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;).gif
  • 0

#3
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
O ja nawet nie wiedziałem, że takie coś jest ;) Jak dla mnie bomba, może tego będę używać ;)
  • 0

#4
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Spoko opcja :) na pewno się przyda, dzięki za poświęcony czas i chęci ^^ PS a od kiedy to xanat jest głównym adminem ?^^
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#5
WEq

WEq
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 26
  • Reputacja: 10
  • MiejscowośćPoznań
Wiesz, info brałem z rang + sprawdzenie listy adminów z amxbans'a. Jeżeli informacje są niezgodne napiszcie w temacie jak i co ma być :)

Użytkownik WEq edytował ten post 10 lipiec 2011 - 09:13

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szczerze powiem ci, też mnie to ostro wkurwia,
Że wszędzie węszą psy, robią wjazd na podwórka.


#6
H7^4SkiLL

H7^4SkiLL
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 18
  • Reputacja: 3
  • Gadu-Gadu 2107250
  • Nick steam: H7^4SkiLL
  • MiejscowośćKraków
Według mnie dobrzę ,że ktoś się tym zajął :smiech: Zajebiście wszystko spolszczone i wgl łatwiej wszystko zrobić ;P Nie wiedziałem ,że wgl tam jest jakaś zakładka Screeny ;P Dzięki ;P
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych