Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

myszka.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Witam mam taki problem gdyż nie chodzi mi scroll lock czy jakos sie tak nazywa od myszki to kółko Chodzi mi oto że na stronach www. nie chodzi mi na dol stronka ani na cs zmienic broni da się coś z tym zrobić ?
  • 0
Dołączona grafika

#2
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
To zależy, jeśli to uszkodzenie myszy, a prawdopodobnie tak jest to mało możesz sam z tym zrobić. Wątpię żeby była to wina np. sterowników od myszki, zależy jeszcze jaką masz :) A w górę tak w ogóle Ci chodzi czy ani tak ani tak ?
  • 0

Dołączona grafika


#3
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Też tak kiedyś miałem, ale to jak kupiłem nową myszkę. Wystarczyło zrobić coś takiego: W XP > Start > Panel sterowania > Mysz > Sprzęt > Właściwości > Ustawienia zaawansowane i tam w okienku wybierasz > Przyjmij obecność kółka > OK i Restart, żeby zapamiętało. Ale jeśli masz starą myszkę, to pewnie Ci się rozwalił.
  • 0

#4
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP

To zależy, jeśli to uszkodzenie myszy, a prawdopodobnie tak jest to mało możesz sam z tym zrobić. Wątpię żeby była to wina np. sterowników od myszki, zależy jeszcze jaką masz :) A w górę tak w ogóle Ci chodzi czy ani tak ani tak ?

mam nową z iBox bez przewodową i nie chodzi w ta i we wta
Fartenku mam windowsa 7 i próbowałem znaleść od myszy ale coś mi to nie pyka .
  • 0
Dołączona grafika

#5
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Jedyne co mi przychodzi na myśl to sterowniki do myszy, o ile takowe miałeś, jeśli nie miałeś sprawdź czy w ogóle istnieją jakieś do Twojego modelu, najlepiej znaleźć najnowsze i przed instalacją koniecznie odinstalować stare :)

Dodano nowy post:
Aaa i jeszcze ściagnij sobie DriverMax'a :) tam go trzeba zainstalować, zarejestrować się itp. ale przynajmniej wyszuka Ci wszystkie brakujące sterowniki lub najnowsze aktualizacje :)
  • 0

Dołączona grafika


#6
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
mam sterowniki i wiem jaki już jest powód że mi nie chodzi Sterowniki chodzą tylko xp/2000/vista A ja mam 7 :) Temat do zamknięcia /
  • 0
Dołączona grafika

#7
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

Pn5h0uT.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych