Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Podział obowiązków


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
W celu usprawnienia działania forum stworzony został nowy podział na forum.
Każdy serwer będzie posiadał od teraz jednego Serv Admina który będzie odpowiadał za porządek, usprawnienia na powierzonym mu serwerze. Serw Admin od teraz ma możliwość odbanowywania graczy, decyzji co do podań o adminów oraz wszelkie decyzje dotyczące zmian na serwerze.
Serw Admini to :
  • Slotki - TP
  • shiXe - DD2
  • mike0131 - COD
  • Mario FarteN.? - AIM
  • Zryty - GG
Ich opiekunem zostaje smakU i on odpowiedzialny jest za wszystkie serwery i za to co na nich się dzieje.
  • 3
Dołączona grafika

#2
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
"Usprawnienia" rozumiesz co przez to?
  • 0
Dołączona grafika

#3
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
decyzje co do zmian na serwerze
  • 0
Dołączona grafika

#4
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
no dobrze ze to napisales bo za jakis czas byla afera czemu nie bylo info :d
  • 0
Dołączona grafika

#5
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
No i pięknie :* Będzie wiadomo komu głowę zawracać :d
  • 0
Dołączona grafika

#6
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Jaki Smakuś ma ładniusi kolorek <3 :d No nic, życzę powodzenia w ogarnianiu! Nie zawiedźcie nas!
  • 1

kro15.gif


#7
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Nie wiem co wam odbiło, ale nie podoba mi się końcówka tego, co zobaczyłem, ale róbcie co chcecie, ciekawe kiedy znowu będzie jakaś afera z tym związana :d
  • 1

#8
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Cóż, wierzę, że afera nie wyjdzie ze strony SmakA :d
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#9
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
A ja wierzę, że Sauron nad nami czuwa i niedługo światem zawładną ogórki jeżdżące na jednorożcach. Ale dobra, starczy tego (na dzisiaj :d)
  • 2

#10
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Bardzo dobre decyzje, miejmy nadzieję, że ostatni raz odpuszczamy Smakowi :d

Użytkownik maQ edytował ten post 21 październik 2011 - 18:20

  • 0
Dołączona grafika

#11
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Cieszę się bardzo z tego względu, iż nikt mnie o tym fakcie nie poinformował, nawet nie raczył się zapytać, oby tak dalej :d

Użytkownik shiXe edytował ten post 21 październik 2011 - 18:29

  • 3

#12
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Nie ma to jak dawać komuś jakieś stanowisko nie wiedząc nawet, czy dana osoba chce taką funkcję pełnić :)

Poza tym evi zmienił kolor na czerwony? (http://n00bs.pl/usun...ml/page__st__20)
Fakt faktem temat może i nie był zbyt ambitny, ale mimo wszystko chyba nie do niego należy podejmowanie takich decyzji, szczególnie 2 godziny po założeniu tematu, czyżby znowu to samo? :p

I uprzedzając myśli/wypowiedzi innych - nie, nie szukam zaczepki, ale śmiesznym jest, jak miało się coś niby zmienić, a ciągle jest tak samo, albo gorzej, z niecierpliwością czekam na kolejny pokaz zachowania takiego, jakie mają 16 latkowie ( :d), przez osobę (osoby..) która powinna chociażby ze względu na swój "kolorek" coś sobą reprezentować (i nie mowa tu konkretnie o tej osobie).

Użytkownik Ketuael edytował ten post 21 październik 2011 - 22:52

  • 2

#13
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
do twojej wiadomosci nie zmienilem koloru na czerwony (co wlasciwie nie jest trudne w zaobserwowaniu, dziwi mnie ze masz z tym problem). a po to mam moderacje, zeby chronic przed spamem i niepotrzbnymi klotniami, co powoli zaczynalo sie dziac. nawiazujac do twojej, jakze ambitnej wypowiedzi uprzedze wszystkich, ze chodzi oczywiscie o mnie i miej odwage powiedziec to w twarz. bo ja sie tego nie boje. robie to co do mnie nalezy i to co robic powinienem. nie kazdemu moze sie to podobac. i nie zalezy mi na tym, tak samo jak nie zalezy mi na plusach( mozecie smialo minusowac). wracajac do zachowania 16-latka, uwierz czlowieku ze wiecej w zyciu przezylem. mamusia nie pierze mi zasranych majtek i nie podaje obiadu pod klawiature, bo nie zyje samym cs-em. forum i internetem. mam swoje zycie prywatne. a to ze chce tutaj cokolwiek robic i otrzymuje za to takie oto "dowody wdziecznosci" to jest juz smieszne. skoro sam jestes tak dojrzaly bardzo Cie prosze, miej odwage napisac to wprost, a nie unikasz sprecyzowania swojej wypowiedzi. ja robie swoje i mam zamiar robic to nadal. a jezeli komus sie to nie podoba, zawsze mozecie napisac skarge, albo poprosic czerwonego/techa o zdjecie mi uprawnien. wiec......
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#14
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341

do twojej wiadomosci nie zmienilem koloru na czerwony (co wlasciwie nie jest trudne w zaobserwowaniu, dziwi mnie ze masz z tym problem).


A Ty masz problem ze zrozumieniem użytych środków stylistycznych, czy próbujesz w jakiś sposób mnie poniżyć, jeśli te 2-gie to daruj sobie, nie uda Ci się :p.


a po to mam moderacje, zeby chronic przed spamem i niepotrzbnymi klotniami, co powoli zaczynalo sie dziac.


Nie wiem gdzie widziałeś tam jakiś nadzwyczajny spam, od tego jest forum, żeby dyskutować na dany temat. A nie zamykać go po 2 godzinach bo tak Ci się podoba, nawet jeżeli pomysł jest w Twojej opinii beznadziejny i nie ma szans na wejście w życie.

nawiazujac do twojej, jakze ambitnej wypowiedzi uprzedze wszystkich, ze chodzi oczywiscie o mnie i miej odwage powiedziec to w twarz.


Może niejasno to napisałem, chodziło mi o Ciebie i jeszcze o kilka osób których tu nie będę wymieniał, chyba, że tak bardzo chcecie, ale chyba nie trudno się domyślić :d

robie to co do mnie nalezy i to co robic powinienem. nie kazdemu moze sie to podobac.


Bardzo doceniam to, że starasz się coś robić, ale staram się zwrócić uwagę, że moim zdaniem robisz coś, co wykracza poza Twoje kompetencje i niejednokrotnie była taka sytuacja, gdzie podejmowałeś decyzje które powinny zostać podjęte przez inne osoby.

wracajac do zachowania 16-latka, uwierz czlowieku ze wiecej w zyciu przezylem. mamusia nie pierze mi zasranych majtek i nie podaje obiadu pod klawiature, bo nie zyje samym cs-em. forum i internetem. mam swoje zycie prywatne.


Nie widzę związku pomiędzy tym co napisałem a tym, co napisałeś Ty. Może wyjaśnie co mam na myśli przez "zachowanie 16 latka" - poniżanie innych w sposób zupełnie nieodpowiedni, posty typu #20 w temacie, który w poprzednim poście przytoczyłem to niegdyś norma do której widzę masz zamiar wrócić, jak chcesz wyrazić swoje zdanie to chyba nie musisz pisać tak jak to zrobiłeś wtedy, robiłeś kiedyś i będziesz robił pewnie jeszcze nie raz, to, co już napisałem wcześniej, czyli podejmowanie decyzji, które nie powinny być podjęte przez Ciebie, a już na pewno nie w takim czasie, mógłbym jeszcze kilka przykładów wymieniać, ale chyba nie mam po co.

a to ze chce tutaj cokolwiek robic i otrzymuje za to takie oto "dowody wdziecznosci" to jest juz smieszne.


Nie piszę, że źle jest, że cokolwiek robisz, po prostu (jak już to napisałem chyba 2 razy) w mojej ocenie pozwalasz sobie na zbyt dużo i zachowujesz się nieodpowiednio jak na swój wiek i stanowisko moderatora - dajesz się bardzo łatwo sprowokować, lub nawet sam zaczynasz coś, co powszechnie nazywane jest "napinką" - to też można podpisać pod "zachowanie 16 latka".

a jezeli komus sie to nie podoba, zawsze mozecie napisac skarge, albo poprosic czerwonego/techa o zdjecie mi uprawnien. wiec......


Chyba sobie kpisz pisząc to? :) Nawet gdybyś ich ładnie poprosił i odp******** niezłą szopkę to miałbyś uprawnienia i (prawie :)) nikt by o tym nie pamiętał, tutaj nieznane jest pojęcie pozbawienia kogoś uprawnień.

A co do minusowania, to dałem Ci te 2 minusy za

staram się zwrócić uwagę, że moim zdaniem robisz coś, co wykracza poza Twoje kompetencje i niejednokrotnie była taka sytuacja, gdzie podejmowałeś decyzje które powinny zostać podjęte przez inne osoby.


i

poniżanie innych w sposób zupełnie nieodpowiedni, posty typu #20 w temacie, który w poprzednim poście przytoczyłem to niegdyś norma do której widzę masz zamiar wrócić, jak chcesz wyrazić swoje zdanie to chyba nie musisz pisać tak jak to zrobiłeś wtedy, robiłeś kiedyś i będziesz robił pewnie jeszcze nie raz


Poza tym to raczej nie temat na taką dyskusję, a ja nie mam zamiaru pisać nowego, bo po co, skoro to i tak nic tu nie da? :)

Użytkownik Ketuael edytował ten post 22 październik 2011 - 00:00

  • 2

#15
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Temat, "Podział obowiązków" zmienił się w kłótnię, hmm, nie kłótnię, nie sprzeczkę, więc co to może być? Rozmowa, dwóch panów o czymś, co nawet w małych stopniu nie jest związane, z jego treścią. Panowie wybaczą, ale muszę przerwać, jakże fascynującą i atrakcyjną wymianę zdań, gdyż jest ona zwykłym spamem. Jeśli chcielibyście dalej prowadzić pociągający dialog, zachęcam do założenia nowego tematu, w odpowiednim dziale, lub do kontaktu prywatego. :p
  • 2

kro15.gif


#16
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Wyróżnię kolorem to co jest związane bezpośrednio z ServAdminami, jakby komuś nie chciało się całości czytać.

Chciałbym odnieść się do jakże genialnej wypowiedzi:

Nie ma to jak dawać komuś jakieś stanowisko nie wiedząc nawet, czy dana osoba chce taką funkcję pełnić ../public/style_emoticons/default/smile.png

Mam nadzieję, że ostatni raz wypowiadasz się o czymś o czym nie masz najmniejszego nawet pojęcia, ja zrobiłeś to również tutaj:

Chyba sobie kpisz pisząc to? ../public/style_emoticons/default/_d.gif Nawet gdybyś ich ładnie poprosił i odp******** niezłą szopkę to miałbyś uprawnienia i (prawie ../public/style_emoticons/default/smile.png) nikt by o tym nie pamiętał, tutaj nieznane jest pojęcie pozbawienia kogoś uprawnień.


Większość członków tej sieci stoi obok problemów wewnętrznych, nie znając szczegółów wielu decyzji bo zwyczajnie was one nie dotyczą i nie widzę sensu, by zaprzątać wasze głowy niepotrzebnymi szczegółami.

Cały czas widzę, nie tylko z Twojej strony, ocenianie tego co robimy, pisanie o równych i równiejszych, ale argumenty moje odbijają się od was, bo macie już wyrobione zdanie. Nie wiem czy nie chcecie, czy nie potraficie zrozumieć pewnych decyzji, ale zachęcam do większego obiektywizmu przy ocenie działań moich, eviego, czy kogokolwiek na tym forum. Nie mówię, że ja tak robię, ale staram się być obiektywny podejmując każdą decyzję o kimkolwiek, w jakiejkolwiek sprawie.

W kwestii tego co robią moderatorzy: nie ma tutaj samowolki. Robią tylko to o co poproszę ich ja, nup, loW., bądź ABS. Nie wykraczają poza swoje obowiązki i dobrze wywiązują się z powierzonych im zadań.

Z kolei ServAdmini podlegają teraz pod SmakA i będą ze swoich działań rozliczani przez niego, więc i w ich przypadku nie będzie decyzji pojedynczych osób. Będą zapadały, w ważnych kwestiach, decyzje wspólne, niejednokrotnie z czerwonymi.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#17
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Pozwolę sobie dodać od siebie kilka zdań. Ket, twierdzisz ze sż nieodpowiednie osoby i nadal maja rangi to co Ty robisz zeby rozwijac siec? siedzisz na SB i narzekasz że nic Ci się nie chce? Bo nie zauważyłem żebyś robił coś, poza krytykowaniem wszystkiego i wszystkich. A Twoja postawa:

Poza tym to raczej nie temat na taką dyskusję, a ja nie mam zamiaru pisać nowego, bo po co, skoro to i tak nic tu nie da? :p


najlepiej świadczy o tym ze potrafisz tylko krytykowac i nic wiecej. Nie chcesz zakladac tematu? nie chcesz pisac? To po co sie odzywasz? Masz moj steam mozesz mi pocisnac. A w tym momencie to chyba czekasz na poklask. No sorry, mozesz nie trawic mnie i Smaka, nie interesuje mnie to. Wiem co mam robic i tyle. A jesli dobrze pamietam to sam miales zrezygnowac z funkcji jezeli zostane;]. Mniejsza o to. reasumujac spojrz na czubek wlasnego nosa, a pozniej krytykuj innych.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#18
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341

Mam nadzieję, że ostatni raz wypowiadasz się o czymś o czym nie masz najmniejszego nawet pojęcia, ja zrobiłeś to również tutaj:


Nie wiem, ja tam w wypowiedzi shixe widzę

"Cieszę się bardzo z tego względu, iż nikt mnie o tym fakcie nie poinformował, nawet nie raczył się zapytać, oby tak dalej ../public/style_emoticons/default/smile.png" więc nie wiem, czy piszę coś o czym nie mam pojęcia, chyba, że shixe jest złym człowiekiem i kłamcą!

Większość członków tej sieci stoi obok problemów wewnętrznych, nie znając szczegółów wielu decyzji bo zwyczajnie was one nie dotyczą i nie widzę sensu, by zaprzątać wasze głowy niepotrzebnymi szczegółami.



I wy mówicie coś zrytemu o robieniu czegoś za plecami? :d
Problemy wewnętrzne akurat chyba dotyczą osób, które spędzają tu całkiem sporo czasu :d
No chyba, że forum to tylko czerwoni, różowi (a raczej różowy) i mechowaci.

Cały czas widzę, nie tylko z Twojej strony, ocenianie tego co robimy, pisanie o równych i równiejszych, ale argumenty moje odbijają się od was, bo macie już wyrobione zdanie.


Zdanie o pewnych osobach mam jakie mam, bo sobie same na to zasłużyły :)
A równi i równiejsi? Nie będę nawet komentował...

Nie wiem czy nie chcecie, czy nie potraficie zrozumieć pewnych decyzji, ale zachęcam do większego obiektywizmu przy ocenie działań moich, eviego, czy kogokolwiek na tym forum.


Jakbyś nie zauważył ja jestem obiektywny i patrzę na to, co kto robi, czy ma to jakikolwiek związek z logiką (np. danie 1337 elite? :d [sam napisałeś, że to kolor za wkład w rozwój forum, wybacz, ale on chyba niezbyt się do tego przyczynił, chyba, że znowu się działo coś o czym nikt nie wiedział :)), w sumie nie wiem czy ja na pisarza "zasłużyłem", ale mniejsza o to) i na to co ktoś robił kiedyś (nie wliczając w to osobistych sympatii lub antypatii) - i teraz postępuje tak samo, czyli wszystko niedługo na 99% skończy się prawie identycznie :)

Nie mówię, że ja tak robię, ale staram się być obiektywny podejmując każdą decyzję o kimkolwiek, w jakiejkolwiek sprawie.


Jeszcze jakaś bajeczka? :d

Teraz tak odnośnie wypowiedzi eviego (offtop?)

Pozwolę sobie dodać od siebie kilka zdań. Ket, twierdzisz ze sż nieodpowiednie osoby i nadal maja rangi to co Ty robisz zeby rozwijac siec? siedzisz na SB i narzekasz że nic Ci się nie chce? Bo nie zauważyłem żebyś robił coś, poza krytykowaniem wszystkiego i wszystkich.


A co ja mogę robić w obecnej sytuacji oprócz narzekania?
Pokrzyczeć na was?
Założyć temat który zostanie zamknięty po 2 godzinach i olany?
Zrobić jakąś super napinkę jak za starych, dobrych czasów?
Niewiele tym osiągnę ;)

A Twoja postawa:
najlepiej świadczy o tym ze potrafisz tylko krytykowac i nic wiecej. Nie chcesz zakladac tematu? nie chcesz pisac? To po co sie odzywasz?


Niejednokrotnie użytkownicy zakładali różne tematy i robili to opierając się na solidnych, LOGICZNYCH argumentach i NIC się do tej pory nie zmieniło, nie mam zamiaru tracić czasu na kolejną "napinkę", bo doskonale wiem, że nie osiągnę nawet 1% tego, co chcę osiągnąć :)

Masz moj steam mozesz mi pocisnac. A w tym momencie to chyba czekasz na poklask.


I po co mam to robić na PW, skoro to jest coś co dotyczy nas wszystkich i wyrażam swoje zdanie na ten temat. A poklask? Nie wiem, mogą mi dawać plusiki, budować ołtarzyki w domu, jakoś mało mnie to interesuje.

A jesli dobrze pamietam to sam miales zrezygnowac z funkcji jezeli zostane;].


To też kolejny dowód na to, że tutaj nie da się stracić rangi jak się o to bardzo dobrze nie zadba, moja wypowiedź miała przesłanie "albo on jest moderatorem, albo zabierzcie mi uprawnienia", nie lubię się powtarzać, a teraz to już "trochę" późno. Poza tym jakbyś nie widział moja obecność na serwerze się bardzo osłabiła i to nie tylko ze względu na to, że po prostu nie mam ochoty grać - patrząc na to, co się tu dzieje, jak wszystko jest przeprowadzane i że tu praktycznie jakiekolwiek zmiany (szczególnie w rangach :p) są praktycznie niemożliwe odechciewa mi się na tym serwerze cokolwiek robić.
  • 0

#19
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
widzisz pisac Ci sie nie chce, a takie lanie wody zrobiles. Utwierdzasz nas w przekonaniu, ze potrafisz tylko narzekać. Twierdzisz, ze napisanie tematu nic nie da? ok, narzekaj dalej. wez tylko pod uwage to, ze z takim podejsciem to nic sie nie zmieni.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#20
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
każda kolejna wypowiedz nie na temat będzie karana warnem. To nie jest temat do tego typu przemyśleń.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych