Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem steam - non steam

AHAHAH

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Witam mam takie nietypowe pytanie . Jeżeli normalnie mam zainstalowanego steama i w nim gre za aktywowaną wszystko ładnie to czy mogę grać na non-steamie osobno ? No chodzi o to , że ja bd grał na steamie , a mój brat na non - steamie . ^^
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#2
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
no pewnie, że możesz. Tylko steam wyłączaj, bo jak mu się pomyli i pogra troszkę z wh na steam to miło nie będziesz miał ^^
  • 0
Dołączona grafika

#3
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Jak pamiętny: Łyżwa aka RepcaK aka Darusiaa :) Te grę możesz nawet do Steama wrzucić. Wszystko sam ogarniesz jak juz zainstalujesz ^^
  • 0
AESTHETICS

#4
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436

no pewnie, że możesz. Tylko steam wyłączaj, bo jak mu się pomyli i pogra troszkę z wh na steam to miło nie będziesz miał :d


Dlaczego miałby grać na wh tego świństwa nie miałem i nie będe miał na komputerze .



Chodzi o to , żeby on nie mógł nawet wejść na tego steama musze ogarnąć jak sie logować i wylogować , a wgl jeszcze tego steama nie mam bo bank,poczta była zamknięta :/ dopiero w pon bd mial .
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#5
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Spokojnie, mam taką sytujację, że ja mam steama, a mój brat gra na nonsteamie. Po prostu nie ustawiaj automaytcznego logowania, ale myślę, że już wszystko ogarnąłeś odkąd pisałeś powyższego posta, no ale na wszelki wypadek piszę :]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych