Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Rekrutacja zamknięta.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#21
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
x9nophNS proponuje skończyć płacz, "Dajecie konta adminów chyba takim, którzy w nocy śpią więc nie mogą w nocy działać" jak napisałem wcześniej admini mają prawo nie być na serwie. Od tego masz dział cheaterzy, żeby pomóc wyłapywać czitów gdy admina nie ma na serwerze. Co do sugestii na temat mojego języka i czytania ze zrozumieniem pozostaw dla siebie :d
  • 0
Dołączona grafika

#22
GEORGE ORWELL WAS RIGHT

GEORGE ORWELL WAS RIGHT
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 30
  • Reputacja: 18
  • Gadu-Gadu 962057
  • Nick steam: wbeatn
  • Steam ID: 0:0:11624268

x9nophNS proponuje skończyć płacz, "Dajecie konta adminów chyba takim, którzy w nocy śpią więc nie mogą w nocy działać"
jak napisałem wcześniej admini mają prawo nie być na serwie. Od tego masz dział cheaterzy, żeby pomóc wyłapywać czitów gdy admina nie ma na serwerze.
Co do sugestii na temat mojego języka i czytania ze zrozumieniem pozostaw dla siebie :d

"Płacz" - skończyłeś gimnazjum ?

Napisałem, że "... dajecie konta adminów chyba takim, którzy w nocy śpią więc nie mogą w nocy działać", i naprawdę nie mam zielonego pojęcia gdzie można w tym tekście dopatrzyć się, że sugeruje nim, że ktoś powinien czuć się "WINNY", a już tym bardziej, że admini powinni siedzieć 24h na kompie. Zamiast po szczeniacku posługiwać się nadinterpretacją czyjejś wypowiedzi, następnym razem przeczytaj ją dokładnie, a potem w głowie ułóż odpowiednią odpowiedź, by nie wyszła z niej taka farsa, jaka wyszła z tej pierwszej. Koniec dyskusji.
  • 0

#23
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
... pozostawię to bez komentarza :d Wracając do tematu rekrutacja na adminów na serwerze ODD2 otwarta więc zachęcam odpowiednie osoby do składania podań na to stanowisko :d
  • 0
Dołączona grafika

#24
GEORGE ORWELL WAS RIGHT

GEORGE ORWELL WAS RIGHT
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 30
  • Reputacja: 18
  • Gadu-Gadu 962057
  • Nick steam: wbeatn
  • Steam ID: 0:0:11624268

... pozostawię to bez komentarza :d


Ponieważ tutaj nie ma już co komentować. Zostało ci perfidnie udowodnione, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a tym bardziej, że brakuje ci paru lekcji języka polskiego. Poza tym nie myśl sobie, że jak posłużysz się na koniec emotikoną z wyszczerzonymi zębiskami, to kogokolwiek możesz w ten sposób zdezawuować. Typowe zachowanie dla smarkaczy, którzy nic mądrego nie potrafią napisać, a ratują się za pomocą "śmiechu", że to niby ich jest na wierzchu.

Użytkownik x9nophNS edytował ten post 16 sierpień 2011 - 16:48

  • 0

#25
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Mógłbym się dowiedzieć po co ta niepotrzebna wymiana zdań? :d
  • 0

admin.gif


#26
GEORGE ORWELL WAS RIGHT

GEORGE ORWELL WAS RIGHT
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 30
  • Reputacja: 18
  • Gadu-Gadu 962057
  • Nick steam: wbeatn
  • Steam ID: 0:0:11624268

Mógłbym się dowiedzieć po co ta niepotrzebna wymiana zdań? :d


Już teraz właśnie nie potrzebna. ^^
  • 0

#27
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
no proponuje odlozyc napieta sytuacje i przywitac krzysia taki czlowiek jest tutaj potrzebny
  • 0

#28
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Haha to kolega oTego :d trzeba było tak od razu to byśmy się przygotowali na napinkę :] hahahaha ^^
  • 2

admin.gif


#29
GEORGE ORWELL WAS RIGHT

GEORGE ORWELL WAS RIGHT
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 30
  • Reputacja: 18
  • Gadu-Gadu 962057
  • Nick steam: wbeatn
  • Steam ID: 0:0:11624268

Haha to kolega oTego ;) trzeba było tak od razu to byśmy się przygotowali na napinkę ;) hahahaha ;)


"napinka" - co to znaczy ? mi to przypomina tekscik na poziomie gimnazjalnym... swoja droga jezeliby przyjac "napinki" do kanonu słów, którymi człowiek się posługuje, to co nia jest w moich postach ?

Użytkownik x9nophNS edytował ten post 20 sierpień 2011 - 17:22

  • 0

#30
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Tak jak Słotki napisał, możesz postarać się o admina i wtedy problemu nie będzie dla Ciebie ;) Ja ogólnie jestem dostępny na steam bardzo często wieczorem, tylko na serwie nie jestem, bo gram mixy, ale z tego co pamiętam to chyba Tobie napisałem PW, żebyś dodał na steam, więc jeśli to zrobiłeś to dobrze, jak coś będziesz mógł pisać ;)
  • 0

#31
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Rekrutacja zastała otwarta .
  • 0
Dołączona grafika

#32
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych