Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

300M

- - - - -

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Madziarro

Madziarro
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 32
  • Reputacja: 12
  • Gadu-Gadu 916251
  • Nick steam: Madziarro
  • MiejscowośćWarszawa
A wiec postanowiłem pójść w ślady Diakona i pomóc mu w rozkręcaniu działu i "mam do was pytanie": Co Sądzicie o samochodzie jakim jest chrysler 300M ? i tu tak samo jak Diakon napiszę "Mój ojciec kupił" ale nie nowy a z 2001r. full wyposażenie . no i pytanie co sądzicie o takim autku ? :d
  • 0
Dołączona grafika

#2
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Auto typowo luksusowe, prawie jak limuzyna. Powiem szczerze że zawsze chciałem jeździć jakimś takim autem bo nie dość że wygodne to jak trzeba pizdn*ć to pojedzie szybko :d
  • 0
AESTHETICS

#3
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Autko ładne tylko licz się z bardzo dużym spalaniem te auta mają 2,5 litra w góre silniki benzynowe po 180-300km :d Wlasnie kuki przy szalonej jezdzie :)

Użytkownik Evo edytował ten post 17 październik 2011 - 23:07

  • 0
Dołączona grafika

#4
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Wiec, Diakon ja mysle ze to nie jest nawet limuzyna :d limuzyna smialo moge nazwac Chrysler'a 300C :) ale nie M. Ponaddto z tego co pamietam satylko opcje silnikowe 2.7 i V6 24V (203KM) oraz 3.5 V6 24V (252KM) wiec nie jest to szok w tych silnikach :d jesli chodzi o moc. No ale jest niewielki koszt utrzymania takiego samochodu, W miare elegancki ksztalt, i ładne wnetrze, no i ceny juz tych "emek" nie sa takie wygurowane. @Up Evo mylisz sie :] tu masz wyjasnione wersje silnikowe, a spalenie wacha sie od ok. 8 litrow do max 13-14 przy szalonej jezdzie, wiec mysle ze to niewiele bo moj Gofer Pali 12.9 Litra na "setke" przy silniku 2.5L GTi i mocy 186KM przy doladowaniu

Użytkownik Kuki edytował ten post 16 październik 2011 - 08:57

  • 0

#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Kuki, bo nie jeździsz delikatnie, więc nie rób tu wyznaczników spalania :d W sumie nie znam tego 300M, jednak patrząc na różne aspekty to przyznać trzeba, że auto nie jest opłacalne. Tanie w eksploatacji z pewnością nie będzie, bo nie każdy chwyci się naprawy, części będą drogie i szczerze to nie wiem za wiele jak trzyma się karoseria w Chryslerach. Jeśli ktoś lubi zmieniać auta co 2-4 lata, to nawet takie będzie dobre. Trochę pojeździ, pobawi się i jest fajno. Samochód jest ciężki, czyli ta moc szału nie zrobi, jednak ratuje go 6 cylindrów, które wpompują swoje w silnik i będzie miło. Nie mniej jednak może swoje spalić (full opcja, czyli jazda z klimą kosztuje więcej), właśnie ze względów na ilość garów :) VR6 w Golfach jest świetną konstrukcją pod tym względem, bo są to oszczędne silniki i jeśli Chrysler korzysta z podobnego systemu to warto kupić. W innym wypadku lepiej pokusić się na jakąś beemkę, Audi, VW, czy nawet japońskie konstrukcje 6-cylindrowe, niż pchać się w made in USA.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
Madziarro

Madziarro
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 32
  • Reputacja: 12
  • Gadu-Gadu 916251
  • Nick steam: Madziarro
  • MiejscowośćWarszawa
widzę że wizieliście się za pisanie i bardzo dobrze ale muszę was trochę poprawić, a wiec : posiadamy wersję 3,5l - moc jak na taki samochód robi dobre wrażenie silnik jest raczej średnio obrotowy co przekłada się na niższe spalanie które wynosi ok 8 litrów przy spokojnej jezdzie . Tata ze względu na nowe auto chciał się wyszaleć i spalanie przekracza wtedu 30 litrów ale to jest taki sprint od świateł do świateł. Godzik i tu nie masz racji eksploatacja amerykańców jest naprawdę tania i nie ma dziwnych kluczy wiec nawet usterka w trasie nie jest mu straszna bo nawet pan Edek naprawi go w stodole :d nie zgodzę się również z ludźmi którzy twierdzą że czas dostawy części jest długi u mnie to wynosi około 24h. karoseria trzyma się droga zwłaszcza ze nie jest to full metal i plastiki nie rdzewieją :) silniki są długo dystansowe i wytrzymałe a w razie wielkiej awari bardzo tanie w wymianie. piszcie dalej bo jeszcze chętnie się wypowiem :d
  • 0
Dołączona grafika

#7
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
300M nie podoba mi się to auto 300C to tak ale Mka nie robi na mnie wrażenia jakaś taka obła jest sorry :d

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 29 październik 2011 - 17:24

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych