Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

A4 format


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Witam, nie wiem czy to nie wykracza poza dział ale próbujmy. Potrzebna mi jest praca o tematyce "Droga ku wolności" - praca na lekcję historii. Najlepiej gdyby znalazła się na niej postać historyczna, jakieś cytaty, fajne tło, wszystko ze sobą ładnie skomponowane w formacie A4. Jeżeli mógłby się ktoś tego podjąć, byłbym bardzo wdzięczny. Jeśli temat nie zgodny z działem - usuńcie.
  • 0
Dołączona grafika

#2
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
nie lepiej jak byś to sam zrobił ? więcej uzyskasz przez zrobienie samemu bo myślę że to nie jest na tyle trudne żeby nie zrobić jak by to było z języka obcego jakiegoś to jeszcze ale na historie

Użytkownik Lama edytował ten post 25 październik 2011 - 20:59

  • 0
Dołączona grafika

#3
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Jestem za zdaniem Lamy .. Tak po 1 twoja praca będzie a nie kogoś innego a o pomoc można po prosić o coś co na pewno nie dasz sobie rady . Więc ja myślę że sam powinieneś zrobić tą prace .
  • 0

#4
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
No dobra, spróbuję, ale żaden ze mnie grafik
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych