Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Problem Steam- znowu :/

kupam kupa neokid hitman :D

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Mam do was pytanko dotyczące steama :wub: Dzisiaj wracam , ze szkoły odpalam kompa itp itd . I wbijam w steama :wub: Zalogowałem się po czym wyskoczyło mi się takie coś : Steam-błąd , a pod tym:

Nie można połączyć się z siecią steam może być to problem z połączeniem internetowym lub z serwerami steam odwiedź stronę www.steampowered.com aby uzyskać więcej informacji

Czytałem dużo i wyczytałem , że trzeba usunąć 3 następujące pliki :

-ClientRegistry.blob
-SteamUI.dll
-Steam.dll

Po usunięciu tych 3 plików włączyłem steama i zaczął się aktualizować . Z 10 razy klikałem i po zaktualizowaniu nic się nie pojawia , kiedy odpalam steama znowu się aktualizuje :/

Wie ktoś może o co chodzi ? Proszę o pomoc !




Edit : ! Nie wiem jak , nie wiem dlaczego , ale włączyłem steama aktualizowało się po zaaktualizowaniu pojawiło się okienko do logowaniu zalogowalem sie i wszystko ok ! Temat do zamknięcia :wub:

Użytkownik Soulus edytował ten post 18 listopad 2011 - 15:54

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#2
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupam, kupa, neokid, hitman, :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych