Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Lap i spadek fpsów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam Nie wiem czy dobry dział ale mimo to może kiedyś ktoś wejdzie szukając odpowiedzi na problem taki jaki ja miałem:) Sytuacja się zaczęła 2 mies temu ciągle klatki niszczyły całą radość gry a ocenianie demek zamieniło się w jakąś karę:p Pewnego dnia stwierdziłem że jednak może zrobię reinstala csa może pomoże ... Zrobiłem, usuwając swoje cfg ... Wziąłem cfg od Moni byle mieć miała wgraną funkcję show fps ku przerażeniu zobaczyłem 30 fpsów ... Pisałem ze wszystkimi by pomogli, różne były propozycje każda była dobra lecz nie skuteczna... Musiałem zrobić coś czego nie chciałem format systemu, straciłem wszystko by rozwiązać problem i zacząć pomagać ogarniać sieć... Zmieniłem na win 7 wszystko nowe wgrałem ccc dzięki pomocy eviego ( ponad godzina na steamie ) wył synchronizację pionową i odpalam z myślą "ufff to już koniec" wchodzę na server by looknąć... Ręce mi opadły zrobiłem wszystko co się dało i dalej nic czasem miałem 60 fpsów ale to rzadkość ... Lap mi się wył co 10 min miałem ochotę rzucić go o ścianę poddać się i kupić new ... Wczoraj nasz admin TP "Lama" doradził mi coś... Zainstalować HWMonitor i spr temp procka, ram itp. Temperatura wynosiła 90 stopni w procku a 84 w ramach byłem w szoku... Zrobiłem Klasyfikację w systemie ocenia 2.9 PO FORMACIE ! ostatnia nadzieja w jego pomyśle... Pojechałem do pracy kupiłem Powietrze w sprayu z ochłodzeniem firmy EMTEC, podkładkę chłodzącą dobrej firmy pod lapa... Wpadłem do domu rozebrałem lapa przeczyściłem go od razu go chłodząc dałem podkładkę i wł lapa ... Sprawdziłem najpierw temp 50 stopni WOW! następnie ponownie uruchomiłem Klasyfikacje 4.0 NAJS ! Teraz trzeba spr co najważniejsze (fpsy) Czekałem na kogokolwiek kogo bym mógł zwabić na server pojawił się evi napisałem mu co i jak i wpadliśmy na server ... 99-100 czy strzelałem czy afkowałem graliśmy 10 min bez zmian sprawdzałem na smoku wyszło tak koło 70-80 a ping zmalał mi do 24 możliwe że przy większej ilości graczy on się zwiększy ale zwisa mi to ;P Chciałbym podziękować: xanatowi, lowowi, nupowi, shizerowi, Moni, EVIEMU :) a szczególnie LAMIE! Teraz panowie i panie wracam do gry po dłuższej przerwie, tym razem postaram się z siebie dać 120 % czy wam się to podoba czy nie, ZERO OKRESU - jakbyście grali przez 2 mies z 30 fpsami też nie bylibyście zadowoleni, Jak pozwolicie mi kiedyś ogarnąć all server tak jak kiedyś uczynię to, wracam także do oceny demek od soboty a także do bl'a, Chciałbym także przeprosić was za tamtą akcję ... Dziękuje Pozdrawiam SmakU

Użytkownik SmakU edytował ten post 14 lipiec 2011 - 18:18

  • 2
Dołączona grafika

#2
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Wszystko w temacie. Mam nadzieję, że będzie tak jak napisałeś !! :p
  • 0
Dołączona grafika

#3
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:
"Counter Strike 1.6 -> Counter Strike -> Problemy"
do:
"Counter Strike 1.6 -> Counter Strike -> Poradniki"

  • 0

admin.gif


#4
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
No to się ciesze że pomogłem :p
  • 0
Dołączona grafika

#5
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Mam taki problem w wowie, laptop kur** kosmiczny a fpsy 40-60 ... Moze i czasami jest 190-200 no ale na takim lapku powinno byc ciagle 100, zobacze to.

Dodano nowy post:
Co mam sprawdzic tym programem? Bo tu jakies dziwne nazwy, a nie pocesor i RAM :p
  • 0
Dołączona grafika

#6
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Spr te 2 pierwsze

Temperatures - Value

a na dole masz poszczególne swoje części Procesor, RAM itp

Dodano nowy post:
BTW: Też mam lapka nie takiego złego i sam widzisz ... :p

Temp powinna być tak do 60 stopni

Użytkownik SmakU edytował ten post 14 lipiec 2011 - 08:47

  • 0
Dołączona grafika

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

ZERO OKRESU


haha :p

wracaj do gry smaku ;P brakuje mi Twoich słynnych tekstów na vt :)
  • 0
Dołączona grafika

#8
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Nie podziękowałeś eviemu :p] btw. A co do lapka, mam identycznego, i kiedyś temp. doszła do 88 stopni, a lap ciągle śmigał ;P No ale przeczyścić trzeba było bo inaczej wszystko by wysiadło i się spaliło. Póki co spaliła mi się tylko jedna rzecz - bateria :)
  • 1

#9
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
mój lapek miał swego czasu 97 stopni.. wystarczyło go otworzyć i "przelecieć" odkurzaczem, i teraz temperatura utrzymuje się na poziomie 50 stopni około. Smaku napisałeś "jakbyście grali przez 2 mies z 30 fpsami też nie bylibyście zadowoleni" wyobraź sobie że ja odkąd gram w csa nie miałem więcej niż 60 (trup dolny dd2) a 30 to jest normalna ilość fpsów.. choć teraz mam czasami po 13 fpsów i nie wiem czym to jest spowodowane..:/
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych