Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Słuchawki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Cześć. Będę kupował słuchawki do komputera, i nie mogę się zdecydować. Mają się sprawdzać w cs'ie ale jednocześnie aby dało się posłuchać muzyki w dobrej jakości. Zalecane dobre basy :( Kwota jaką mogę przeznaczyć to 100 zł. Póki co myślałem nad Creative Fatality, jakieś opinie? Dajcie swoje propozycje i najlepiej linki do allegro :( Z góry dzięki :(
  • 0

#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:
"Hydepark -> Sprzęt"
do:
"Hydepark -> Komputery"

  • 0

admin.gif


#3
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Creative Fatality - Dobre Ale Podobno Bolą Od Nich Uszy Sugerował Bym H5 v2 Albo Rozejrzeć Się Za Nowinkami
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
H5 v2 raczej nie kupisz za 100zł :( ja mam philipsy shp2000 teraz, przeznaczone głównie do muzyki.. graja bardzo ładnie, tylko w grach się nie sprawdzają (przynajmniej w csie)..
  • 0
Dołączona grafika

#5
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Seenheiser HD 201+ Mikrofon Zelmana. Wyjdzie Ci poniżej 100 zł a dźwięk jest bardzo czysty, mikrofon też bez zarzutu. Sam taki "zestaw" używam, więc wiem co to grać na słuchawkach dziw.. :( Do cs'a również są dobre, wyciszają otoczenia a przestrzeń jest bardzo widoczna :( PS: ta dziw.. nie do Ciebie :) Fatality miałem i nie polecam. Po 2h gry uszy tak napierdala.. że nie do wyróbki jest :(

Użytkownik OzA edytował ten post 29 lipiec 2011 - 23:47

  • 0
Dołączona grafika

#6
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Creative Fatality :( Hashu da się przyzwyczaić
  • 0
Dołączona grafika

#7
Wizu

Wizu
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 85
  • Reputacja: -75
NIE! Nie kupuj żadnych fatalitów ani innych 5h! Masz tu na prawde bardzo dobry poradnik dotyczący słuchawek, przeczytaj sobie cały a na pewno rozjaśni Ci sprawe. http://www.techfanat...-krok-po-kroku/ Nie patrz na nazwę:(
  • -1
Póki co nic nie żałuje dużo kurze se chachmęcę
gruby szmal jest do wyjęcia już zacieram ręce.
Poszło z fartem idę skręcę amsterdamska sensimilla
słuchaj, jaraj, kręć bo podkrętka się nasila,

#8
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Mam jeden z zestawików jakie są tam podane. Dokładnie Creative Aurvana Live + Zalman ZM-MIC1, jestem bardzo zadowolony z nich. Czy w grach czy słuchając muzyki, świetne pozycjonowanie i wygodne.
  • 0

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
SteelSeries 4H :( mam je od dawna i nigdy nie narzekałem póki mi mikrofon nie padł :( a mam je od długiego czasu :( jak się uprzesz to kupisz może taniej niż 100 :) Nadają się do wszystkiego :d
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
http://allegro.pl/sl...1740855150.html Tu Masz 4h Za 100 zł :(
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11
Prezes

Prezes
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 75
  • Reputacja: 30
ja bym postawil na karte dzwiekową mam 7H USB 7.1 z kartą dzwiekową zwenetrzną i powiem wam ze sprzęt jest kozak dzwiek slychac o niebo lapiej jak bez karty co oczywiscie odbija sie na jakości dzwieku poza gra jak i w samej grze ;d koszt całej imprezy 449zl z przesyłka sama karta 200zl
  • 0
Dołączona grafika

#12
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
no widzisz prezes a on wyraźnie napisał do 100zł;d
  • 0
Dołączona grafika

#13
Prezes

Prezes
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 75
  • Reputacja: 30
no wiem, ale uwazam ze nie ma co oszczędzać ;d ale jak mam doradzic to steelseries ;d
  • 0
Dołączona grafika

#14
Amitiel

Amitiel
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 219
  • Reputacja: 42
  • Gadu-Gadu 3366627
  • Nick steam: mrunnamed93
  • MiejscowośćRopczyce,Rzeszów
Ja mam steelseries h5 ;d Ale mam tez zamienne Tracer RETO maja one czestotliwosc taka jak Razer Banshee a kosztója kolosalnie mniej bo jedyne 40 zł. Jestem z nich zadowolony.
  • 0

Dołączona grafika


Dołączona grafika


#15
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
http://allegro.pl/se...1717428159.html Myślę nad wyborem tych, to że będą rządzić z muzyką to wiem ale jak myślicie czy dadzą też rade jeśli chodzi o przestrzeń w csie i innych grach? EDIT:// Teraz znowu znalazłem porównanie: http://forum.pclab.p...3 I piszą że hd 201 do cs'a lepsze ;d Nie wiem już sam, doradźcie ;d

Użytkownik shizeR. edytował ten post 02 sierpień 2011 - 14:31

  • 0

#16
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Miałem kupować sennhajzery hd202 ale w końcu w porównaniu z philipsem shp2000 są gorszę ;d - to jeśli chodzi o samą muzykę ;d a sennhajzery hd201 to wyglądają jakby je robili byle by było.. design z dupy ;d
  • 0
Dołączona grafika

#17
Wizu

Wizu
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 85
  • Reputacja: -75
Chcesz otwarte czy zamknięte słuchawki?
  • 0
Póki co nic nie żałuje dużo kurze se chachmęcę
gruby szmal jest do wyjęcia już zacieram ręce.
Poszło z fartem idę skręcę amsterdamska sensimilla
słuchaj, jaraj, kręć bo podkrętka się nasila,

#18
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Nie rozumiem o co chodzi z tymi fatalitkami, mnie jakoś nigdy uszy nie bolały, ale może mam niemiarowe :p

W każdym razie w kwestii artykułu, który Wizu podał:

Przede wszystkim ich dźwięk w takiej a nie innej cenie pozostawia wiele do życzenia. Oceniać go jako „wspaniały” i „cudowny” można tylko w sytuacji gdy nigdy w życiu nie miało się odniesienia do czegokolwiek lepszego.

Dobre :) Za chwilę dowiem się, że taki sam dźwięk zyskamy kupując słuchawki za 10zł.
Przede wszystkim słuch musi przyzwyczaić się do słuchawek, stworzyć dla siebie punkt odniesienia. Jak ktoś ma słuchawki 2-3 dni (lub co gorsza testował tylko kilka godzin) i wypowiada się na ich temat to nie skomentuję takich opinii. Przez ponad rok pracowałem w słuchawkach, używałem różnych modeli: Sennheisey, Tracery i parę innych modeli i do każdych trzeba się było przyzwyczaić i kwestia była tylko jak długi czas adaptacji do danego modelu był.

Słuchawki nagminnie mają problemy z pękającymi kabłąkami oraz bardzo szybko psującymi się mikrofonami.

Hmm, słuchawki mam 2 lata? Może dłużej, ale przez dobry rok były wyjątkowo intensywnie używane: spadały dziennie, nonstop najeżdżałem krzesłem na kabel, a słuchawki zakładam i ściągam jedną ręką (taki odruch) i chyba dostałem jakiś felerny model bo jeszcze ich nie połamałem, a kabel się nie przeciął.

Poważnie, takie artykuły pisane na podstawie opinii zebranych z neta są dla mnie śmieszne. Jak chcesz wybrać słuchawki to skup się na 2-3 modelach i szukaj opinii z różnych źródeł na ich temat, konkretnych opinii, a nie poradników "Jak wybrać słuchawki za 100zł".

PS. istnieje jeszcze opinia o marce i zapewne jakbym zmieniał słuchawki to na jakieś Sennheisery, dobre jeśli chodzi o dźwięk, słabsze w trwałości wykonania, ale wygodne.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#19
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Zastanawiam się jeszcze nad tymi: http://allegro.pl/pl...1741209836.html Głównie zależy mi na wygodzie, żeby nauszniki były duże i nie ściskały uszu. Nie wiem tylko czy dobrze radzą sobie z pozycjonowaniem w grach? Przestrzenność dźwięku itp.
  • 0

#20
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Te słuchawki to nie są jakieś przypadkiem no-name'y ?.. chodzi o to że firmy Tracer, Manta i inne tego typu szybko padają z nieznanych powodów. Jak już, to kupować firmówki sprawdzone przez zawodowców, graczy, słuchaczy, a nie kupować na pałe bo sobie ma takie dane techniczne... Sam się przejechałem na kilku takich rzeczach nołnejmowskich i już mam jakieś porównanie :p
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych