Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

NeMo vs. DiFReNT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
NeMo 1-2 DiFReNT

Dopiero drugi mecz grupy D, patrząc na sytuację w grupie B i C to naprawdę mało.
Ten mecz rozpoczął się na aim_mapie, która niewątpliwie należał do Difrenta. Wygrywaj on rundę za rundę i tak o to po pierwszej połówce było 7 2 dla niego. W drugiej dopełnij formalności i wygrał całą mapę 10-2.
aim_map Nemo 2-10 Difrent

Kolejną mapę była ak-47_map wybrana przez NeMo, tutaj sytuacja się nie zmieniła i nadal górował Difrent przynajmniej przez pierwszą połówkę, która wygrał 6 3. W drugiej NeMo pokazał nieco więcej skilla niż poprzednio jednak nie udało się odrobić strat. Kolejna mapa padła łupem Difrenta.
ak-47_map Nemo 6-10 Difrent

Zwyciężce aimów poznaliśmy, czas na awp i pytanie czy Nemo pokaże większą klasę snajperką. Pierwsza połówka na to nie wskazywała. Kolejna wygrana przez Difrenta 6 3. Po zmianie stron NeMo przegrywał 1 3 i wtedy dopiero wziął się za odrabianie strat. Wygrał 5 rund pod rząd, tym samym remisując mapę.
awp_map Nemo 9-9 Difrent

Ostatnią mapą była awp_glass2_esl. NeMo mógł już tylko walczyć o wygranie honorowej mapy. Pierwsza połowa była dośc zacięta, padła jednak łupem NeMo. Po zmianie stron ponownie ostra, zacięta walka. Jednak w pewnym momencie Difrent zatrzymał się w miejscu. Użyto pausy jednak za długo nie można było czekać i trzeba było dokończyć mecz. Na szcżęście była to ostatnia runda. Nemo zabił Difrenta i wygrął tą mapę.
awp_glass2_esl Nemo 10-7 Difrent

Dziękujemy za mecz i czekamy na dalsze emocje :p
  • 0

#2
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
Najbardziej epicki moment był gdy miałem 1HP na ak-47_map i wygrałem... Grało mi się dość ciężko
  • 0
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#3
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nemo lose ?omg ... Nemo więcej czasu graj mixy i na TP bo widać opuściłeś się :p
  • 0
Dołączona grafika

#4
NeMo

NeMo
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 154
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 9783579
  • Nick steam: kufeel
  • Steam ID: 0:1:17185574
  • MiejscowośćGdańsk
ostatnio zdaza mi sie troche imprezowac a to byla niedziela godzina okolo 13 moze po gdzie przed 12 na kacyQ wstalem troche nie ogarnienty ale Greatz tam DiF :p na aim mapach troche mi cisnienie skakalo po tych hs'ach ;pp
  • 0
Dołączona grafika

#5
ActivR.

ActivR.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 343
  • Reputacja: 65
  • Nick steam: star8851
  • MiejscowośćLublin
dobry mecz.oby więcej takich jak ten lub shixe vs palmus

Użytkownik fifek3000 edytował ten post 25 lipiec 2011 - 18:48

  • 0

#6
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków

ostatnio zdaza mi sie troche imprezowac a to byla niedziela godzina okolo 13 moze po gdzie przed 12 na kacyQ wstalem troche nie ogarnienty

Jak narazie swoje turniejowe grałem tylko na kacu.. zawsze po melanżu na następny dzień farten czy shixe pisali mi czy gram, a ja na to: "no to dawaj", Wyjebane miałem czy przegram czy wygram xD
  • 0
Dołączona grafika

#7
NeMo

NeMo
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 154
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 9783579
  • Nick steam: kufeel
  • Steam ID: 0:1:17185574
  • MiejscowośćGdańsk
;] ja tez temu gralem :p
  • 0
Dołączona grafika

#8
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

Serwery n00bs.plSprawy sieciTurnieje1on1

do:

Serwery n00bs.plSprawy sieciTurniejeArchiwum


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych